neredennereye.com, Midyat Martur Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Midyat Martur Seyahat Otobüs Bileti

Midyat Martur Seyahat
Midyat Martur Seyahat

En Popüler Midyat Martur Seyahat Seferleri

 

neredennereye.com,
Midyat Martur Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Midyat Martur Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Midyat Martur Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Midyat Martur Seyahat

Ulucami Mah. Mardin Çevre Blv. No:201 Midyat Mardin
0482 462 82 83

Midyat Martur Seyahat Otobüs Firması

Midyat Seyahat otobüs firması, Mardin Merkezli olarak 2021 yılında  kurulmuş olduğundan bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren firmalardan biridir. Firma hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak yolcuları ile arasında uzun yıllar boyunca kurmuş olduğu güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi adına “Daima güler yüzlü hizmet” anlayışını benimseyerek çalışma yaşamına devam etmektedir. Midyat Seyahat otobüs firması, zamanın gerekliliklerini yerinde ve zamanında sağlamak için araç filosunda yer alan otobüslerin teknik ve donanımsal gerekliliklerine ve bünyesinde yer alan personelin gelişimine olan yatırımlarını sürdürmektedir.

Günümüz dünyasında haberleşmenin son derece gelişmesi ile birlikte insanlar farklı yolcuların otobüs firmaları hakkında yapmış oldukları yorumlara ve puanlamalara oldukça dikkat etmektedir. Nitekim bu unsurlar firmanın seyahat sırasında yolcuya sunduğu kaliteyi göstermektedir. Sizler de Midyat Seyahat firması hakkındaki yorumları NeredenNereye.com üzerinden okuyabilir, dilerseniz firma ile yaptığınız yolculuk hakkında yorumda bulunabilirsiniz. Midyat Seyahat şimdiye kadar kullanıcılarından 4,6/5 gibi yüksek bir beğeni almıştır.

Midyat Seyahat Otobüs Firmasının Popüler Seferleri

İstanbul - Ankara, Kızıltepe - Adana, Gaziantep - İstanbul (Avrupa), Midyat - Esenler, Aksaray - Mardin  

2021 yılında Mardin merkezli olarak kurulan ve çalışma yaşamına atılan Midyat Seyahat otobüs firması henüz sektöründe faaliyet gösteren diğer firmalarla kıyaslandığında çok genç olduğundan araç filosunda tam ekipman donanımına sahip çok fazla araç bulunmamaktadır. Ancak firma gene de hizmet sağladığı sınırlı alandaki güzergah içerisinde hareket eden otobüs seferlerinde yolcularının seyahat konforunu daima ön planda tutarak hizmet kalitesini düşürmeden emin adımlarla ile yolcu taşımacılığı sektöründe büyümeye devam etmektedir. Midyat Seyahat otobüs firması çalışma yaşamında emin adımlar ile ilerleyerek her geçen gün güzergahlarını arttırmakta ve buna bağlı olarak çok daha fazla yolcuya ulaşmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Midyat Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Midyat Seyahat otobüs firması, 0 (482) 462 82 83  nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır.

Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Midyat Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Midyat Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Midyat Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Midyat Martur Seyahat otobüs bileti fiyatları, Midyat Martur Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Midyat Martur Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Kadınhanı - Şanlıurfa 150 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.