neredennereye.com, Biga Kale Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Biga Kale Turizm Otobüs Bileti

Biga Kale Turizm
Biga Kale
 

neredennereye.com,
Biga Kale Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Biga Kale Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Biga Kale Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Biga Kale Turizm

0546 717 1717
Sakarya Mah. Şehit Yarbay Necdet Hoşgör Cad. No:5  Biga
0286 316 8007

Biga Kale Otobüs Firması

Biga Kale otobüs firması, 2008 yılında Biga merkezli olarak kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan bir tanesidir. Biga Kale otobüs firması bugün; Gezi,Tur, VIP Yolcu Taşıma, Havaalanı Transferi, Kongre ve Organizasyon Taşımacılığı ve diğer tüm ulaşım hizmetleri alanında uluslararası yolcu taşımacılığı yetki belgesi  A1(T) ve D2  ile Marmara bölgesinde hizmet vermektedir. Firma kurulmuş olduğu günden bu yana hizmet sektöründe kendine yer edinmeye çalışan bir kuruluş olarak, bu sektörde “daima güler yüzlü hizmet anlayışı” prensibinin ne denli önemli olduğunun farkında olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde sağlamaktadır. Firma “Aklınız nereye biz oraya,” sloganını kendisine ilke edinerek sürekli olarak yolcularına hizmet sağladığı ulaşım ağını geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Henüz yeni bir kuruluş olarak çalışma yaşamına devam eden Biga Kale otobüs firması günümüzde, “Bursa, Biga, Çanakkale, Lapseki” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Firma aynı zamanda ulaşım hizmeti sağladığı noktalardaki fiziksel şubeleri ile de yolcularına her anlamda yardımcı olmaktadır. Biga Kale otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulduğundan bu yana yolcularının kendilerine duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına başta kendi araç filosunda ve çalışma personelinde olmak üzere yatırımlarına devam etmektedir. Bu çalışmalarının paralelinde yerel bir işletme olarak kurulmanın ardından hizmetlerini çok daha fazla kişiye ulaştırmak amacı güden kuruluş gün geçtikçe ulaşım ağını arttırmaya devam etmektedir. Hizmet sektöründe  faaliyet gösteren bir yapılanma olarak daima güler yüzlü himzet anlayışının başta kendine güvenen insanlarca en önemli faktörlerden biri kabul edildiğinin bilincinde olan firma bu nedenle ilerlemesi boyunca temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine konumlanmıştır.

Biga Kale otobüs firması günümüzde sahip olduğu kalite politikasını şu şekilde açıklamıştır:

“Operasyonel verimliliğimizi artırarak misafirlerimizin ekonomik ve rahat konforlu yolculuk yapmalarını sağlamak, misafirlerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak, turizm taşımacılık hizmetlerinin teknolojinin ulaştığı en son düzeyde istikrarlı ve sürekli bir yapı içinde uygun ekonomik koşullarda müşterilerimize sunmak.”

Kendi ilkeleri doğrultusunda hizmet sektöründe hızla ilerleyen bir kuruluş olarak Biga Kale hizmetini her geçen gün daha fazla kişiye daha kısa sürede ulaştırmayı hedeflemektedir. Bu nedenle firma otobüs biletlerini online platformlara taşımıştır. Artık en uygun Biga Kale otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.