Yolcu Sayısı
1

Biga Kale Turizm Otobüs Bileti

Biga Kale Turizm

Firma Hakkında

  • AdresSakarya Mah. Şehit Yarbay Necdet Hoşgör Cad. No:5 Biga
  • Müşteri Servisi0546 717 1717 / 0 (286) 316 8007
  • İnternet Sitesi-

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Biga Kale Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Biga Kale Turizm Hakkında


Biga Kale otobüs firması, 2008 yılında Biga merkezli olarak kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan bir tanesidir. Biga Kale otobüs firması bugün; Gezi,Tur, VIP Yolcu Taşıma, Havaalanı Transferi, Kongre ve Organizasyon Taşımacılığı ve diğer tüm ulaşım hizmetleri alanında uluslararası yolcu taşımacılığı yetki belgesi A1(T) ve D2 ile Marmara bölgesinde hizmet vermektedir. Firma kurulmuş olduğu günden bu yana hizmet sektöründe kendine yer edinmeye çalışan bir kuruluş olarak, bu sektörde “daima güler yüzlü hizmet anlayışı” prensibinin ne denli önemli olduğunun farkında olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde sağlamaktadır. Firma “Aklınız nereye biz oraya,” sloganını kendisine ilke edinerek sürekli olarak yolcularına hizmet sağladığı ulaşım ağını geliştirmeyi amaçlamaktadır.
Henüz yeni bir kuruluş olarak çalışma yaşamına devam eden Biga Kale otobüs firması günümüzde, “Bursa, Biga, Çanakkale, Lapseki” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Firma aynı zamanda ulaşım hizmeti sağladığı noktalardaki fiziksel şubeleri ile de yolcularına her anlamda yardımcı olmaktadır. Biga Kale otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulduğundan bu yana yolcularının kendilerine duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına başta kendi araç filosunda ve çalışma personelinde olmak üzere yatırımlarına devam etmektedir. Bu çalışmalarının paralelinde yerel bir işletme olarak kurulmanın ardından hizmetlerini çok daha fazla kişiye ulaştırmak amacı güden kuruluş gün geçtikçe ulaşım ağını arttırmaya devam etmektedir. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir yapılanma olarak daima güler yüzlü himzet anlayışının başta kendine güvenen insanlarca en önemli faktörlerden biri kabul edildiğinin bilincinde olan firma bu nedenle ilerlemesi boyunca temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine konumlanmıştır.
Biga Kale otobüs firması günümüzde sahip olduğu kalite politikasını şu şekilde açıklamıştır:
“Operasyonel verimliliğimizi artırarak misafirlerimizin ekonomik ve rahat konforlu yolculuk yapmalarını sağlamak, misafirlerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak, turizm taşımacılık hizmetlerinin teknolojinin ulaştığı en son düzeyde istikrarlı ve sürekli bir yapı içinde uygun ekonomik koşullarda müşterilerimize sunmak.”
Kendi ilkeleri doğrultusunda hizmet sektöründe hızla ilerleyen bir kuruluş olarak Biga Kale hizmetini her geçen gün daha fazla kişiye daha kısa sürede ulaştırmayı hedeflemektedir. Bu nedenle firma otobüs biletlerini online platformlara taşımıştır. Artık en uygun Biga Kale otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr