Yolcu Sayısı
1

Siirt Has Bağtaş Turizm Otobüs Bileti

Siirt Has Bağtaş Turizm

Firma Hakkında

  • AdresAtatürk Cad. No:1 Siirt
  • Müşteri Servisi0 (484) 223 5656
  • İnternet Sitesisiirthasbagtasturizm.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

51 %
Toplam Yorum Sayısı (2)
Siirt Has Bağtaş Turizm


Çok İyi
14 % (1)
İyi
14 % (1)
İdare Eder
29 % (2)
Kötü
(0)
Çok Kötü
43 % (3)

"Yolcugu mumkun kildiginiz icin tesekkurler"

Tek sorun su ki onumuzdeki ekranlara elektrik verilmemisti bu yuzden telefonumu sarj edemedim. Seyahat bittiginde sarjim yoktu ve buyuk sorunlar yasadim.

"10 numara."

Sanırsam yeni bir firma ancak fiyatları ve otobüslerinin konforu gerçekten 5 yıldız 10 numara. Çok teşekkürler.

Siirt Has Bağtaş Turizm Hakkında


Siirt Has Turizm, kurulduğu günden bu yana üstün hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam etmiş, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Bunun yanı sıra kurulduğu günden bu yana kurulduğu bölgenin insanına kültürüne ve özelliklerine saygı duyarak gelişirken çevresinin de gelişim göstermesine katkı sağlamak amacını gütmektedir. Kuruluş, önce insan ilkesini benimsediği yapılanması içerisinde yer alan personeli, müşterileri olmak üzere tüm insanların hak ve hukukuna sahip çıkmayı çalışma ilkesi haline getirmeyi amaçlamaktadır. Yerel bir işletme olarak kurulan ulusal çapta gelişmenin gerekliliği olarak sefer sayılarını arttırmaya devam etmektedir. Firmanın bugün, Ankara, Batman, Bismil, Düzce, Gebze, İzmit, Kurtalan, Osmaniye, Sakarya, Siirt, Sultanbeyli gibi ulaşım noktalarına seferleri bulunmaktadır.
Siirt Has Turizm Otobüs Firması
Siirt Has Turizm kendisine misyon olarak, “Yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak her zaman müşteri memnuniyeti ilkesin göz ederek gelişimin peşinini bırakmadan insanların bizden güvenle beklediği kalite hizmeti zamanında sağlamak. Önce insan ilkesini benimseyerek başta kendi bünyesinde çalışan personelin her zaman güler yüzlü hizmet ilkesini yerine getirebilmesi için onların eğitim ve gelişim aşamalarını üstlenmek ve daha sonrasında hizmet bekleyen insanların bu haklara hiçbir hak ve hukuklarının zarar görmeden ulaşmalarını sağlamak” ilkelerini benimsemiştir.
Gelişen dünyanın ve değişen müşteri taleplerinin bilincinde olarak büyümek için her geçen gün yerinde adımlar atan firma hizmet sunmak için siz değerli müşterilerini beklemektedir.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr