Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
110 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al

Bursa Erzincan Otobüs Bileti

Bursa Erzincan Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 110,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1047 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 13sa 24dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Erzincan arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Esadaş firmasıdır.

Bursa Erzincan otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Erzincan güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Erzincan seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Erzincan hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Erzincan şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Erzincan Otobüs Biletleri

Bursa, Türkiye’nin illerinden biri olup, Marmara Bölgesinin Güney kesiminde yer almaktadır. 

Bursa ülke içerisinde ve dışarısında mutfağının zenginliği ile de ünlü bir ildir. Bursa ziyaretçilerinin yerinden tatması gereken lezzetler arasında, Kazan Tarhanası, Pide, Ciğer Böreği, Zeytin ve Peynirli Ekmek Köftesi, Lahanalı Bursa Hilali, Kestaneli Lahana Sarması, Muradiye Çorbası, Bursa Kebabı yer almaktadır. 
Bursa Ziyaretçilerinin görmesi gereken yerler arasında, Nikaia Antik Kenti, Mudanya Rum Mahallesi, Koimesis Kilisesi, Medikion Manastırı, Orhan Gazi Türbesi, Yeşil Camii, Oylat Mağarası, Kırgızlar Türbesi, Hatuniye Türbesi, Emir Sultan Türbesi yer almaktadır. 
Bursa’nın tarihi ve kültürel açıdan bu denli zengin olmasının nedeni geçmişinde farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış olmasından kaynaklanmaktadır. Bir dönem Osmanlı’ya başkentlik yapmıştır. Bu nedenle döneme ait pek çok esere de ev sahipliği yapar. Bütün bu özelliklerinin yanı sıra şehir ülkenin en gelişmiş illerinden bir tanesidir.
 
Erzincan, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Yükseltisi fazladır. Yükseltisine ve bulunduğu coğrafyaya bağlı olarak karasal iklimin sert bir türevi görülmektedir. Buna bağlı olarak il sınırları içerisinde yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Bitki örtüsü olarak gelişmiş değildir. Bozkır arazilerin oranı fazladır. Gene de tarım açısından zorlu bir iklimi olduğu için kırsal kesimlerinden tarımdan ziyade hayvancılık gelişmiştir. 
Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Erzincan’a gitmek için otobüs firmalarının Bursa Erzincan otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresinden satın alabilirsiniz. 
 
Bursa Erzincan otobüs bileti mi aradınız? Bursa Erzincan otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Erzincan otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Patnos İtimat Turizm 110 TL
Erzincan Başak 110 TL
Iğdırlı Turizm 110 TL
Öz Erciş 120 TL
Esadaş 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Erzincan Hakkında
Nüfus:
12,612
Yüzölçümü:
11.727,55 km²
Plaka:
24
Telefon kodu:
(446)
Otogar:
Erzincan Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.