neredennereye.com, Demirci Halıkent firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Demirci Halıkent Otobüs Bileti

Demirci Halıkent
Demirci Halıkent
 

neredennereye.com,
Demirci Halıkent
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Demirci Halıkent Şubeleri

 

neredennereye.com,
Demirci Halıkent
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Demirci Halıkent

Secaattin Mahallesi Mehmet Akif Meydanı No:1 Demirci Manisa
0236 462 1877

Demirci Halıkent iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Demirci Halıkent bilet fiyatları burada!

Demirci Halıkent Otobüs Firması, Salihli- İzmir- Manisa- Akhisar ve Balıkesir noktalarına yolcu taşıma hizmeti veren otobüs firmalarından biridir. Yolcu taşımacılığı hizmet sektörüne ilk olarak 1983 yılında çıkmıştır. Kurulduğu günden itibaren yolcularına üst seviye hizmet anlayışını benimseyerek hizmet eden şirket, prensiplerine ve meslek ahlakına karşı gösterdiği yaklaşımı iş hayatı boyunca koruyarak büyümeye devam etmiştir.1991 yılına gelindiğinde aralarında bu firmanın kurucularının da bulunduğu, beş kurucu üyeye sahip, yaklaşık 30 ortaklı kooperatif kurulmuştur. Benimsediği prensip ve ilkeleri ilk günkü özveri ve tutku ile taşıyan firma, 2005 yılında İstanbul, 2006 yılında Ankara şubesini kurmuştur.

Firma, kendisine misyon olarak, “Gelişen Ege’nin hissedilen gücünü her geçen gün daha fazla hissettirmeyi borç bilmekteyiz,” cümlesini benimsemiştir.

Hizmet gösterdiği güzergahlar dahilinde, daima profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile birlikte sizde Demirci Halıkent Otobüs firmasının saygıdeğer yolcusu olmak istiyorsanız, firmanın en uygun biletlerine hızlı şekilde NeredenNereye.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Demirci Halıkent Turizm

Demirci Halıkent Turizm firması kurulduğu günden bu yana yüksek müşteri memnuniyeti ve daima güler yüzlü hizmet ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Demirci Halıkent Turizm, hizmet sektöründen faaliyet gösteren bir kuruluş olarak zaman içerisinde yürüttüğü yol yada sistematik işleyiş içerisinde hizmet kalitesi ilklerine özen göstermektedir. Yerel bir işletme olarak kurulan firma gelişim süreci boyunca başta yolcuları olmak üzere kendilerine destek sağlayan kitlenin yararına yatırım ve yaptırımlarına devam etmektedir. Firma çalışma yaşamına başladığı günden itibaren yolcularının kendisine karşı olan güvenini sarsmamak için başta kendi personelinin eğitimsel yapılanması ve aynı zamanda araçlarının ekipman tedarikini yerine getirmeyi hedef edinmiştir.

Başlangıçta yerel bir işletme olarak kurulan Demirci Halıkent Turizm firması vizyonu ve misyonu dahilinde hayatına devam ederken ulaşım ağını da her geçen gün için arttırmaya devam etmektedir. Demirci Halıkent firması günümüzde, “Balıkesir, Bursa, Demirci, İstanbul, İstanbul (Anadolu), İzmir, Manisa, Salihli, Turgutlu” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Firmanın hizmet sektöründe yer alan profilinin zaman içerisinde yıpranmaması için faaliyetlerinde yolculara fiziksel olarak da ulaşması için bugün, “Akhisar, Balıkesir, Bursa, Demirci, İstanbul, İzmir, Köprübaşı, Manisa, Salihli, Turgutlu” gibi ulaşım noktalarda şube yapılanmaları bulunmaktadır. Yolcularına daimi olarak destek hizmeti sağlayan firma kişilerin karşılaştığı herhangi bir durumun çözümü konusunda son derece yapıcı olarak sürekli hizmet sağlamaktadır. Ulusal çapta hizmet sağlamak isteyen ve bunu vizyonunda belirten bir firma olarak kuruluşun hedefinde daha fazla insana ulaşmak vardır. Bu nedenle firma otobüs biletlerini online olarak satışa sunmuştur. Artık en uygun Demirci Halıkent Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
64Puan
44%
16%
0%
0%
40%
Toplam Yorum Sayısı (30)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Muhteşem" Misafir
bu kadar az bilinen bir firma olmasına rağmen büyük firmalardan daha iyi olduğunu düşünüyorum yolculuk zamanları oldukça iyi koltuk ve çalışanlarıda keza öyle tek sıkıntı internet bazı yerlerde çekmiyor ve otobüste wifi yok
"Memnunuz" Misafir
İlçemizin firması her zaman iyi hoş memnunuz. Tabi koca koca firmalarla kıyaslamamak gerekli. Kendi halinde bir firma
"" Misafir
Yolculuk gayet keyifliydi.
"Harika" Berkay Barutcu
harika
"ISTANBUL SEYAHAT" devaml
COK IYI DUSUNULMUS BIR KARAR SAYGI ILE KARSILAMAK LAZIM
"Herkes hak ettigi tavri gorur" ikarus_3545
3 yildir halikentle yolculuk yapiyorum, olumsuz bir kac davranis gordum ama neticede hizmet standartlarini luks ve buyuk firmalarla karsilastirmak çok acimasizlik olur, netice de halikent bir yore firmasi, personeli her zaman tanidik insanlar. Haziran ayında otobuste unuttugum ve icersinde 1 pantalon ve gomlek bulunan posetimi eylul ayında tesdufen sordum ve benim posetimi hic ummadigim sekilde eksiksiz olarak bana teslim edildi. Cogu zaman rastliyorum, yolcu sofor veya muavine parasinin olmadiğini soyluyor ve bu magdur durumdaki yolcu gıtmek istedigi yere hic kosulsuz seyahat ediyor. burada 5 yıldız verdiginiz bir cok fima var, acaba kac tanesi ucretini almadan yolcu tasir. Halıkent i kutluyorum..
bazı firmalar fiyatlarını yolcu hareketine gore ayarliyorlar, bayram tatili gibi donemlerde fiyat yukseliyor yolcunun az olduğu donemlerde fiyat dusuyor, ama halikent te sabit bir fiyat var biraz yuksek olsada :)
"İZMİR - DEMİRCİ" Lordd3510
izmir demirci arasıı iyi mi ve güzelmii kaç saatt
"" mean29
ben köprübaşılıyım ve cok memnunum hizmetinizden dolayı teşekkürler
"" samet4535
Yorumların DEMİRCİLİ olmayıp öğrencilerden geldiği nasılda belli oluyor. Herşeye rağmen yinede iyi firma. Eski otobüsler değiştirilir hizmette daha ileri taşınabilir ama bunlar fiyatla ters orantılı olmaz.
"" waiting86
istanbul-demirci yolunda ulaşım şu an nasıl?
yolculuk edilebilir mi? (23/01/2010 saat:10:56)