neredennereye.com, Ege Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Ege Seyahat Otobüs Bileti

Ege Seyahat
Ege Seyahat
 

neredennereye.com,
Ege Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ege Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Ege Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ege Seyahat

0850 346 4800
Merkez İzmir
0232 

Ege Seyahat Otobüs Firması

Ege Seyahat otobüs firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve yüksek hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden ve yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Firma kuruluşundan bu yana başta kendi içerisindeki yapılanmasında belirlediği ilkeler ile birlikte gelişimini devam ettirmektedir. Başta yerel bir işletme olarak kurulan Ege Seyahat otobüs firması gelişim gösterdiği ve bu alanda yolcularının kendisine karşı olan güvenini boşa çıkarmadığı için gün geçtikçe büyümeye devam etmiştir. Yerel bir işletme olarak kurulmanın vermiş olduğu sorumluluğun bilincinde olan Ege Seyahat bu nedenle yaptırım ve geliştirmelerini önce kendi çevresinden başlayarak uygulamaya geçirmektedir.

Ege Seyahat otobüs firması günümüzde, “Manisa, İzmir, Akhisar, Salihli, Antalya, Bursa, Bodrum” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Kurulduğu günden bu yana sürekli olarak gelişimini sürdüren firma günümüzde başta kendi filosunda bulunan araçlarının teknik açıdan çağın şartlarına uyum sağlaması hedefini güderek çalışmalarına devam etmektedir. Firma daima daha fazla kişiye ulaşarak ulusal çapta bir otobüs firması olma hedefi güttüğünden biletlerini internet üzerinden de satışa sunmaktadır. Vizyonu ve misyonu doğrultusunda attığı adımların sonucunda yolcularına konforlu ve güvenli bir yolculuk teminatı veren firma hız kesmeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Başlangıçta sınırlı imkanlara sahip bir coğrafyada kendine güvenen girişimciler tarafından kurulan Ege Seyahat otobüs firması zaman içerisinde ilkelerini bozmadan attığı adımlar sayesinde büyümeye devam etmiş ve yönetim kadrosu da dahil olmak üzere ekibini ve filosunda bulunan kadrosunu her geçen geliştirmeye devam etmiştir.

Günümüz dünyasında, her alanda farklı gelişmeler yaşanırken ve bu gelişmeler hizmet sektörü bünyesinde bulunan yolcu taşımacılığını da kapsıyor durumdayken kısa süre içerisinde daha fazla yolcuya kaliteli hizmetini ulaştırmanın öneminin farkında olan Ege Seyahat otobüs firması yolcularının imkanlardan daha iyi şekilde yararlanmasını sağlamak adına otobüs biletlerini online platformlara taşımıştır. Türkiye’nin her yerinden en uygun Ege Seyahat otobüs biletlerini kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Ege Seyahat otobüs bileti fiyatları, Ege Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Ege Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Ayvalık - Uşak 140 TL
Salihleraltı - Kula 200 TL
Kula - Aliağa 200 TL
Kula - Çandarlı 200 TL
Kula - Dikili 200 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.