neredennereye.com, Dilek Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Dilek Seyahat Otobüs Bileti

Dilek Seyahat
Dilek Seyahat
 

neredennereye.com,
Dilek Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Dilek Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Dilek Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Dilek Seyahat

0362 647 1038
Fazıl Ahmet Paşa Mah. Yeni Çarşı No:9, 55900 Vezirköprü Samsun
0362 647 1038

Dilek Seyahat Otobüs Firması


Vezirköprü Dilek Seyahat otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana başta kendi çevresinde olmak üzere yolcu taşımacılığı alanında tecrübeli kişilerin yardım ve kalkınma projeleri ile ellerindeki imkanlar dahilinde müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden vazgeçmeden sektöründe ayakta duran bir kuruluştur. Her şeyden önce hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak bu alanda en önemli yatırımın daima müşterinin güveni üzerinde durulması gerekliliği olduğunun bilincinde olan firma çalışma yaşamını dolduran yıllar boyunca bunu sağlamak adına özellikle daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek faaliyetlerini sürdürmüş ve bunun sonucunda da değerli yolcularının güvenini kazanmayı başarmıştır. Kendi alanında faaliyet gösteren bir çok firma gibi standartlarının yükselmesi ve ulusal çapta hizmet sağlayan bir firma olarak ilk gerekliliğin araç filosunun ve bu filoda yer alan personelin tam donanımlı olmasını gerektirdiğini bilerek Vezirköprü Dilek Seyahat otobüs firması yatırım ve yaptırımlarını bu konu üzerine odaklamıştır.


Dünyanın her yerinde, güvenli, keyifli ve konforlu bir yolculuk talebinde bulunan yolcu kitlesinin Türkiye’de aynı ihtiyaçlar ile otobüs firmalarını aradığını bilerek çalışma yaşamına devam eden Vezirköprü Dilek Seyahat otobüs firması bunların sağlanması için elinden geleni yapmaktadır.

Dilek Seyahat Otobüs Bileti


Ulusal çapta bir firma olabilmek için öncelikle kendi ulaşım ağını ve bu ağa bağlı konumda yer alan yardım alanları eksiksiz şekilde tamamlaması gerektiğinin bilincinde olan firma bu alanda da yatırımlarını sürdürerek Türkiye'nin her noktasına kısa zamanda ulaşmayı hedeflemektedir. Vezirköprü Dilek Seyahat otobüs firması günümüzde, “Ankara, Bursa, Çorum, Eskişehir, İstanbul, İzmit” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır.


Firmanın hedefleri doğrultusunda büyümesi için zaman içerisinde yatırımlarını arttırıp çalışma alanlarını genişletmesi gerektiğinin farkında olan kuruluş Türkiye'nin her noktasındaki müşterilerine kolayca ulaşabilmek adına online olarak bilet işlemlerini hizmete sunmuştur. Artık en uygun Vezirköprü Dilek Seyahat otobüs biletlerini uzun yılların tecrübesi ile çalışan NeredenNereye.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Dilek Seyahat otobüs bileti fiyatları, Dilek Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Dilek Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Düzce - İstanbul 150 TL
İstanbul - Adapazarı 125 TL
İstanbul - İzmit 100 TL
İstanbul - Bolu 150 TL
Çorum - Ankara 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
90Puan
50%
50%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (6)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
güzel bir yolculuk oldu tavsiye ederim
"Memnunum" Misafir
Ankara- merzifon yönüne bilmem kaç kez seyahat ettim. Şirin firmamız
"" Misafir
Genel olarak sakin bir yolculuk geçirdim.
"Tavsiye ederim" Misafir
dilek seyahati ilk kullanımım ve çok memnun kaldım bundan sonra kullanmaya devam edeceğim
"Teşekkürler" Misafir
Araç temizliğine biraz daha önem verilirse daha iyi olur. Onun dışında iyi bir yolculuk geçirdim
"Iyi" Misafir
Merzifon yolculuğumuz iyi geçti, teşekkürler