neredennereye.com, Köksallar firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Köksallar

Köksallar
 

neredennereye.com,
Köksallar
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Köksallar Şubeleri

 

neredennereye.com,
Köksallar
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Köksallar

444 01 33
Otogar No:4 Mersin
0324 326 17 94

“Herkes için”

Köksallar Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Köksallar Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin pek çok noktasına seferler düzenleyen Köksallar Seyahat, üstün kalite ve hizmet anlayışıyla yolcularından tam puan alıyor. Son model otobüsleri, otobüslerin içerisinde sunduğu ikramları, son teknoloji hizmetleriyle Köksallar Turizm, kalite anlayışını her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. Yolcularına sunduğu ayrıcalıklarla da dikkat çeken Köksallar Turizm ile uzun yolculuklar sıkıcı olmaktan kurtuluyor.

Asist Kart ile Ayrıcalığı Yaşayın

Asis Kart, Köksallar Turizm'in sürekli yolcularına sunmuş olduğu özel bir kart. Asis Kart üyeleri, aldıkları her bilet karşılığında puanlar kazanıyor ve bu puanları Köksallar Seyahat’in hizmet verdiği tüm hatlarda bilete dönüştürülebiliyor. Asis Kart’a Köksallar Turizm’in bilet satış ofislerinden başvuru formlarını doldurarak sahip olabilirsiniz. Kartınız aktifleşene kadar seyahat etmiş olsanız bile, biletlerinizi Köksallar Seyahat’in ofislerine ibraz etmeniz durumunda puanlarınız yüklenebiliyor.

Köksallar Turizm’in Mola Durakları

Köksallar Seyahat, yolcularının kişisel ihtiyaçlarını giderebilmeleri için özenle seçtiği dinlenme tesislerinde kısa molalar vermeyi ihmal etmiyor. Köksallar Turizm’in tercih ettiği dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;

•    Tuanna Turistik Dinlenme Tesisleri (Aksaray)

•    Bozbey Turistik Dinlenme Tesisleri (Kaynaşlı)

•    Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisleri (Sivrihisar)

•    Kolaylı Turistik Dinlenme Tesisleri (Afyon)

•    Yunus Emre Turistik Dinlenme Tesisleri (Kula)

•    Vatan Turistik Dinlenme Tesisleri (Ereğli)

•    Şimşekler Turistik Dinlenme Tesisleri (Mut)

Köksallar Turizm’in hizmet verdiği otogarları, Köksallar Seyahat’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Köksallar Turizm Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak ya da yer ayırtmak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz.

Köksallar otobüs bileti fiyatları, Köksallar iletişim ve telefon numaraları, Köksallar otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Erdemli 42 TL
Ankara - Mersin 42 TL
Ankara - Tarsus 42 TL
Mersin - Ankara 42 TL
Mersin - Şereflikoçhisar 42 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
72Puan
44%
19%
9%
8%
20%
Toplam Yorum Sayısı (128)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Internet hizmetleri yoktu.
"Kötü yolculuk" Misafir
20.30 da kalkan otobüsümüz, Pozantı civarında otobüs içine giren duman ve koku nedeniyle durup kontrol u yapıldı. Hortum kopmuş denildi. Tamirden sonra tekrar yola çıktık. Eregli civarında Tekrar durdu. Bu otobüs gidemeyecek denildi. Mersin den yeni otobüs istendi. Bekledik yeni otobüs geldi. ona aktarıldık. saat 10.30 da Esenler/İstanbul'a yetişmemiz gerekirken saat 15.20 de yetiştik.
"" Misafir
rahat konforlu bir yolculuktu verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkür ederim.
"" Misafir
çok rahattı yolculuğum güzel geçti teşekkür ederim.
"Kalite" Misafir
Köksallar ile yaklaşık üç yıldır Mersin-Kütahya arası sürekli geliş gidiş yaparım. Son zamanlarda özellikle hostları insanlara nasıl davranması gerektiğini unutmuş. Kalite sürekli düşüyor. Halbuki eskiden içim rahat bir şekilde tercih ediyordum.
"Teşekkürler." Misafir
İlk defa köksallar ile seyahat gerceklestiriyorum. Ancak diğer firmalara göre gerçekten kaliteli bir firma. Sadece muavin bazen kaba davranışlarda bulundu ama genel olarak herşey güzeldi. Teşekkürler.
"İdare eder" Misafir
Çalışanlar kabaydı
"" Misafir
Yolculuğumuz çok güzel geçti konfor da harikaydi tesekkur ederiz.
"" Misafir
Seyahatimiz çok gürültülüydü aşırı çocuk vardı ve görevli uyarmadı sessiz olmaları için.
Ancak güvenlikşi saatinde varış olarak çok memnun kaldım çok tşkler
"" Misafir
Yeni filmler yok olsa süper olur

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >