Bu firma satışa kapalıdır.

Star Turizm Otobüs Bileti

Star Turizm
 

neredennereye.com,
Star Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Star Turizm

Aksaray  İstanbul
0212 

Star Turizm Otobüs Firması

Star Turizm otobüs firması uluslararası bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana ilkeli hizmet anlayışını bozmadan vizyonu ve misyonu dahilinde ilermeyi başarmı ve sonucunda haklı olarak yolcularının kendisine güven duyması ile ödülünü almış bir firmadır. Star Turizm otobüs firması kendisine duyulan güvenin azalmasının geri dönülemez noktalara ulaşılabilecek boyutta bir hata olduğunun farkında olarak ilkeli hizmetinin temel şartlarını daima güler yüzlü hizmet anlayışı üzerine konumlandırılmıştır. Kendi çevresinde saygın bir kuruluş olarak çalışma yaşamına başlayan otobüs firması yolculuğunun ilerleyen bölümlerinde de kendisine başlangıçta destek veren insanların ne kadar değerli olduğunun farkında olan firma yatırım ve yaptırımlarını başta kendi çevresinde şekillendirmektedir.

Günümüz dünyasında, her alanda farklı gelişmeler yaşanırken ve bu gelişmeler hizmet sektörü bünyesinde bulunan yolcu taşımacılığını da kapsıyor durumdayken kısa süre içerisinde daha fazla yolcuya kaliteli hizmetini ulaştırmanın öneminin farkında olan Star Turizm otobüs firması yolcularının imkanlardan daha iyi şekilde yararlanmasını sağlamak adına otobüs biletlerini online platformlara taşımıştır. Türkiye’nin her yerinden en uygun Star Turizm otobüs biletlerini kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Uluslararası bir işletme olarak kurulan Star Turizm otobüs firması günümüzde, “İstanbul - Bükreş” hattında hizmet sağlamaktadır. Çağın gerekliliklerine uyarak daimi olarak müşterilerinin kendine duyduğu güveni yenilemek için sahip olduğu araç filosunu geliştiren ve günümüz dünyasına adapte etmek amaçlı çalışan firma bu konuda başarı göstermektedir. Kendisine duyulan güvenin temelinde benimsemiş olduğu daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun farkında olan firma bu özelliğini korumak amacı güderek kendi personelini içeride ve dışarıda eğitici olarak bir araya getirmeyi başarmıştır. Günümüz dünyasında hizmet kalitesinin geniş kitlelere duyurulması için İnternet işlemlerinin geliştirilmesi gerektiğinin farkında olan firma bu kapsamda Star Turizm otobüs biletlerini online olarak satışa sunulmuştur. En uygun Star Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.