Yolcu Sayısı
1

Has Polat Ağrılı Turizm Otobüs Bileti

Has Polat Ağrılı Turizm

Firma Hakkında

  • AdresYeni Van Cad. Otel Ortadoğu Altı Ağrı
  • Müşteri Servisi0549) 494 4101
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Has Polat Ağrılı Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Has Polat Ağrılı Turizm Hakkında


Has Polat Ağrılı Turizm, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi merkezli olarak kurulan, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren işletmelerden bir tanesidir. Has Polat Ağrılı Turizm kendi ilkeleri doğrultusunda emin adımlar ile ile ilerleyerek her geçen gün büyüyen bir kuruluş olarak hedeflerinden uzaklaşmamak adına firma sınırlarını koruyan ve belirleyen bazı ilkeler belirlemiştir. Günümüzde başarılı şekilde hizmet sektöründe faaliyet gösteren Has Polat Ağrılı Turizm vizyonu ve misyonu şu şekilde açıklanmıştır:
Has Polat Ağrılı Turizm Misyonu
• Konuklarımıza ve çalışanlarımıza olan davranışlarımızda; Karşılıklı saygı ve dürüstlük ilkemizi korumak,
• Topluma, doğal çevreye ve insanlığa karşı olan somrululuğumuzun bilincinde olmak,
• Sürekli yatırımlarla yeni istihdam alanları yaratmak, bilgi çağının olanaklarını tüm hizmet alanlarımıza uygulamak.
• Konuklarımızın ihtiyaç ve bekletilerini bekledikerinden daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak temel misyonumuzdur.
Has Polat Ağrılı Turizm Vizyonu
Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak kaliteden ödün vermeden son teknoloji ve bilişim bünyemize taşıyarak değerli misafirlerimize en iyi hizmeti sunmaktır.
Has Polat Ağrılı Turizm hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının varlığının devamı açısından ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda yönlendirmektedir. Başta kendi çevrsi içinde gelişim gösteren firma, önce çevresini ve yolcularının yararını gözeterek çalışmalarına devam etmektedir.
Has Polat Ağrılı Turizm ulusal çapta hizmet sağlayan ve yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firma olarak otobüs içerisinde sunulan hizmetin yanı sıra aynı zamanda araç filosunda yer alan araçların teknik donanımının yeterli olması gerektiğinin farkında olan firma araçlarını yenilemiş ve keyifli bir yolculuk için gerekli olan yükseltmeleri uygulamıştır. Günümüz dünyasında hizmet kalitesini çok daha fazla kullanıcıya ulaştırmanın kuruluş adına en önemli adımlardan biri olduğunu bilen Has Polat Ağrılı Turizm bu alanda geliştirmek ve çok daha fazla insana çok daha kısa süreler içerisinde ulaşmak için online olarak hizmet sunmaya başlamıştır. Artık Türkiye’nin her noktasından en uygun Has Polat Ağrılı Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr