Yolcu Sayısı
1

Köksallar Turizm Otobüs Bileti

Köksallar Turizm

Firma Hakkında

  • AdresMERSİN BELEDİYE OTOGARI D:4 Mersin
  • Müşteri Servisi444 01 33 / 0 (324) 238 4248
  • İnternet Sitesiwww.dkkoksallar.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

72 %
Toplam Yorum Sayısı (118)
Köksallar Turizm


Çok İyi
43 % (88)
İyi
20 % (42)
İdare Eder
10 % (21)
Kötü
8 % (17)
Çok Kötü
18 % (38)

"Teşekkürler"

Biletimle ilgili her şeyde çok yardımcı oluyorlar sağolsunlar ayrıca Neredennereye.cm'a da teşekkür ederiz.

köksallar iyi bir firma gerçekten yolculara çok iyi hizmet veriyorlar

Internet hizmetleri yoktu

Araç çok geç geldi aradaki farkı kapatmak için dinlenme tesislerinde durmadı durduğunda da kısa durdu iki defa içecek bir defa yiyecek servisi yapıldı yani çok az ve alternatif çok yoktu çalışanların tutumu iyiydi o saatte kalkan arabalardan en pahalısı olmasına rağmen beklentinin çok altında kaldı malesef

"koksalar basarili sirkettir"

turkiye de goedugum en basarili yolculuk sirketi her nereye gideceksem ilk basta koksallar yolculuklara bakarim sonsuz tesekkurler

Köksallar Turizm Hakkında

“Herkes için” Köksallar Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Köksallar Turizm Otobüs Bileti en uygun fiyatlarla NeredenNereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin pek çok noktasına seferler düzenleyen Köksallar Seyahat, üstün kalite ve hizmet anlayışıyla yolcularından tam puan alıyor. Son model otobüsleri, otobüslerin içerisinde sunduğu ikramları, son teknoloji hizmetleriyle Köksallar Turizm, kalite anlayışını her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. Yolcularına sunduğu ayrıcalıklarla da dikkat çeken Köksallar Turizm ile uzun yolculuklar sıkıcı olmaktan kurtuluyor.

Asist Kart ile Ayrıcalığı Yaşayın

Asis Kart, Köksallar Turizm'in sürekli yolcularına sunmuş olduğu özel bir kart. Asis Kart üyeleri, aldıkları her bilet karşılığında puanlar kazanıyor ve bu puanları Köksallar Seyahat’in hizmet verdiği tüm hatlarda bilete dönüştürülebiliyor. Asis Kart’a Köksallar Turizm’in bilet satış ofislerinden başvuru formlarını doldurarak sahip olabilirsiniz. Kartınız aktifleşene kadar seyahat etmiş olsanız bile, biletlerinizi Köksallar Seyahat’in ofislerine ibraz etmeniz durumunda puanlarınız yüklenebiliyor.

Köksallar Turizm’in Mola Durakları

Köksallar Seyahat, yolcularının kişisel ihtiyaçlarını giderebilmeleri için özenle seçtiği dinlenme tesislerinde kısa molalar vermeyi ihmal etmiyor. Köksallar Turizm’in tercih ettiği dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Tuanna Turistik Dinlenme Tesisleri (Aksaray)
  • Bozbey Turistik Dinlenme Tesisleri (Kaynaşlı)
  • Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisleri (Sivrihisar)
  • Kolaylı Turistik Dinlenme Tesisleri (Afyon)
  • Yunus Emre Turistik Dinlenme Tesisleri (Kula)
  • Vatan Turistik Dinlenme Tesisleri (Ereğli)
  • Şimşekler Turistik Dinlenme Tesisleri (Mut)

Köksallar Turizm’in hizmet verdiği otogarları, Köksallar Seyahat’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri NeredenNereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Köksallar Turizm Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak ya da yer ayırtmak istiyorsanız NeredenNereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr