Yolcu Sayısı
1

Lüks Erzincan Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Erzincan Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresOtogar Peron No: 8-9 Erzincan
  • Müşteri Servisi0 (446) 214 78 78 - 214 79 79 - 223 10 81
  • İnternet Sitesiwww.lukserzincan.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

65 %
Toplam Yorum Sayısı (31)
Lüks Erzincan Seyahat


Çok İyi
35 % (18)
İyi
14 % (7)
İdare Eder
20 % (10)
Kötü
4 % (2)
Çok Kötü
27 % (14)

"Düzelmişler"

Bir kaç yıl önce kullandığım ve bir daha asla dediğim firmalardan biriydi. Son dakika bilet almak zorunda kaldım. Önceki seyahatimden korktuğum başıma gelmedi. Personelleri eğitmişsiniz galiba.

"Yolculuk hakkında "

Konforlu rahat bir yolculuk değildi maalesef. Ve otobüs aşırı gürültülü yolcu kaynaklı müdahale edilmesi gerekirdi. Dönüşü önceden almış olmasam iptal ederdim o derece bir memnuniyetsizlik söz konusu

"REZALET.AYAKTA GIDIN BASKA FIRMAYLA GIDIN"

Araclar rezillik icinde .Ankaradan hareme bilet kesip hareme girmez diyen bi firma .Bileti inkar ediyorlar adamlar Dusunun yani.

genel anlamda memnun kaldık, yolda çok oyalanmasa daha iyi olabilir.

"Lüks Erzincan turuzim"

Merhabalar, lüks erzincan turizm sayesinde hayatımda yapmış ve büyük ihtimalle yapacak olduğum en kötü yolculuğu geçirdim. Otobüs otogara girmeyip yolcuları yol kenarından aldı.(otogarda bekleme parası vermediği için) Umarım birdaha lüks Erzincan turizimle seyehat etmek zorunda kalmam. Hayatımın en büyük hatası bu turuzim şirketini tercih etmekti.

Lüks Erzincan Seyahat Hakkında

“Seyahat etmenin en lüks yolu”
Lüks Erzincan Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!
Erzincan Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.
Doğu Anadolu Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden biri olan Erzincan’da kurulan firma, Türkiye’nin pek çok noktasına düzenli seferler gerçekleştiriyor. Özellikle misafirlerin değişen beklentilerine zamanında ve en uygun çözümleri geliştiren firma, bunun yanı sıra kaliteli ve güvenli hizmetiyle de tercih ediliyor. Misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan otobüs firması, bu konuda bekleneni gerçekleştiriyor. Ulaşım sektöründe belirleyici ve referans marka olmak için yolunda emin adımlarla ilerleyen şirket, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Misafirlerinin güvenliği için gerekli tüm tedbirli alan şirket, misafir memnuniyetini ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmayı hedefliyor.
Yaşı tam olarak bilinmeyen Erzincan ili, pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış bir şehrimiz. Doğal güzellikleri ve tarihi kalıntılarıyla, görenleri etkisi altına almayı başaran bu şehirde yapılacak ve görülecek pek çok şey var. Sizde firmadan bir otobüs bileti satın alarak, bu güzel şehri keşfetme şansını yakalayabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak, uygun tarifelerden faydalanabilir ve ucuz bilet bulma imkânına sahip olabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr