Yolcu Sayısı
1

Kars Vip Turizm Otobüs Bileti

Kars Vip Turizm

Firma Hakkında

  • AdresOrtakapı Mahallesi Faikbey Caddesi No:106 Kars
  • Müşteri Servisi444 9 188 / 0 (474) -
  • İnternet Sitesi-

Kars Vip Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

95 %
Toplam Yorum Sayısı (3)
Kars Vip Turizm


Çok İyi
75 % (3)
İyi
25 % (1)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Erzurum'dan Kars'a iş için ayda 1 kullanıyorum. Ardahana Erzuruma saat başı otobüsleri var. Bizim için büyük kolaylık. teşekkür ederim.

"HARİKA"

Çok iyi ya! Tiflis için tercih ettiğim bir firma ve ha-ri-ka

Kars'tan Tiflis'e, Ardahan'a, Erzurum'a ulasabilirsiniz..

Kars Vip Turizm Hakkında

Kars Vip Otobüs Firması

Kars Vip Otobüs Firması yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet sunan bir kuruluştur. Kars Vip otobüs firması kurulmuş olduğu 2009 tarihinden bu yana sürekli olarak kendini geliştirmeye özen göstermiş ve yolcuları ile arasında kısa sürede gelişen güvene dayalı bağlantının sarsılmaması adına elinden geleni yapmaya devam etmiştir. 2009 yılında kurulduğunda yalnızca tek hat üzerinde sınırlı bir alan içerisinde hizmet sunmaya başlayan Kars Vip otobüs firması zamanla kendini geliştirme çaşlışmaları altında farklı noktalara da sefer düzenlemeye başlamış, en başta kendi çevresinin ulaşım yönünde olan açığını kapatmayı hedeflemiştir.
Firma kurucusu olan Hüseyin Kıranşal, Kars Vip otobüs firmasının zamanla yıpranmaması, kendi hedef ve ilkeleri doğrultusunda emin adımlar ile çalışmaya devam etmesi için yönetimde son derece titiz ve müşterilerinin geri dönüşlerini özümseyen bir yaklaşım sergilemektedir. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak sektörde her şeyden önce “daima güler yüzlü hizmet anlayışı” ilkesinin ne denli büyük önem arz ettiğinin farkında olan firma çalışmalarını bu yönde şekillendirmeye devam etmektedir. Kullanıcı deneyimini daha fazla arttırmak ve kullanıcılarının isteklerini zaman kaybetmeden cevaplayabilmek adına firma 444 9 188 nolu hat üzerinde daimi olarak hizmet sunmaktadır. Yolcularının uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almasını hedefleyen Kars Vip otobüs firması ortalama olarak 40 TL olan otobüs biletleri ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana sürekli gelişim göstererek sefer sayısını arttıran Kars Vip otobüs firmasının bugün en popüler seferleri arasında, “Kars - Horasan, Erzurum - Kars, Kars - Erzurum, Kars - Tiflis” seferleri bulunmaktadır. Firma ortalama yaşı 5 olan otobüs filosundaki araçlarını teknik ve ekipman yönünden güncellemeyi başararak bugün çalışma yaşamına devam etmektedir. Artık en uygun Kars Vip otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr