Yolcu Sayısı
1

Erzincan Başak Turizm Otobüs Bileti

Erzincan Başak Turizm

Firma Hakkında

  • AdresErzincan Otogarı no:5 Erzincan
  • Müşteri Servisi0 (446) 224 15 75 - 224 26 27
  • İnternet Sitesiwww.basakturizm.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

81 %
Toplam Yorum Sayısı (26)
Erzincan Başak Turizm


Çok İyi
59 % (20)
İyi
15 % (5)
İdare Eder
9 % (3)
Kötü
6 % (2)
Çok Kötü
12 % (4)

İlk defa seyahat etme imkanım oldu. Memnun kaldım .

"...."

Sabaha kadar bir çocuk ağladı. Muavine söylememe rağmen ailesine uyarı da bulunmadı. Bu sesi durdurmaya ne uyku ne de kulaklık yetti. Onun dışında bir problemim olmadı ama siz de personel olarak gereğini yapmalısınız

"tavsiye ederim"

Çok kaliteli bir firma ne zaman bilet alsam memnun kaldım. Otobüsleri çok rahat ve temiz çalışanlarında çok iyi insanlar Erzincan başak bir numara.

"Memnun kaldım"

Otobüsüm yarım saat geç hareket etti. çok çok köklü firmalar da bile kusurlar oluyor yine de iyiydi

Tek kelimeyle rezalet

Erzincan Başak Turizm Hakkında


Erzincan Başak Turizm 2005 yılında kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. Kuruluş tarihi çok yeni olan bu firma kısa bir sürede çok büyük başarılara adım atmıştır.
Türkiye'nin birçok şehrine hizmeti sunan firma ulaşım sektöründeki Öncü isimler arasına adını yazdırmıştır. Kurulduğu ilk yıldan itibaren ilke ve hedeflerinden ödün vermeden ulaştırma sektöründe faaliyet gösteren başarılı bir firma haline gelmiştir. Vizyon ve misyon ilkelerinin en başında müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmet verme güdüsü bulunmaktadır. Kaliteli ve konforlu hizmetin yanı sıra geniş yelpazeli araç filosuyla göz doldurmaktadır. Her gün İstanbul ve Ankara arasında karşılıklı seferler düzenleyerek en çok tercih edilen otobüs firmaları arasına adını yazdırmıştır. Erzincan Başak Turizm İç Anadolu ve Marmara bölgesindeki büyük şehirlere ağırlıklı olmak üzere ulaşım seferleri düzenlemektedir. Erzincan Başak Turizm isminden de anlaşılacağı üzere Erzincan merkezli bir firmadır. Hizmet sunduğu araçlar en son teknolojiye ve donanıma sahip otobüslerdir. En iyi hizmeti verebilmek için hiçbir masraftan kaçınmamaktadır. Erzincan Başak Turizm kendisine koyduğu hizmet ilkeleri ve prensipleri doğrultusunda çalışmalarına ara vermeden hızlı bir şekilde devam etmektedir. Sizler de kaliteli ve konforlu bir ulaşım hizmeti arıyorsanız ilk seçeneğiniz Erzincan Başak Turizm den yana olmalı...
Erzincan Başak Turizmin Müşterilerine Sunduğu Hizmetler
Kurulduğu ilk yıldan itibaren güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.
Erzincan Başak turizmin insan taşımacılığı için kullandığı otobüsler, her türlü donanıma sahiptir.
Lüks araçlarla sizlere konforun ve kalitenin kapılarını açmaktadır.
Seyahat sırasında otobüs içinde sınırsız sıcak ve soğuk içecek ikramları ve yiyecek ikramları bulunmaktadır.
Ayrıca yolculuk sırasında okuyarak zaman geçirmek isteyen yolcularımız için günlük gazete seçenekleri de bulunmaktadır.
Müşterilerimiz için yolculuk bittikten sonra gidecekleri yere en kolay şekilde ulaşmalarını sağlamak için şehir içi ücretsiz servisler bulunmaktadır.
Tecrübeli şoförlerimiz en güvenli yolculuk için belirlenmiş olan hız sınırlarını koruyarak sizlerin ve yakınlarınızın güvenliğini korumaktadır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr