neredennereye.com, Siirt Has Bağtaş Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Siirt Has Bağtaş Turizm Otobüs Bileti

Siirt Has Bağtaş Turizm
Siirt Has Bağtaş Turizm
 

neredennereye.com,
Siirt Has Bağtaş Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Siirt Has Bağtaş Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Siirt Has Bağtaş Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Siirt Has Bağtaş Turizm

Atatürk Cad. No:1  Siirt
0484 223 5656

Siirt Has Turizm Otobüs Bileti

Siirt Has Turizm, kurulduğu günden bu yana üstün hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam etmiş, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Bunun yanı sıra kurulduğu günden bu yana kurulduğu bölgenin insanına kültürüne ve özelliklerine saygı duyarak gelişirken çevresinin de gelişim göstermesine katkı sağlamak amacını gütmektedir. Kuruluş, önce insan ilkesini benimsediği yapılanması içerisinde yer alan personeli, müşterileri olmak üzere tüm insanların hak ve hukukuna sahip çıkmayı çalışma ilkesi haline getirmeyi amaçlamaktadır. Yerel bir işletme olarak kurulan ulusal çapta gelişmenin gerekliliği olarak sefer sayılarını arttırmaya devam etmektedir. Firmanın bugün, Ankara, Batman, Bismil, Düzce, Gebze, İzmit, Kurtalan, Osmaniye, Sakarya, Siirt, Sultanbeyli gibi ulaşım noktalarına seferleri bulunmaktadır.

Siirt Has Turizm Otobüs Firması

Siirt Has Turizm kendisine misyon olarak, “Yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak her zaman müşteri memnuniyeti ilkesin göz ederek gelişimin peşinini bırakmadan insanların bizden güvenle beklediği kalite hizmeti zamanında sağlamak. Önce insan ilkesini benimseyerek başta kendi bünyesinde çalışan personelin her zaman güler yüzlü hizmet ilkesini yerine getirebilmesi için onların eğitim ve gelişim aşamalarını üstlenmek ve daha sonrasında hizmet bekleyen insanların bu haklara hiçbir hak ve hukuklarının zarar görmeden ulaşmalarını sağlamak” ilkelerini benimsemiştir.

Gelişen dünyanın ve değişen müşteri taleplerinin bilincinde olarak büyümek için her geçen gün yerinde adımlar atan firma hizmet sunmak için siz değerli müşterilerini beklemektedir.

Siirt Has Bağtaş Turizm otobüs bileti fiyatları, Siirt Has Bağtaş Turizm iletişim ve telefon numaraları, Siirt Has Bağtaş Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - Ankara 175 TL
İstanbul - Niğde 300 TL
İstanbul - Osmaniye 350 TL
İstanbul - Diyarbakır 400 TL
İstanbul - Şanlıurfa 400 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
52Puan
14%
14%
29%
0%
43%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Yolcugu mumkun kildiginiz icin tesekkurler" Misafir
Tek sorun su ki onumuzdeki ekranlara elektrik verilmemisti bu yuzden telefonumu sarj edemedim. Seyahat bittiginde sarjim yoktu ve buyuk sorunlar yasadim.
"10 numara." Misafir
Sanırsam yeni bir firma ancak fiyatları ve otobüslerinin konforu gerçekten 5 yıldız 10 numara. Çok teşekkürler.