scorecardresearch
neredennereye.com, Köksallar firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Köksallar

Köksallar
 

neredennereye.com,
Köksallar
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Köksallar Şubeleri

 

neredennereye.com,
Köksallar
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Köksallar

444 01 33
Otogar No:4 Mersin
0324 326 17 94

“Herkes için”

Köksallar Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Köksallar Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin pek çok noktasına seferler düzenleyen Köksallar Seyahat, üstün kalite ve hizmet anlayışıyla yolcularından tam puan alıyor. Son model otobüsleri, otobüslerin içerisinde sunduğu ikramları, son teknoloji hizmetleriyle Köksallar Turizm, kalite anlayışını her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. Yolcularına sunduğu ayrıcalıklarla da dikkat çeken Köksallar Turizm ile uzun yolculuklar sıkıcı olmaktan kurtuluyor.

Asist Kart ile Ayrıcalığı Yaşayın

Asis Kart, Köksallar Turizm'in sürekli yolcularına sunmuş olduğu özel bir kart. Asis Kart üyeleri, aldıkları her bilet karşılığında puanlar kazanıyor ve bu puanları Köksallar Seyahat’in hizmet verdiği tüm hatlarda bilete dönüştürülebiliyor. Asis Kart’a Köksallar Turizm’in bilet satış ofislerinden başvuru formlarını doldurarak sahip olabilirsiniz. Kartınız aktifleşene kadar seyahat etmiş olsanız bile, biletlerinizi Köksallar Seyahat’in ofislerine ibraz etmeniz durumunda puanlarınız yüklenebiliyor.

Köksallar Turizm’in Mola Durakları

Köksallar Seyahat, yolcularının kişisel ihtiyaçlarını giderebilmeleri için özenle seçtiği dinlenme tesislerinde kısa molalar vermeyi ihmal etmiyor. Köksallar Turizm’in tercih ettiği dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;

•    Tuanna Turistik Dinlenme Tesisleri (Aksaray)

•    Bozbey Turistik Dinlenme Tesisleri (Kaynaşlı)

•    Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisleri (Sivrihisar)

•    Kolaylı Turistik Dinlenme Tesisleri (Afyon)

•    Yunus Emre Turistik Dinlenme Tesisleri (Kula)

•    Vatan Turistik Dinlenme Tesisleri (Ereğli)

•    Şimşekler Turistik Dinlenme Tesisleri (Mut)

Köksallar Turizm’in hizmet verdiği otogarları, Köksallar Seyahat’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Köksallar Turizm Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak ya da yer ayırtmak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz.

Köksallar otobüs bileti fiyatları, Köksallar iletişim ve telefon numaraları, Köksallar otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Erdemli 47 TL
Ankara - Mersin 49 TL
Ankara - Tarsus 49 TL
Mersin - Ankara 48 TL
Tarsus - Ankara 49 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
72Puan
43%
20%
10%
7%
20%
Toplam Yorum Sayısı (124)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Kalite" Misafir
Köksallar ile yaklaşık üç yıldır Mersin-Kütahya arası sürekli geliş gidiş yaparım. Son zamanlarda özellikle hostları insanlara nasıl davranması gerektiğini unutmuş. Kalite sürekli düşüyor. Halbuki eskiden içim rahat bir şekilde tercih ediyordum.
"Teşekkürler." Misafir
İlk defa köksallar ile seyahat gerceklestiriyorum. Ancak diğer firmalara göre gerçekten kaliteli bir firma. Sadece muavin bazen kaba davranışlarda bulundu ama genel olarak herşey güzeldi. Teşekkürler.
"İdare eder" Misafir
Çalışanlar kabaydı
"" Misafir
Yolculuğumuz çok güzel geçti konfor da harikaydi tesekkur ederiz.
"" Misafir
Seyahatimiz çok gürültülüydü aşırı çocuk vardı ve görevli uyarmadı sessiz olmaları için.
Ancak güvenlikşi saatinde varış olarak çok memnun kaldım çok tşkler
"" Misafir
Yeni filmler yok olsa süper olur
"Hassasiyet " Misafir
Ben şunu anlayamıyorum : Ben müslüman bir insanım ve bu yüzden Rabbimin üzerimdeki sorumluluklarını yerine getirmek için çabalıyorum. . Siz otobüs firmaları bu konuda yeterince hassas değilsiniz ... İnsanların maddi ihtiyaçları için gösterdiğiniz hassasiyeti manevi ihtiyaçları içinde göstermelisiniz ki bu bence müşteri memnuniyetini daha da arttıraçaktır. Seyahat ederken kaptandan sabah namazı için bir yerde durmasını talep ettim kendisi durmadı ve ileri sürdüğü bahane de çok basit idi. Vaktimiz yok falan .. İnsanların eğer tuvalet ihtiyacı olduğunda hiç vakit yok falan demiyorlar ama namaz için vakit yok demeyi biliyor. . Daima hak hukuk ve adaletten bahsedilen bu ülkede ve firmanin da hiç bir cinsiyet dil din ve ırk ayrımı yapmadığı göz önüne alındığında insana tuhaf geliyor namaz için durmaması.. sadece sabah namazı zamanı biraz bu konuda hassas olunsa eminim problem kalmayacak çünkü diğer vakitlerde genelde problem olmuyor ama sabah namazı daima problem oluyor. . İnanın bu konuda biraz hassas olunsa inanıyorum ki firmanızın başarısı çok daha iyi olacaktır. . Bu şekilde hareket etmek firmanızın ne kadar düşünceli ve değerli olduğunu en güzel şekilde gösterecektir. . Saygılarımla. ..
"" Misafir
Tek eksik olarak televizyon kanalları ve filmlerin azlığı onun dışında herşey çok iyiydi Teşekkürler
"" Misafir
Köksallar her zamanki gibi mükemmeldi.
"" Misafir
koltuk dar ve cok sertti. pek rahat bir yolculuk olmadi ama firma mersinin en iyi firmasi. nazik personellerinede tesekkurler.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >