neredennereye.com, Öz Doğu Kars Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Doğu Kars Turizm Otobüs Bileti

Öz Doğu Kars Turizm
ÖZ DOĞU KARS OTOBÜS İŞLETMECİLİĞİ TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞTİ.
 

neredennereye.com,
Öz Doğu Kars Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Doğu Kars Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Doğu Kars Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Doğu Kars Turizm

Karadağ Mah.Vali Hüseyin Atak Bul. Yeni Otogar No:28 Kars
0474 223 72 98 - 212 27 28

Kars, yurdumuzun Doğu Anadolu bölgesinde yer olan bir ilçesidir. Türkiye'nin Kafkasya'ya açılan kapısı olarak adlandırılır. Soğuk bir iklime sahip olan Kars Türkiye'nin en yüksek illerindendir. Çok renkli bir kültüre sahiptir. Kars son dönemlerde çok hızlı gelişen şehirlerdendir. Kars’a gelirken ve Kars'tan giderken en çok tercih edilen seyahat firması ise öz dogu kars turizmdir. Halka vermiş olduğu kaliteli ve güvenli hizmet ile tercih edilen firma olmuştur.

Doğu Kars Turizm Hakkında

Kars merkezde bir otobüs firmasıdır. Kars'tan başlayarak Türkiye'nin birçok yerine yolcu taşımaktadır. Kaliteli ve güvenli hizmet ile öncelikle Kars halkının daha sonra da Türkiye’nin birçok yerindeki insanın tercih ettiği bir firma olmayı başarmıştır. Yolcularına kendilerini değerli hissettiren bir firmadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için sürekli çalışmalar yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini sürekli göz önünde bulundurarak müşterilerin beklediğinden daha fazlasını vermek istemektedir. Doğu Kars Otobüs bileti ile yolculuğunu zorunluluktan kurtarıp keyifli bir hale getirmek için elinden gelen tüm imkanlar ile çalışmaktadır.

Öz Doğu Kars Turizmin Misyonu

Müşterilerin zaman içerisinde değişen beklentilerine karşı en uygun çözümleri getirmek için çalışmalar yaparak müşterilerinin yüksek standartlı kaliteli ve güvenli yolculuk hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyeti konusunda en iyisini yapmak.

Öz Doğu Kars Turizmin Vizyonu

•  Sektörde belirleyici ve öncü firma olmak

•  Yolcuların güvenliğini sağlamak için her türlü tedbiri önceden almak

•  Müşterilerin haklarına saygılı olmak

•  Çalışanların haklarına saygılı olmak

•  Çalışanlara eşit ve adaletli davranmak

•  Çevreye ve insanlara karşı sorumlulukların bilincinde olmak

Öz Doğu Turizmin Sunduğu Olanaklar

Konforlu ve güvenli yolculukların tercihi olan Öz Doğu Kars Turizm ergonomik koltuklarıyla müşterilerine rahat bir yolculuk sunar. Yolculuk sırasında kablosuz internet ve uydu yayını yolcuların hizmetindedir. Yolculara seyahat boyunca yiyecek ve içecek ikramı yapılmaktadır.

Öz Doğu Kars Turizmin Seferleri

Firmanın Kars'tan başlayarak Türkiye'nin dört bir yanını seferleri bulunmaktadır. Türkiye'nin birçok il ve ilçesinde Öz doğu turizm ile seyahat edebilirsiniz. Amasya, Ankara, Bursa, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Kırıkkale, Sakarya, Sivas ve Yalova’ya seferleri vardır. Birçok noktaya da servis imkanlarını da müşterilerine sunmaktadır.

100 üzerinden
64Puan
20%
20%
35%
5%
20%
Toplam Yorum Sayısı (7)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Birdaha asla" Misafir
Ucuz dedik hayatimizin hatasini yaptik, boyle lakayt baska bir firma yoktur, yolcu otobusu mu nakliye firmasi mi belli degil, valizler iceride geldik,boyle bi facia yok...
"Zamaninda gelmeyen ve terminale giriş yapmayan otobüs." Misafir
Otobüs zamaninda gelmedi 3 saat gecikmeli, terminale girmedi.
"Berbat Bir Firma" Misafir
Malesef yolculuk başlamadan bitti. Servis beni yaklaşık 2 buçuk saat oyaladı. Seferin iptal edildiğini söylemedi. Söylemiş olsa başka bir firmayla Erzuruma geçerdim. Otobüsün beni beklediğini söylediler ve otogara vardığımda tepkime karşılık beni başka bir firmayla gönderdiler. Yalan söylediler ve zamanımı çaldılar. Bu konuda gerekli işlemin yapılmasını ve firmaya bir ceza yatırımının olması hususunu bilgilerinize rica ederim.
"Aile ortamı" Misafir
Sıcakkanlı kişiler daha fazla müşteriyi hakediyorlar.
"Otobüs" Misafir
Otobus firmasına verilen telefonlardan ulaşılmıyor, otobüs otogara girmiyor, yol üzerinde bekletiliyor. Firma öz doğu kars.
"" Misafir
Genel olarak iyi. İkram ve TV hizmeti yetersiz.
"Beğendim." Misafir
gerçekten kaliteli bir firma, ilk başta tereddütle yaklaştım ancak otobüs içi konfor ve muavinin ilgisi beni firmanın daimi müşteri yaptı diyebilirim.