Yolcu Sayısı
1

Öz Vezirköprü Turizm Otobüs Bileti

Öz Vezirköprü Turizm

Firma Hakkında

  • AdresYenimahalle 200. Sokak Saathane Meydanı Vezirköprü Samsun
  • Müşteri Servisi0 (362) 647 2193
  • İnternet Sitesiozvezirkopruturizm.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Öz Vezirköprü Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Öz Vezirköprü Turizm Hakkında


Öz Vezirköprü Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana sürekli olarak gelişmeye özen gösteren, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerini zedelemeden çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı sektöründe yer alan bir firmadır. Öz Vezirköprü Turizm, 1990 yılında Samsun halkının isteği ve ihtiyacı doğrultusunda Sakarya'daki öncü otobüs firma sahiplerinin bir araya gelerek bir otobüs firması kurulmasıyla ortaya çıkmış olan bir şirkettir. Birlikten güç doğar ilkesiyle ulaşım ve taşımacılık sektörüne adım atan firma kısa sürede büyük başarılara imza atmıştır.
Öz Vezirköprü Turizm bugün 12 il ve birçok ulaşım noktasına hizmet sağlamaktadır. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir yapılanma olarak firma öncelikli yatırım ve geliştirmelerini kendi içerisinde personel geliştirme üzerinde konumlandırma. Hizmet sektöründe bir firmanın kendisine olan güveni pekiştirmek ve zaman içerisinde korumak adına her şeyden önce daima güler yüzlü hizmet anlayışının sağlanmasına yönelik çalışmalar yapması gerektiğinin farkında olan firma zaman içerisinde yürüttüğü geliştirme çalışmalarının bütünün bu alandaki yatırımlarını toplu ve düzenli olarak sağlamaktadır.
Öz Vezirköprü Turizm Firmasının Popüler Seferleri
İstanbul - Vezirköprü, Eskişehir - Ankara, Ankara - Vezirköprü, Bursa - Ankara, Vezirköprü - Ankara, Havza - Çorlu, Vezirköprü - Çorlu, İnegöl - Vezirköprü, Ankara - Çorum, Kapaklı - Bolu
1990 yılında Samsun merkezli olarak Mehmet Yılmaz tarafından kurulan Öz Vezirköprü Turizm otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “6” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “6” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Öz Vezirköprü Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Öz Vezirköprü Turizm otobüs firması, 0530 462 1560 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Öz Vezirköprü Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Öz Vezirköprü Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Öz Vezirköprü Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.1/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Öz Vezirköprü Turizm otobüs firmasının bugün, “Gümüşhacıköy, Vezirköprü, Durağan, Tepebaşı, Boyabat, Temelli, Çerkezköy, Hanönü, Kumlugeçit, Kargı, Taşköprü, Kapaklı, Kastamonu, Yıldızkent, Kırıkkale, Ankara, Polatlı, İnegöl, Kaynarca, Sungurlu, Adapazarı, Gebze, İstanbul, Havza, Merzifon, Osmancık, Tosya, Kurşunlu, Çerkeş, Ilgaz, Gerede, Düzce” gibi Türkiye’nin önemli noktalarında şubeleri bulunmaktadır.
Öz Vezirköprü Turizm Şubeleri
Öz Vezirköprü Turizm otobüs firması günümüzde, “Gümüşhacıköy, Vezirköprü, Durağan, Tepebaşı, Boyabat, Temelli, Çerkezköy, Hanönü, Kumlugeçit, Kargı, Taşköprü, Kapaklı, Kastamonu, Yıldızkent, Kırıkkale, Ankara, Polatlı, İnegöl, Kaynarca, Sungurlu, Adapazarı, Gebze, İstanbul, Havza, Merzifon, Osmancık, Tosya, Kurşunlu, Çerkeş, Ilgaz, Gerede, Düzce” gibi ulaşım noktalarında bulunan şubeleri ile yolcularına hizmet sunmaktadır.
En Uygun Öz Vezirköprü Otobüs Bileti
Ulaşım ağını giderek genişletmeye devam eden firmanın en uygun Öz Vezirköprü otobüs biletlerini Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz zaman NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr