Yolcu Sayısı
1

Süzer Alaçam Seyahat Otobüs Bileti

Süzer Alaçam Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresAlparslan Mahallesi Uluçay Caddesi No:9/4 Alaçam Samsun
  • Müşteri Servisi0 (362) 622 00 44
  • İnternet Sitesisuzeralacamseyahat.com

Süzer Alaçam Seyahat Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Süzer Alaçam Seyahat


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Süzer Alaçam Seyahat Hakkında


Süzer Alaçam otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden seyahat ve yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur. Her şeyden önce hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak müşterileri ile arasında çalışma yaşamı boyunca oluşturduğu güvene dayalı ilişkiyi korumanın ne denli önemli olduğunun bilincinde olan otobüs firması kendi yapısı içerisinde özellikle bu konu üzerinde itina ile durarak Süzer Alaçam ismini ulusal çapta bir marka haline getirerek hedeflerine ulaşmayı amaçlamaktadır. Süzer Alaçam otobüs firması yakın tarihte kurulan bir firma olarak kurulduğu günden bu yana özverili çalışma yaşamına devam ederek alanında öncü bir yapılanmaya sahip olmayı hedeflemektedir. Temel yatırım ve yaptırımlarını daima güler yüzlü hizmet anlayışı çerçevesinde tutmaya çalışan firma bu alanda günümüze kadar kendi ekseninde başarılar göstermeyi başarmıştır.
Süzer Alaçam otobüs firması, seyahat ve yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir işletme olarak bu alandaki en temel noktalardan birinin kısa zaman içerisinde yolcuların ihtiyaçlarını karşılamak olduğunu bildiğinden yerel bir işletme olarak kurulmuş olsa da zaman içerisinde sürekli olarak düzenlediği sefer sayısını ve erişim sağladığı ulaşım noktalarını arttırmayı başarmıştır. “Güvenli, keyifli yolculuklar,” sloganı ile çalışma yaşamında yer edinmeyi planlayan Süzer Alaçam otobüs firması araç filosunda yer alan otobüslerinin teknik bakım ve gelişimini yakından takip etmektedir. Yolcularının, uzun seyahat süreleri boyunca keyifle hareket edebilmeleri için günümüz dünyasının teknik imkanlarını otobüslerine taşımayı hedefleyen firma bu hedefi doğrultusunda çalışmalar yürütmektedir.
Günümüz dünyasında, her alanda farklı gelişmeler yaşanırken ve bu gelişmeler hizmet sektörü bünyesinde bulunan yolcu taşımacılığını da kapsıyor durumdayken kısa süre içerisinde daha fazla yolcuya kaliteli hizmetini ulaştırmanın öneminin farkında olan Süzer Alaçam otobüs firması yolcularının imkanlardan daha iyi şekilde yararlanmasını sağlamak adına otobüs biletlerini online platformlara taşımıştır. Türkiye’nin her yerinden en uygun Süzer Alaçam otobüs biletlerini kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr