Yolcu Sayısı
1

Yeşil Muş Ovası Turizm Otobüs Bileti

Yeşil Muş Ovası Turizm

Firma Hakkında

  • AdresSunay Mahallesi Yeşil Muş Ovası, Cumhuriyet Cd. No:273 Muş
  • Müşteri Servisi444 3349 / 0 (436) 212 1801
  • İnternet Sitesiwww.yesilmusovasi.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Yeşil Muş Ovası Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Yeşil Muş Ovası Turizm Hakkında


Yeşil Muş Ovası otobüs firması genç yapılanması ile kurulduğu günden bu yana kendi içerisinde belirlemiş olduğu ilkelerinden vazgeçmeden çalışma yaşamına devam eden ve bu kapsamda müşteri memnuniyeti ve daima güler yüzlü hizmet anlayışı prensiplerinden vazgeçmeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanındaki firmalardan biridir. Firma yapılanmasını oturtmuş ve yerel alanda kurulmuş bir firma olarak sağlam adımlar ile ilerlemesine devam etmek adına kendi bünyesinde yetiştirilen personeline ve filosunda bulunan araçların yapılandırılmasına özen göstermektedir. Yolcu taşımacılığı sektörünün en önemli memnuniyet noktalarından birinin müşterinin güvenini zedelememek olduğunun bilincinde olan firma yolcularının kendine olan güvenini ayakta tutmak için içeride ve dışarıda olan yaptırımlarını sürekli olarak geliştirmeye devam etmektedir.
Yeşil Muş Ovası Otobüs Bileti Fiyatları
Yolcu taşımacılığı sektöründe kişilerin güvenini kazanmak ve bunun sürekliliğini sağlamak için zamanın gerekliliklerini yerine getirmenin önemi bilinmektedir. Bu nedenle Yeşil Muş Ovası otobüs firması filosunda bulunan otobüslerin teknik bakımından, zamanın teknik gereksinimlerine kadar olan ihtiyaç skalasını daima güncel tutmaya özen göstermektedir. Yolculuğun keyifli bir süreç olması açısından da otobüslerin teknik yapılanmasının eksiksiz olması büyük önem arz etmektedir. Yeşil Muş Ovası firması otobüslerinde bugün, “Wi- fi, Televizyon, Akıllı Ekranlar, 2+1 rahat koltuklar, Sıcak + soğuk ikramlar, Seçkin tesisler, oyun, film, müzik, çift taraflı koltuk dayama, harici priz” gibi imkanlar bulunmaktadır. Kendi kalitesinin çok daha fazla insana ulaşmak için sahip olduğu ulaşım ağının ne denli büyük önem arz ettiğinin farkında olan Yeşil Muş Ovası otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana sürekli olarak ulaşım ağındaki durakları ve duraklarda yer alan tesis ve şubelerini sürekli olarak geliştirmeye, arttırmaya devam etmektedir.
Yeşil Muş Ovası Seferleri
Yeşil Muş Ovası otobüs firması günümüzde, “Adana, Afyon, Ağrı, Aksaray, Ankara, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Bozüyük, Bulanık, Bursa, Ceyhan, Düzce, Elazığ, Erentepe, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Gebze, Gülçimen, Gümüşhane, Güloymak, İnegöl, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Karakale, Karakaçan, Kayseri, Konya, Korkut, Kovancılar, Malatya, Malazgirt, Manisa, Mersin, Muş, Osmaniye, Patnos, Sakarya, Salihli, Solhan, Sultanbeyli, Sungu, Tarsus, Tatvan, Trabzon, Turgutlu, Uşak, Varto, Yalova, Yaygın” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. YeşiL Muş Ovası firması ülke genelinde kendini gösteren bir firma olmak için daha çok insana ulaşması gerektiğinin bilincinde olarak bundan sonra online olarak hizmet vermeye başlamıştır. En uygun fiyatlı Yeşil Muş Ovası otobüs biletlerini artık NeredenNereye.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr