Yolcu Sayısı
1

Dilek Seyahat Otobüs Bileti

Dilek Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresFazıl Ahmet Paşa Mah. Yeni Çarşı No:9, 55900 Vezirköprü Samsun
  • Müşteri Servisi0362 647 1038 / 0 (362) 647 1038
  • İnternet Sitesiwww.neredennereye.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

90 %
Toplam Yorum Sayısı (6)
Dilek Seyahat


Çok İyi
50 % (3)
İyi
50 % (3)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

güzel bir yolculuk oldu tavsiye ederim

"Memnunum"

Ankara- merzifon yönüne bilmem kaç kez seyahat ettim. Şirin firmamız

Genel olarak sakin bir yolculuk geçirdim.

"tavsiye ederim"

dilek seyahati ilk kullanımım ve çok memnun kaldım bundan sonra kullanmaya devam edeceğim

"Teşekkürler"

Araç temizliğine biraz daha önem verilirse daha iyi olur. Onun dışında iyi bir yolculuk geçirdim

Dilek Seyahat Hakkında

Dilek Seyahat Otobüs Firması

Vezirköprü Dilek Seyahat otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana başta kendi çevresinde olmak üzere yolcu taşımacılığı alanında tecrübeli kişilerin yardım ve kalkınma projeleri ile ellerindeki imkanlar dahilinde müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden vazgeçmeden sektöründe ayakta duran bir kuruluştur. Her şeyden önce hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak bu alanda en önemli yatırımın daima müşterinin güveni üzerinde durulması gerekliliği olduğunun bilincinde olan firma çalışma yaşamını dolduran yıllar boyunca bunu sağlamak adına özellikle daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek faaliyetlerini sürdürmüş ve bunun sonucunda da değerli yolcularının güvenini kazanmayı başarmıştır. Kendi alanında faaliyet gösteren bir çok firma gibi standartlarının yükselmesi ve ulusal çapta hizmet sağlayan bir firma olarak ilk gerekliliğin araç filosunun ve bu filoda yer alan personelin tam donanımlı olmasını gerektirdiğini bilerek Vezirköprü Dilek Seyahat otobüs firması yatırım ve yaptırımlarını bu konu üzerine odaklamıştır.

Dünyanın her yerinde, güvenli, keyifli ve konforlu bir yolculuk talebinde bulunan yolcu kitlesinin Türkiye’de aynı ihtiyaçlar ile otobüs firmalarını aradığını bilerek çalışma yaşamına devam eden Vezirköprü Dilek Seyahat otobüs firması bunların sağlanması için elinden geleni yapmaktadır.
Dilek Seyahat Otobüs Bileti

Ulusal çapta bir firma olabilmek için öncelikle kendi ulaşım ağını ve bu ağa bağlı konumda yer alan yardım alanları eksiksiz şekilde tamamlaması gerektiğinin bilincinde olan firma bu alanda da yatırımlarını sürdürerek Türkiye'nin her noktasına kısa zamanda ulaşmayı hedeflemektedir. Vezirköprü Dilek Seyahat otobüs firması günümüzde, “Ankara, Bursa, Çorum, Eskişehir, İstanbul, İzmit” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır.

Firmanın hedefleri doğrultusunda büyümesi için zaman içerisinde yatırımlarını arttırıp çalışma alanlarını genişletmesi gerektiğinin farkında olan kuruluş Türkiye'nin her noktasındaki müşterilerine kolayca ulaşabilmek adına online olarak bilet işlemlerini hizmete sunmuştur. Artık en uygun Vezirköprü Dilek Seyahat otobüs biletlerini uzun yılların tecrübesi ile çalışan NeredenNereye.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr