Yolcu Sayısı
1

Özemniyet Turizm Otobüs Bileti

Özemniyet Turizm

Firma Hakkında

  • AdresŞehirlerarası Otobüs Terminali Bartın
  • Müşteri Servisi0850 600 0010
  • İnternet Sitesiwww.ozemniyet.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

56 %
Toplam Yorum Sayısı (38)
Özemniyet Turizm


Çok İyi
39 % (15)
İyi
3 % (1)
İdare Eder
5 % (2)
Kötü
5 % (2)
Çok Kötü
47 % (18)

"Bartın"

Bartın'a yolculuk yaptım, sorunsuz bir yolculuktu, memnun kaldım herkese teşekkürler

"KEPAZELİK ÖTESİ"

06.07.2012 BARTIN-İSTANBUL SAAT 10:00 ÖZEMNİYET. Otobüs seferiniz tam bir rezillikti.Zamanın bu kadar uzayıp mesafelerin kısalmadığı bir yolculuktu tam 9 SAAT.DOLMUŞ gibi otobüs kullanıldı. Sırf izmitten yolcu almak için otobüs yavaş gitti.GEREKSİZ SAÇMA SAPAN 5 DK MOLALAR VERİLDİ.Utanmadan şöför bi de İSTANBUL-FSM deki traği de bahane etti. OTOBÜSDEKİ herkes şikayetçiydi.Bu kadar şikayet edilende bir firma görmedim.Koşarak gitsek daha önce varırdık.Öküzler getirseydi daha iyidi.9 SAAT NEDİR LAN.BERBAT ÖTESİ BİR FİRMA ASLA TERCİH ETMEYECEĞİM. EDENLERİ DE ALIKOYMAK İÇİN HERŞEYİ YAPARIM.

"pişman oldum. yolculuğum tam bir rezillikti."

firmanızla dün yani 13 şubat pazar günü saat 5 30 da izmire doğru hareket ettim. ne arabanızın koltuk televizyonları çalışıyordu, ne de arada olan toplu izlenen diğer televizyonlar. sağolsun soförünüz bizi alev alev yaktı 13 saat boyunca. çok sıkıcı, bunaltıcı rezalet bi yolculuk geçirdim firmanızla. tekrar tercih ediceğimi hiç sanmıyorum. saygılar.

Ben aslin da özemniyet firmasiyla cok yolculuk yapmistim ama bundan sonra asla yapmam, nedeni ise benim valizim kayboldu. aslinda kaybolan valiz olsun sorun deyil ama insan bir özür diler kac defa telefon acmama ramen tamam arasdiracagiz diyolar beni atlatiyor yazik ya ben bu mesaji almanyadan yaziyorum ve bu firmayi kötülemek icin de elimden gelni yapacagim ve hic bir arkadasima da tavsiye etmiyecegim

ben canip, 1997 den beri öz emniyet ve öz bartını tanıyoz. şoförleri firsatcı bayramda yer bulamazdık adam bize bilet almayın hostes koltugunda gidersin diyo. tabi ben den parayı aldı ardından başka biri geliyo beni otomatikman ortaya alıyo, o kişiye hostes koltugunu satıyo. ben orta kapının orda seyahat ediyom. bide baktım bagajdan sesler sigara dumanı geliyo. şoför bagaja bile adam doldurmuş, molada 6 kişi çıktı.. ben şu anda metro, kamilkoçu tercih ediyom çünkü arabaları yeni, hostesleri iyi davranıyo. 5 saatte bartındasın istanbul dan...

Özemniyet Turizm Hakkında

Özemniyet Turizm, 1954 yılında taşımacılık sektörüne adım atmış olan bir otobüs şirketidir. İlk kurulduğu yıllarda Bartın ve Zonguldak hatları arasında seferler düzenleyen Özemniyet Turizm kısa sürede büyüyerek Türkiye'nin birçok yerinde hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduktan 6 yıl sonra Bartın, Zonguldak seferlerine İstanbul ve Ankara seferlerini de eklemiştir. Kendini sürekli yenileyen firma Bartın, Zonguldak, Ankara ve İstanbul seferlerinden sonra Bursa, İzmir, Kocaeli, Balıkesir, Bolu, Manisa, Antalya noktalara da hizmet vermeye başlamıştır. Özemniyet Turizm’in adından da anlaşılacağı üzere firma için en önemli şey yolcuların güvenliğini sağlamaktır. Firmanın merkezi Bartın'dır. Kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Osman Metin Yurtbay' dır. Özemniyet Turizm toplamda 112 durağa sahiptir. Ve bu durumu her geçen gün daha da arttırarak ulaşım sektörü içinde emin adımlarla ilerlemektedir.
Özemniyet Turizm Hedef ve İlkeleri
Kısa sürede büyüdüğü ulaşım ve taşımacılık sektöründe öncü isimlerden biri olmak
Ulaşım sektöründeki standartları yakalayıp bu standartları belirlemek
Sağladığı hizmetlerle müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu hizmetler doğrultusunda müşteri devamlılığını sağlamak
Kaliteli ve ucuz ulaşımın tek adresi olmak
Tekelleşmenin ve haksız kazancın karşısında durmak
Sürekli kendini yenileyip geliştirmek doğrultuda hizmet vermek
Ulaşım sağlayamadığı birçok noktaya ulaşım sağlamak
Özemniyet Turizm Yolcularına Sağladığı Hizmetler
Güvenli bir yolculuk için araç içinde olması gereken tüm donanımlara sahiptir
Deneyimli arkadaşları sayesinde sizlerin huzurlu ve güvenli bir yolculuk geçirmenize yardımcı olur.
Araç içindeki klimalar sayesinde her mevsim koşuluna uygun sıcaklık ortamı sağlayarak sizlerin konforlu bir ulaşım sağlamanıza yardımcı olur.
Resmi internet sitesi sayesinde bilet satış noktalarına gelmeden kolay cep bilet ile ilgili tüm işlemlerinizi yapmanızı sağlar.
Rahat, geniş ve ergonomik koltuklar sayesinde otobüs yolculuğunun fizyolojik rahatsızlıklarını en aza indirir.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr