neredennereye.com, Dilek Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Dilek Seyahat

Dilek Seyahat
 

neredennereye.com,
Dilek Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Dilek Seyahat

Otogar Vezirköprü
0362 

Vezirköprü Dilek Seyahat Otobüs Firması 


Vezirköprü Dilek Seyahat otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana başta kendi çevresinde olmak üzere yolcu taşımacılığı alanında tecrübeli kişilerin yardım ve kalkınma projeleri ile ellerindeki imkanlar dahilinde müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden vazgeçmeden sektöründe ayakta duran bir kuruluştur. Her şeyden önce hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak bu alanda en önemli yatırımın daima müşterinin güveni üzerinde durulması gerekliliği olduğunun bilincinde olan firma çalışma yaşamını dolduran yıllar boyunca bunu sağlamak adına özellikle daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek faaliyetlerini sürdürmüş ve bunun sonucunda da değerli yolcularının güvenini kazanmayı başarmıştır. Kendi alanında faaliyet gösteren bir çok firma gibi standartlarının yükselmesi ve ulusal çapta hizmet sağlayan bir firma olarak ilk gerekliliğin araç filosunun ve bu filoda yer alan personelin tam donanımlı olmasını gerektirdiğini bilerek Vezirköprü Dilek Seyahat otobüs firması yatırım ve yaptırımlarını bu konu üzerine odaklamıştır. Dünyanın her yerinde, güvenli, keyifli ve konforlu bir yolculuk talebinde bulunan yolcu kitlesinin Türkiye’de aynı ihtiyaçlar ile otobüs firmalarını aradığını bilerek çalışma yaşamına devam eden Vezirköprü Dilek Seyahat otobüs firması bunların sağlanması için elinden geleni yapmaktadır.

Ulusal çapta bir firma olabilmek için öncelikle kendi ulaşım ağını ve bu ağa bağlı konumda yer alan yardım alanları eksiksiz şekilde tamamlaması gerektiğinin bilincinde olan firma bu alanda da yatırımlarını sürdürerek Türkiye'nin her noktasına kısa zamanda ulaşmayı hedeflemektedir. Vezirköprü Dilek Seyahat otobüs firması günümüzde, “Ankara, Bursa, Çorum, Eskişehir, İstanbul, İzmit” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Firmanın hedefleri doğrultusunda büyümesi için zaman içerisinde yatırımlarını arttırıp çalışma alanlarını genişletmesi gerektiğinin farkında olan kuruluş Türkiye'nin her noktasındaki müşterilerine kolayca ulaşabilmek adına online olarak bilet işlemlerini hizmete sunmuştur. Artık en uygun Vezirköprü Dilek Seyahat otobüs biletlerini uzun yılların tecrübesi ile çalışan NeredenNereye.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

Dilek Seyahat otobüs bileti fiyatları, Dilek Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Dilek Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Merzifon - Ankara 60 TL
Ankara - Merzifon 60 TL
Ankara - Çorum 45 TL
Çorum - Ankara 46 TL
Ankara - Bursa 68 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.