neredennereye.com, Lüks Erzincan Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lüks Erzincan Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Erzincan Seyahat
Lüks Erzincan Seyahat
 

neredennereye.com,
Lüks Erzincan Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Erzincan Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lüks Erzincan Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Erzincan Seyahat

Otogar Peron No: 8-9 Erzincan
0446 214 78 78 - 214 79 79 - 223 10 81

“Seyahat etmenin en lüks yolu”

Lüks Erzincan Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Erzincan Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Doğu Anadolu Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden biri olan Erzincan’da kurulan firma, Türkiye’nin pek çok noktasına düzenli seferler gerçekleştiriyor. Özellikle misafirlerin değişen beklentilerine zamanında ve en uygun çözümleri geliştiren firma, bunun yanı sıra kaliteli ve güvenli hizmetiyle de tercih ediliyor. Misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan otobüs firması, bu konuda bekleneni gerçekleştiriyor. Ulaşım sektöründe belirleyici ve referans marka olmak için yolunda emin adımlarla ilerleyen şirket, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Misafirlerinin güvenliği için gerekli tüm tedbirli alan şirket, misafir memnuniyetini ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmayı hedefliyor.

Yaşı tam olarak bilinmeyen Erzincan ili, pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış bir şehrimiz. Doğal güzellikleri ve tarihi kalıntılarıyla, görenleri etkisi altına almayı başaran bu şehirde yapılacak ve görülecek pek çok şey var. Sizde firmadan bir otobüs bileti satın alarak, bu güzel şehri keşfetme şansını yakalayabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak, uygun tarifelerden faydalanabilir ve ucuz bilet bulma imkânına sahip olabilirsiniz.100 üzerinden
66Puan
35%
14%
20%
4%
27%
Toplam Yorum Sayısı (37)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Düzelmişler" Misafir
Bir kaç yıl önce kullandığım ve bir daha asla dediğim firmalardan biriydi. Son dakika bilet almak zorunda kaldım. Önceki seyahatimden korktuğum başıma gelmedi. Personelleri eğitmişsiniz galiba.
"Yolculuk hakkında " Misafir
Konforlu rahat bir yolculuk değildi maalesef. Ve otobüs aşırı gürültülü yolcu kaynaklı müdahale edilmesi gerekirdi. Dönüşü önceden almış olmasam iptal ederdim o derece bir memnuniyetsizlik söz konusu
"REZALET.AYAKTA GIDIN BASKA FIRMAYLA GIDIN" Hüseyin
Araclar rezillik icinde .Ankaradan hareme bilet kesip hareme girmez diyen bi firma .Bileti inkar ediyorlar adamlar Dusunun yani.
"" Misafir
genel anlamda memnun kaldık, yolda çok oyalanmasa daha iyi olabilir.
"Lüks Erzincan turuzim" Misafir
Merhabalar, lüks erzincan turizm sayesinde hayatımda yapmış ve büyük ihtimalle yapacak olduğum en kötü yolculuğu geçirdim. Otobüs otogara girmeyip yolcuları yol kenarından aldı.(otogarda bekleme parası vermediği için) Umarım birdaha lüks Erzincan turizimle seyehat etmek zorunda kalmam. Hayatımın en büyük hatası bu turuzim şirketini tercih etmekti.
"Lüks Erzincan" Misafir
Merhabalar ,

Lüks Erzincan'da yolculuk yaptım ve gerçekten teknolojinin geldiği son noktada aracın durumu çok kötüydü. Verilen ücretin karşılığında gösterilen değer pek güzel değildi. Artık ciddi bir şekilde düşünülüp yeni şeyler ortaya çıkarılmalıdır.
"" Misafir
Tam 1 saat rotarli ve arizali aracla yolculuk yaptik. Her yönden kötü bir turizm
"Tebrik ederim bu kadar duyarsizliginizi" Misafir
Sizide o firmayida şikayet edeceğim gördüm ki sizde o firma kadar duyarsız ve ilgisizsiniz Tüm Soysal medya ve ilgili birimlere sizi şikayet edeceğim.
"Güzel" Misafir
Geç kalan yolcularda beklenmese çok güzel yolculuk olacaktı. Otobüs saatinde yola çıkmalı. Kaptanlarda bunun bilincinde olmalı.
"Harika yolculuk" Misafir
Yolculuğun harika geçti.
Tek sıkıntı Akabe adlı mola yeriydi. Boğucu bir mimari, berbat havalandırma, facia fiyatlar (sanki beş yıldızlı otel).
Yolculuk ekibine teşekkür ederim.