Yolcu Sayısı
1

Öz Doğu Kars Turizm Kars Otobüs Seferleri

Öz Doğu Kars Turizm

Şubeler

Öz Doğu Kars Turizm Kars Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Arpaçay0532 434 2443
Kars (Merkez)ESKİOTOGAR 0474 212 3706
Kars (Merkez)OTOGAR0474 223 3609 - 0474 223 1927
Sarıkamış0532 304 8121
Susuz0474 223 2300

Şubeler Hakkında

Öz Doğu Kars Turizm Kars Şubeleri
Öz Doğu Kars Turizm yaygın ulaşım ağı ile Kars ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Kars ilinde yer alan Öz Doğu Kars Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Öz Doğu Kars Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Öz Doğu Kars Turizm Kars Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Öz Doğu Kars Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Öz Doğu Kars Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Kars Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Kars Öz Doğu Kars Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

30 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Öz Doğu Kars Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
25 % (1)
Kötü
(0)
Çok Kötü
75 % (3)

"Berbat Bir Firma"

Malesef yolculuk başlamadan bitti. Servis beni yaklaşık 2 buçuk saat oyaladı. Seferin iptal edildiğini söylemedi. Söylemiş olsa başka bir firmayla Erzuruma geçerdim. Otobüsün beni beklediğini söylediler ve otogara vardığımda tepkime karşılık beni başka bir firmayla gönderdiler. Yalan söylediler ve zamanımı çaldılar. Bu konuda gerekli işlemin yapılmasını ve firmaya bir ceza yatırımının olması hususunu bilgilerinize rica ederim.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr