scorecardresearch
neredennereye.com, Öz Doğu Kars Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Doğu Kars Turizm

Öz Doğu Kars Turizm
 

neredennereye.com,
Öz Doğu Kars Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Doğu Kars Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Doğu Kars Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Doğu Kars Turizm

Karadağ Mah.Vali Hüseyin Atak Bul. Yeni Otogar No:28 Kars
0474 223 72 98 - 212 27 28

Kars’ta Müşterilerin değişen beklentilerine zamanında en uygun çözümleri geliştirerek kaliteli ve güvenli hizmet sunma amacıyla kurulan Öz Doğu Kars, Kars halkının ihtiyaçları doğrultusunda büyümeye ve seferlerini artırarak daha fazla yere daha sık ulaşmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetini birinci sıraya koyuyor ve “Yolunuz açık olsun” sloganıyla çalışıyor. 


Firma; Amasya, Ankara, Ardahan, Bursa, Düzce, Erzincan, Erzurum illerine ve Arpaçay, Ataşehir, Bozüyük ve Çıldır ilçelerine hizmet vermektedir. Sektördeki en ucuz otobüs biletlerininin bulunduğu sitemizin otobüs bileti kampanyaları ve indirimli otobüs biletlerinden yararlanmak istiyorsanız takipte kalmalısınız. Seçiminizi yapmadan önce, seyahat etmek istediğiniz firma hakkındaki yapılmış olan yorumları ve puanlamaları inceleyebilirsiniz.


Öz Doğu Kars’ın hedefi sektörde belirleyici ve referans marka olmak. Müşterilerinin güvenliğini önemsediklerini bunu için gerekli tüm tedbirleri alarak gösteriyorlar. Çok çalışarak müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmayı başarıyorlar. NeredenNereye.com üzerinden iletişim bilgileri ve telefon numarasına ulaşabilirsiniz. 


Bu firmanın bilet fiyatlarını sorgulamak için ve kendinize en uygun otobüs biletini bulabilmeniz için Neredennereye.com her zaman yanınızdador. Sitemizin otobüs bileti sorgulama sistemi ile kendinize en uygun otobüs biletini kolaylıkla bulmanız mümkün. Seçiminizi yaptıktan sonra yalnızca iki adımda işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Öz Doğu Kars Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Öz Doğu Kars Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Merzifon - İstanbul 50 TL
Düzce - Kars 124 TL
Kars - Erzincan 40 TL
Kars - Erzurum 23 TL
Sarıkamış - Erzurum 23 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
68Puan
30%
10%
40%
10%
10%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Beğendim." Misafir
gerçekten kaliteli bir firma, ilk başta tereddütle yaklaştım ancak otobüs içi konfor ve muavinin ilgisi beni firmanın daimi müşteri yaptı diyebilirim.