Yolcu Sayısı
1

Midyat Martur Seyahat Otobüs Bileti

Midyat Martur Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresUlucami Mah. Mardin Çevre Blv. No:201 Midyat Mardin
  • Müşteri Servisi0 (482) 462 82 83
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Midyat Martur Seyahat


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Midyat Martur Seyahat Hakkında


Midyat Seyahat otobüs firması, Mardin Merkezli olarak 2021 yılında kurulmuş olduğundan bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren firmalardan biridir. Firma hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak yolcuları ile arasında uzun yıllar boyunca kurmuş olduğu güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi adına “Daima güler yüzlü hizmet” anlayışını benimseyerek çalışma yaşamına devam etmektedir. Midyat Seyahat otobüs firması, zamanın gerekliliklerini yerinde ve zamanında sağlamak için araç filosunda yer alan otobüslerin teknik ve donanımsal gerekliliklerine ve bünyesinde yer alan personelin gelişimine olan yatırımlarını sürdürmektedir.
Günümüz dünyasında haberleşmenin son derece gelişmesi ile birlikte insanlar farklı yolcuların otobüs firmaları hakkında yapmış oldukları yorumlara ve puanlamalara oldukça dikkat etmektedir. Nitekim bu unsurlar firmanın seyahat sırasında yolcuya sunduğu kaliteyi göstermektedir. Sizler de Midyat Seyahat firması hakkındaki yorumları NeredenNereye.com üzerinden okuyabilir, dilerseniz firma ile yaptığınız yolculuk hakkında yorumda bulunabilirsiniz. Midyat Seyahat şimdiye kadar kullanıcılarından 4,6/5 gibi yüksek bir beğeni almıştır.
Midyat Seyahat Otobüs Firmasının Popüler Seferleri
İstanbul - Ankara, Kızıltepe - Adana, Gaziantep - İstanbul (Avrupa), Midyat - Esenler, Aksaray - Mardin
2021 yılında Mardin merkezli olarak kurulan ve çalışma yaşamına atılan Midyat Seyahat otobüs firması henüz sektöründe faaliyet gösteren diğer firmalarla kıyaslandığında çok genç olduğundan araç filosunda tam ekipman donanımına sahip çok fazla araç bulunmamaktadır. Ancak firma gene de hizmet sağladığı sınırlı alandaki güzergah içerisinde hareket eden otobüs seferlerinde yolcularının seyahat konforunu daima ön planda tutarak hizmet kalitesini düşürmeden emin adımlarla ile yolcu taşımacılığı sektöründe büyümeye devam etmektedir. Midyat Seyahat otobüs firması çalışma yaşamında emin adımlar ile ilerleyerek her geçen gün güzergahlarını arttırmakta ve buna bağlı olarak çok daha fazla yolcuya ulaşmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Midyat Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Midyat Seyahat otobüs firması, 0 (482) 462 82 83 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır.
Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Midyat Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Midyat Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Midyat Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr