Yolcu Sayısı
1

Lüks Erzincan Seyahat Erzincan Otobüs Seferleri

Lüks Erzincan Seyahat

Şubeler

Lüks Erzincan Seyahat Erzincan Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Erzincan (Merkez)Otogar0446 214 7878 - 0446 214 7979 - 0446 223 1081 Peron No: 8 - 9
Kemah0446 511 2045 - 0446 511 2260
Refahiye0446 611 2041

Şubeler Hakkında

Lüks Erzincan Seyahat Erzincan Şubeleri
Lüks Erzincan Seyahat yaygın ulaşım ağı ile Erzincan ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Erzincan ilinde yer alan Lüks Erzincan Seyahat şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Lüks Erzincan Seyahat Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Lüks Erzincan Seyahat Erzincan Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Lüks Erzincan Seyahat firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Lüks Erzincan Seyahat dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Erzincan Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Erzincan Lüks Erzincan Seyahat Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

54 %
Toplam Yorum Sayısı (4)
Lüks Erzincan Seyahat


Çok İyi
29 % (2)
İyi
(0)
İdare Eder
29 % (2)
Kötü
(0)
Çok Kötü
43 % (3)

"idare eder"

bagaj fişi yoktu o bir risk.

"erkek yanı"

erzincandan sivasa gitmek için bayram dan 3 hafta önce bilet almıştım. otobüse bindikten sonra en ön koltuğun 2 kişiye satılmasıyla olaylar başladı yanımdaki koltuğun bir erkeğe verilmesiyle ki ben bayanım sinirler iyice gerildi. yazhane görevlisine söyleyince tamam abla ayarlarız dedi ve yarım saat ön koltuktakileri yerleştirmekle uğraştıktan sonra otobüs hareket etti. muavini çağırıp yer ayarlayacaktınız diye sorduğumda ise herkez gidecek kimseyi aşağı atamam diye bir azarlama işittim. bunun üzerine ulaştırma bakanlığına ait şubeleri aramaya başladım bu sefer adamı arka koltuklardan bir bayanla yer değiştirerek benim sakin olmamı istediler ama ne yazık ki ben bu ve buna benzer sorunları erzincan da ki bütün firmalarda yaşıyorum. ve çok eminim ki bu yazım onaylanmayacak

"slm"

"mustafa ve bedir" abiye çok selam söylüyorum, erzincanımızın beyaz incisi 24dr 999 plakalı travego'ya slm ediyorum, yolunuz daima açık olsun

Bize ailecek İstanbul'a Lüks Erzincan ile gittik. Çok memnun kaldık. Şimdi yine istanbul'a gitmemiz gerek. Acaba İstanbul'a 4 kişilik bilet 2 eylül de var mı?


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr