Yolcu Sayısı
1

İzmir Bodrum Koop Turizm Otobüs Bileti

İzmir Bodrum Koop Turizm

Firma Hakkında

  • Adresİnönü Mah. 130 SK. A Blok No:8 A Torbalı İzmir
  • Müşteri Servisi0541 191 6384
  • İnternet Sitesiizmirbodrumkoop.com

İzmir Bodrum Koop Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
İzmir Bodrum Koop Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

İzmir Bodrum Koop Turizm Hakkında


İzmir Bodrum Koop otobüs firması, henüz 2022 yılında çalışma yaşamına başlamış olan bir firma olarak son derece emin adımlarla, müşteri memnuniyeti kapsamında çalışma yaşamına devam eden bir kuruluş olarak karşımıza çıkmıştır. İzmir Bodrum Koop, yerel bir işletme olarak kurulmuş olmasına karşın zamanla sektörün gerekliliklerini yerine getirerek ülke içerisinde marka haline gelen bir kuruluş olmayı hedeflemektedir. Günümüz dünyasında hizmet sektörü içerisinde faaliyet gösteren bir kuruluş olarak, daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun farkında olan kuruluş bu kapsamda genel yatırım ve yaptırımlarını sağlayarak yolcuları ile arasında güvene dayalı köprü kurmak hedefinde ilerlemektedir.
Günümüz dünyasında yolcuların değişen ihtiyaçlarını yerinde ve zamanında karşılamayı hedefleyen firma araç filosunda bulunan genç yaştaki otobüslerini donanımsal olarak da üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.
İzmir Bodrum Koop Firmasının Popüler Seferleri
Bodrum – İzmir Otobüs Bileti
İzmir – Milas Otobüs Bileti
Söke – Bodrum Otobüs Bileti
Söke – Milas Otobüs Bileti
İzmir – Bodrum Otobüs Bileti
Söke – İzmir Otobüs Bileti
Bodrum – Söke Otobüs Bileti
İzmir Bodrum Koop Hakkında
2022 yılında Erkan Yergül tarafından kurulan İzmir Bodrum Koop otobüs firması, belirlediği amaç ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “3” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “3” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan İzmir Bodrum Koop bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. İzmir Bodrum Koop otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da İzmir Bodrum Koop otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun İzmir Bodrum Koop otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.2/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden İzmir Bodrum Koop otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun İzmir Bodrum Koop otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız firma biletini, sefer saatinizden 24 saat öncesinde sitemizde yer alan çağrı merkezi numaramız üzerinden ya da destek mailimizden bize ulaşarak iptal edebilir, bilet tutarınızın tamamını iade alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr