neredennereye.com, Lüks Ereğli Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lüks Ereğli Turizm Otobüs Bileti

Lüks Ereğli Turizm
Lüks Ereğli Turizm
 

neredennereye.com,
Lüks Ereğli Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Ereğli Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lüks Ereğli Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Ereğli Turizm

444 42 42
Cahı Mahallesi Yeni Otogar No: 8 Ereğli (Konya)
0332 713 44 66 - 713 11 01

İnternet üzerinden online otobüs bileti satın alırken dikkat etmeniz gerekenleri biliyor muydunuz? Alacağınız otobüs biletine hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde sahip olmak için Neredennereye.com’un profosyonel alt yapısından yararlanabilirsiniz. Konya Lüks Ereğli online otobüs bileti arıyorsanız sitemiz üzerinden çeşitli indirim ve avantajlardan yararlanarak otobüs biletlerine sahip olabilirsiniz.


Konya Lüks Ereğli üç yılda bir araç filosunun tamamını yeniliyor. Türkiye’nin en genç araç filosuna sahip olmanın ayrıcalığını yaşayan Konya Lüks Ereğli Turizm bünyesindeki otobüslerin tamamı 2012 Mercedes-Benz Travego araçlarıdır. Bu otobüs firmasından otobüs bileti bulma konusunda sitemiz size tüm imkanları sunuyor.


Araç içi özelliklere baktığımızda koltuk arkası televizyonlarda Funtoro markalı cihazlara yer vererek yolcuların grup olarak okey, tavla gibi oyunları aynı anda oynayabilmelerini sağlıyor. Bu özelliklerin yanı sıra firma yolcuların memnuniyetini artırmak adına ‘Keyf-i Yol’ dergisini de hizmete sunmuştur. Online Konya Lüks Ereğli otobüs bileti satın alacaksanız bu özellikleri bilmeniz faydalı olacaktır.


Konya Lüks ereğli online otobüs bileti sorgulamalarında dikkat edeceğiniz bir diğer husus ise bu firma ile yolculuk yapmış kişilerin yorum ve puanları olacaktır. Adana, Ankara, İstanbul, İzmit ve Bursa gibi büyük iller ile birlikte toplam 15 ile otobüs seferi düzenleyen turizm şirketi kaliteli bir yolculuk yaşamanız adına müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak her yıl kendini geliştiriyor. En ucuz otobüs biletine sahip olmak için bu firmanın ayrıcalıklı fırsat ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

100 üzerinden
64Puan
46%
6%
9%
3%
37%
Toplam Yorum Sayısı (33)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Kalite" Misafir
Yıllardır beni hiç yanıltmadıkları için çok teşekkür ederim.
"Çok memnunum" Misafir
Bütün güzel yorumları hak ediyor. Araç içi her zaman temiz, güler yüzlüler, bir kere bile geç kalmadım bu firmayı kullandığımda en azından bana denk gelmedi
"Güvenilir her zaman ilk tercihim" Tuğba
3 yillik ögretmenim. Üniversite ve çalışma hayatımda memleketime gidip gelmek icin herzaman ilk tercihimdir. Temiz, ikramları çeşitli ve güvenilir. Mutlaka tavsiye ederim :)
"Lüks ereğli" ibrahim4251
bence süper bir firma ben ereğliliyim aslen erzumluyum erzuruma gidip geliriz niğdeye gideriz teyzeme istanbula gideriz izmire gidiyoruz hiç bir sorun yaşamadık aynı koltuğu 1 2 kişiye satma her firmada var yok derseniz yalan olur ama biz hiç yaşamadık ayrıca yeni otobüsler çok konforlu tavsiye ederim
"" bserap
kısaca herşeyi ile mükemmel bir firma başarılar diliyorum.
"Iç güveysinden hallice :)" osman79
ne diyeyim Allah yokluğunu göstermesin.
"çok güzel tavsiye ederim" ibrahim4251
ben bir konya ereğlili olarak lüks ereğli benim gözümde birinci ben yıllardır gezerim hiçbir sorun olmadı niğde-ereğli arasında bile 2 kez ikramda bulunuyorlar ve muavini olsun şöförü olsun çok saygılılar
"Sikayert" bergamali
namaz vakitlerine dikkat etmiyolardi 1 defa kullandim dahada kullanmam
"" t
size 5 yildiz verecektim ama bilet fiyatlarini yayinlamadiginiz icin 3.9 dan 4 verdim.
"" taranoglu
çok kötü yorumlar var almaktan vazgeçtim:) üyeliği nasıl iptal edebilirim acaba