neredennereye.com, Kars Vip Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Kars Vip Turizm Otobüs Bileti

Kars Vip Turizm
Kars Vip Turizm

En Popüler Kars Vip Turizm Seferleri

 

neredennereye.com,
Kars Vip Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kars Vip Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Kars Vip Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kars Vip Turizm

444 9 188
Ortakapı Mahallesi Faikbey Caddesi No:106 Kars
0474 -

Kars Vip Otobüs Firması 


Kars Vip Otobüs Firması yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet sunan bir kuruluştur. Kars Vip otobüs firması kurulmuş olduğu 2009 tarihinden bu yana sürekli olarak kendini geliştirmeye özen göstermiş ve yolcuları ile arasında kısa sürede gelişen güvene dayalı bağlantının sarsılmaması adına elinden geleni yapmaya devam etmiştir. 2009 yılında kurulduğunda yalnızca tek hat üzerinde sınırlı bir alan içerisinde hizmet sunmaya başlayan Kars Vip otobüs firması zamanla kendini geliştirme çaşlışmaları altında farklı noktalara da sefer düzenlemeye başlamış, en başta kendi çevresinin ulaşım yönünde olan açığını kapatmayı hedeflemiştir. 

Firma kurucusu olan Hüseyin Kıranşal, Kars Vip otobüs firmasının zamanla yıpranmaması, kendi hedef ve ilkeleri doğrultusunda emin adımlar ile çalışmaya devam etmesi için yönetimde son derece titiz ve müşterilerinin geri dönüşlerini özümseyen bir yaklaşım sergilemektedir. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak sektörde her şeyden önce “daima güler yüzlü hizmet anlayışı” ilkesinin ne denli büyük önem arz ettiğinin farkında olan firma çalışmalarını bu yönde şekillendirmeye devam etmektedir. Kullanıcı deneyimini daha fazla arttırmak ve kullanıcılarının isteklerini zaman kaybetmeden cevaplayabilmek adına firma 444 9 188 nolu hat üzerinde daimi olarak hizmet sunmaktadır. Yolcularının uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almasını hedefleyen Kars Vip otobüs firması ortalama olarak 40 TL olan otobüs biletleri ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana sürekli gelişim göstererek sefer sayısını arttıran Kars Vip otobüs firmasının bugün en popüler seferleri arasında, “Kars - Horasan, Erzurum - Kars, Kars - Erzurum, Kars - Tiflis” seferleri bulunmaktadır. Firma ortalama yaşı 5 olan otobüs filosundaki araçlarını teknik ve ekipman yönünden güncellemeyi başararak bugün çalışma yaşamına devam etmektedir. Artık en uygun Kars Vip otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. 

Kars Vip Turizm otobüs bileti fiyatları, Kars Vip Turizm iletişim ve telefon numaraları, Kars Vip Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Kars - Horasan 130 TL
Kars - Selim 120 TL
Kars - Köprüköy 130 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
96Puan
75%
25%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Erzurum'dan Kars'a iş için ayda 1 kullanıyorum. Ardahana Erzuruma saat başı otobüsleri var. Bizim için büyük kolaylık. teşekkür ederim.
"HARİKA" Misafir
Çok iyi ya! Tiflis için tercih ettiğim bir firma ve ha-ri-ka
"" Misafir
Kars'tan Tiflis'e, Ardahan'a, Erzurum'a ulasabilirsiniz..