neredennereye.com, Serhat Iğdır Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Serhat Iğdır Turizm Otobüs Bileti

Serhat Iğdır Turizm
Serhat Iğdır Turizm
 

neredennereye.com,
Serhat Iğdır Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Serhat Iğdır Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Serhat Iğdır Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Serhat Iğdır Turizm

Karaağaç Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi 76000 Merkez Iğdır
0476 226 23 42

Serhat Iğdır Turizm Otobüs Firması

Serhat Iğdır Turizm otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ayrılmadan çalışma yaşamına devam eden firmalardan bir tanesidir. Yolcu taşımacılığı alanında sağlıklı şekilde güvenilir hizmet politikasını uzun yıllar devam ettirmenin gerekliliğinin farkında olan ve bunun için çalışmaya devam eden Serhat Iğdır Turizm otobüs firması temel yatırım ve yaptırımlarını bu alana yönelik gerçekleştirmektedir. Yolcu taşımacılığı sektörünün en temel direklerinin hizmet vermek üzerine kurulu olduğunu ve bu yapılanmanın sağlam kalabilmesi adına daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli gerekli olduğunun farkında olan kuruluş, başta kendi personel ekibini bu alan üzerinde uzman olarak yetiştirmeye özen göstermektedir.

Serhat Iğdır Turizm Hakkında

Serhat Iğdır Turizm firması kurulmuş olduğu günden bu yana bünyesinde yer alan araçları başta olmak üzere filosunu tam donanımlı hale getirmeye çalışarak çalışma yaşamında kendisine duyulan güveni ayakta tutmayı hedeflemektedir. Elbette bu sektör içerisinde hizmetinizin olabildiğince fazla insana ulaştırılması gerekmektedir. Bu nedenle firma kurulmuş olduğu günden bu yana her geçen gün ulaşım ağını biraz da arttırmaya yeni noktalara ulaşım hizmeti sunmaya gayret göstermektedir. Kendisi için kurulmuş olduğu çevre içerisindeki görünümünün ne denli önemli olduğunun farkında olan firma bu konuda başta kendi ufak çevresi olmak üzere çeşitli tanıtım ve yardım kampanyaları sunmaktadır. Kendi sektöründe belirli noktalarda olan firmalar ile rekabet için ulaşım ağını daha da genişletmesi gerektiğinin bilincinde olan firma insanlara online olarak da hizmet sunmaya başlamıştır. Artık en uygun Serhat Iğdır Turizm otobüs bileti fiyatlarını NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
96Puan
75%
25%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Hizmet Kalitesi" Misafir
Güler yüzlü bir hizmet aldım. Teşekkür ederim.
"" Misafir
Birkaç eksiklik dışında sorunsuz bir yolculuk geçirdim. Teşekkür ederim.
"Teşekkür ederim" Misafir
Yolculuk sırasında oldukça eğlendim. Keyifli yolculuktu.
"" Misafir
memnun kaldım