scorecardresearch

Kars Otobüs Bileti

Kars Otobüs Bileti

Kars Otobüs Biletleri

Ülkenin en soğuk şehri olarak bilinen şehir; kış dönemi boyunca devam eden kar yağışını bir avantaja çevirmeyi amaçlamaktadır. Sarıkamış Kayak Merkezi’nin yapılan yatırımlar ile sadece yerli değil yabancı turistlerinde ilgi gösterdiği bir merkez olması için çalışılmaktadır. Ülkedeki tüm kayak merkezlerinde olduğu gibi özellikle okulların ara tatil döneminde yoğunluk yaşanan Sarıkamış’ta konaklayabileceğiniz tesisler de bulunmaktadır. Bu yoğunluktan etkilenmemek için seyahat öncesi otel rezervasyonu yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Şehir, aynı zamanda tarih öncesi çağlardan beri yerleşim özellikleri görülen bir bölgede yer almaktadır. Bu nedenle şehir farklı dönemlerden kalma tarihi eserlere de ev sahipliği yapar. Şehirde bulunurken görebileceğiniz bu yerleri; Ani Ören Yeri, Sarıkamış, 12 Havariler Kilisesi, Büyük Katedral bilinen diğer adıyla Fethiye Camii, Selçuklu Kervansarayı ve Camuşlu kaya resimleri olarak sıralamak mümkün. İl, hem tarihi dokusuyla hem de mis gibi temiz havası ile sizi kendisine ilk dakikalardan bağlama özelliğini taşıyan illerin başında gelmektedir. Ne demek istediğimizi bu ile gittiğiniz zaman ve terminalinde iner inmez çok daha iyi anlayacağınızı düşünüyoruz.

Kars Otobüs Bileti Fiyatları

Kars’a Ankara, İzmir, İstanbul, Adana, Konya, Trabzon ve Kayseri illerinden yoğun olarak otobüs seferleri düzenlenmektedir. Bayram, Yılbaşı, Yaz Tatili gibi dönemlerde bilet fiyatlarında artışlar yaşanabilmektedir ancak her ne olursa olsun www.neredennereye.com adresine girip örnek olarak İstanbul Kars seferini aradığınız zaman emin olun ki karşınıza en ekonomik ücretler listelenecek ve kolayca bu güzergaha biletinizi alabileceksiniz.

NeredenNereye.com üzerinden Kars otobüs bileti satın almak için Öz Doğu Kars, Serhat Kars Turizm bilet fiyatları bilgisini görüntüleyebilirsiniz. Bu firmalar dışındaki birçok firmayı da listeleyebilirsiniz. Örneğin; İstanbul Kars veya Kars İstanbul güzergahı bilgisine ulaşmak için hemen tarihi girin ve sizin için alınmayı bekleyen koltuktan bilet alımınızı hemen yapın. Ayrıca Kars uçak bileti alarak Kars'a en hızlı şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şehre yolculuk için gerekli olan biletlerinizi sitemizden ve mobil uygulamamızdan kolayca satın alabilirsiniz. Dilediğiniz yerden anında bilet işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz uygulamayı akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak AppStore ve Google PlayStore üzerinden indirebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek indirimlerden ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Kars Otobüs Bileti
Kars - 5 Günlük Hava Tahmini
19 Oca Cuma
kar yağışlı
0,8 °C
kar yağışlı
20 Oca Cumartesi
açık
0,4 °C
açık
21 Oca Pazar
hafif kar yağışlı
-2,5 °C
hafif kar yağışlı
22 Oca Pazartesi
kar yağışlı
0,3 °C
kar yağışlı
23 Oca Salı
kar yağışlı
-3,8 °C
kar yağışlı