neredennereye.com, Üstündağ Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Üstündağ Turizm Otobüs Bileti

Üstündağ Turizm
Üstündağ Turizm
 

neredennereye.com,
Üstündağ Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Üstündağ Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Üstündağ Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Üstündağ Turizm

0541 676 0109
Dere Mahallesi İsmet İnönü Caddesi 24/A Bandırma Balıkesir
0266 

Üstündağ Turizm Otobüs Firması

Üstündağ Turizm, hizmet sektörü içerisinde yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana küçük ama emin adımlar ile çalışma yaşamına devam eden ve bunun yanı sıra kendisine belirlediği müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden hareket eden, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir otobüs firmasıdır. Başta kendi kurulmuş olduğu çevrenin yapılanmasına olan katkısının farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde geliştirmeye devam etmektedir. Mesleki yaşamında henüz yolun başında olan ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma en başta kendi personelinin eğitimini ve araç filosunda bulunan otobüslerin teknik yapılanmalarını bu doğrultuda şekillendirmektedir. Üstündağ Turizm otobüs firması hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, “Yollarda güven ile yolculuk için Üstündağ Turizm” sloganını kendi ilkelerine bir öncü olarak belirleyip çalışma yaşamına bu şekilde devam etmektedir.

Üstündağ Turizmin kurucularından biri olan kurucusu liderliğinde, çalışma yaşamının ilk adımlarını yakın tarihlerde atmıştır. Bu tarihten itibaren önce kendi çevresinde yer alan insanların hak ve hukunu gösterek hizmet sunmuş ve tecrüberinde “Halka hizmet Hakka hizmettir” ilkesini benimsemiştir. Babalarının izlerinden gitmeyi kendilerine bir görev, ilke olarak benimseyen yöneticiler ile birlikte kuruluş ilk büyük çaplı adımlarını atmaya başlamıştır. Bu tarihten itibaren çağın gereksinimlerini karşılamak adına teknik yenilenmeye daha fazla özen gösteren kuruluş büyüme hızını katlamayı başarmıştır. Üstündağ Turizm yıllar süren yolculuğu boyunca yolcuları ile arasında oluşmuş olan güvene dayalı köprünün zedelenmemesi adına personelinin hizmet kalitesini ve araçlarının konforunu üst düzeyde tutmaya özen göstererek çalışma yaşamına devam etmektedir. Yerel bir işletme olarak kurulup her geçen gün ulaşım ağını geliştiren Üstündağ Turizm günümüzde birçok noktada yer alan fiziksel şubeleri ile yolcularına hizmet taşımaya devam etmektedir. “Yolculukta konforun adresi,” sloganı ile yollara çıkan ve kendisine güvenen insanların haklarını gözeterek gerçek hayatta bu sloganın yaşamasını sağlayan Üstündağ Turizm çağımızın gerekliliklerini zamanında yerine getirmeye özen göstermektedir. Artık en uygun Üstündağ Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.