Yolcu Sayısı
1

Demirci Halıkent Otobüs Bileti

Demirci Halıkent

Firma Hakkında

  • AdresSecaattin Mahallesi Mehmet Akif Meydanı No:1 Demirci Manisa
  • Müşteri Servisi0 (236) 462 1877
  • İnternet Sitesiwww.halikent.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

65 %
Toplam Yorum Sayısı (23)
Demirci Halıkent


Çok İyi
44 % (11)
İyi
16 % (4)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
40 % (10)

"muhteşem"

bu kadar az bilinen bir firma olmasına rağmen büyük firmalardan daha iyi olduğunu düşünüyorum yolculuk zamanları oldukça iyi koltuk ve çalışanlarıda keza öyle tek sıkıntı internet bazı yerlerde çekmiyor ve otobüste wifi yok

"Memnunuz"

İlçemizin firması her zaman iyi hoş memnunuz. Tabi koca koca firmalarla kıyaslamamak gerekli. Kendi halinde bir firma

Yolculuk gayet keyifliydi.

"harika"

harika

"ISTANBUL SEYAHAT"

COK IYI DUSUNULMUS BIR KARAR SAYGI ILE KARSILAMAK LAZIM

Demirci Halıkent Hakkında


Demirci Halıkent Otobüs Firması, Salihli- İzmir- Manisa- Akhisar ve Balıkesir noktalarına yolcu taşıma hizmeti veren otobüs firmalarından biridir. Yolcu taşımacılığı hizmet sektörüne ilk olarak 1983 yılında çıkmıştır. Kurulduğu günden itibaren yolcularına üst seviye hizmet anlayışını benimseyerek hizmet eden şirket, prensiplerine ve meslek ahlakına karşı gösterdiği yaklaşımı iş hayatı boyunca koruyarak büyümeye devam etmiştir.1991 yılına gelindiğinde aralarında bu firmanın kurucularının da bulunduğu, beş kurucu üyeye sahip, yaklaşık 30 ortaklı kooperatif kurulmuştur. Benimsediği prensip ve ilkeleri ilk günkü özveri ve tutku ile taşıyan firma, 2005 yılında İstanbul, 2006 yılında Ankara şubesini kurmuştur.
Firma, kendisine misyon olarak, “Gelişen Ege’nin hissedilen gücünü her geçen gün daha fazla hissettirmeyi borç bilmekteyiz,” cümlesini benimsemiştir.
Hizmet gösterdiği güzergahlar dahilinde, daima profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile birlikte sizde Demirci Halıkent Otobüs firmasının saygıdeğer yolcusu olmak istiyorsanız, firmanın en uygun biletlerine hızlı şekilde NeredenNereye.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
Demirci Halıkent Turizm
Demirci Halıkent Turizm firması kurulduğu günden bu yana yüksek müşteri memnuniyeti ve daima güler yüzlü hizmet ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Demirci Halıkent Turizm, hizmet sektöründen faaliyet gösteren bir kuruluş olarak zaman içerisinde yürüttüğü yol yada sistematik işleyiş içerisinde hizmet kalitesi ilklerine özen göstermektedir. Yerel bir işletme olarak kurulan firma gelişim süreci boyunca başta yolcuları olmak üzere kendilerine destek sağlayan kitlenin yararına yatırım ve yaptırımlarına devam etmektedir. Firma çalışma yaşamına başladığı günden itibaren yolcularının kendisine karşı olan güvenini sarsmamak için başta kendi personelinin eğitimsel yapılanması ve aynı zamanda araçlarının ekipman tedarikini yerine getirmeyi hedef edinmiştir.
Başlangıçta yerel bir işletme olarak kurulan Demirci Halıkent Turizm firması vizyonu ve misyonu dahilinde hayatına devam ederken ulaşım ağını da her geçen gün için arttırmaya devam etmektedir. Demirci Halıkent firması günümüzde, “Balıkesir, Bursa, Demirci, İstanbul, İstanbul (Anadolu), İzmir, Manisa, Salihli, Turgutlu” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Firmanın hizmet sektöründe yer alan profilinin zaman içerisinde yıpranmaması için faaliyetlerinde yolculara fiziksel olarak da ulaşması için bugün, “Akhisar, Balıkesir, Bursa, Demirci, İstanbul, İzmir, Köprübaşı, Manisa, Salihli, Turgutlu” gibi ulaşım noktalarda şube yapılanmaları bulunmaktadır. Yolcularına daimi olarak destek hizmeti sağlayan firma kişilerin karşılaştığı herhangi bir durumun çözümü konusunda son derece yapıcı olarak sürekli hizmet sağlamaktadır. Ulusal çapta hizmet sağlamak isteyen ve bunu vizyonunda belirten bir firma olarak kuruluşun hedefinde daha fazla insana ulaşmak vardır. Bu nedenle firma otobüs biletlerini online olarak satışa sunmuştur. Artık en uygun Demirci Halıkent Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr