Erzincan Otobüs Bileti

Erzincan Otobüs Bileti

Erzincan Otobüs Biletleri

Erzincan otobüs bileti en hesaplı ücretlerle NeredenNereye.com’da! Sitemiz üzerinden firmalar hakkında bilgilere ve sundukları indirimli fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Erzincan Otobüs Bileti Fiyatları

Erzincan otobüs bileti, en hesaplı ücretlerle NeredenNereye.com’da! Sitemiz üzerinden firmalar hakkında bilgilere ve sundukları indirimli fiyatlara ulaşabilirsiniz. Size en uygun seferleri görüntülemek için yapmanız gereken ise çok basit. Arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara butonuna tıklamak. Böylece karşınıza gelen ekranda Erzincan’a giden otobüs firmaları ve fiyatları tek sayfada listelersiniz. Kolaylıkla fiyat karşılaştırması yapabilir ve seçiminizi yaparak biletinizi satın alabilirsiniz. Seyahatinizde kullanabileceğiniz bilet e-mail adresinize ve cep telefonunuza onay mesajı ile gönderilecektir. Örneğin Metro Turizm Erzincan veya Erzincan Başak Turizm firma bileti aldıysanız firma adı, sefer tarihi, ad – soyad, koltuk numaraları size bilgi olarak gönderilir.

Tarihin en önemli ticaret güzergahı olan İpek Yolu üzerinde bulunması nedeniyle şehir tarih boyunca her zaman ilgi çekici bir konumda bulunmuştur. Bu nedenle farklı medeniyetler şehirde varlık göstermiştir. Yolculuğunuz sırasında tüm bu medeniyetlerden kalma eserleri görebilirsiniz. İndirimli bilet sahibi olarak seyahat ettiğinizde şehirde görebileceğiniz eserleri; Kemah Kalesi, Altıntepe Ören Yeri, Mama Hatun Türbesi ve Kervansarayı olarak sıralayabiliriz. Doğal güzellikleri ile de ilgi çekici bir şehir olan Erzincan’da Girlevik Şelalesi ve Ekşisu Kaplıcasını da gideceğiniz yerler arasına ekleyebilirsiniz. Erzincan uçak bileti alarak da bu güzide ilimize seyahat edebilirsiniz.

Erzincan Online Otobüs Bileti

Erzincan’a İstanbul, Trabzon, Ankara, Malatya, Samsun, Sivas, Hatay ve Rize’den sürekli seferler düzenlenmektedir. Hemen şimdi NeredenNereye’nin bilet sorgulama kısmından güzergahınızı belirleyin ve fiyatlar karşınıza otomatik olarak listelensin.

Direkt ve aktarmalı otobüs yolculukları ( Örneğin; Erzincan Metro Turizm ) ile her şehirden karayolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu yolculuk için gerekli olan biletlerinizi sitemizden alabileceğiniz gibi bunun için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’da bulabilir ve ücretsiz olarak akıllı cihazlarınızın tümüne indirebilirsiniz.

Yazlar diğer bölge illerine göre daha uzun ve sıcak yaşanmaktadır. Karasal iklimin etkisi altındaki şehre seyahat etmeden önce hava durumu bilgisine de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ne yenir? Hamur işleri şehir mutfağında geniş yer tutmaktadır. Saclarda pişirilen yufkaların; pekmez ve tereyağı ile tatlandırılmasıyla hazırlanan Sırın ve kuru kayısı ile hazırlanan bir tatlı olan gasefe şehirde tatmanız gereken lezzetler arasında.

Erzincan Otobüs Bileti
Erzincan - 5 Günlük Hava Tahmini
15 Haz Cumartesi
az bulutlu
15 °C
az bulutlu
16 Haz Pazar
açık
22,5 °C
açık
17 Haz Pazartesi
orta şiddetli yağmur
22,9 °C
orta şiddetli yağmur
18 Haz Salı
orta şiddetli yağmur
19,8 °C
orta şiddetli yağmur
19 Haz Çarşamba
orta şiddetli yağmur
19,3 °C
orta şiddetli yağmur