neredennereye.com, Iğdırlı Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Iğdırlı Turizm Otobüs Bileti

Iğdırlı Turizm
Salih Aras Iğdır Turizm
 

neredennereye.com,
Iğdırlı Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Iğdırlı Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Iğdırlı Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Iğdırlı Turizm

Sular Sok. No:22 Akbank Yanı Iğdır
0476 227 74 92

Iğdır yurdumuzun Doğu Anadolu bölgesinde bulunan illerindendir. Ermenistan ile komşuluğu vardır. Türkiye'nin en yüksek dağı olan Ağrı dağının bir bölümü bu ilin sınırları içerisindedir.


Iğdırlı Turizm Hakkında
Iğdır merkezli olarak hizmet veren bir otobüs firmasıdır. Iğdırlı Turizm 1989 yılında faaliyete başlamış olup günümüzde hizmet vermeye devam etmektedir. Yıllardır insan taşımacılığı yapan otobüs firmasının Türkiye'nin birçok noktasına seferleri bulunmaktadır. Sunduğu kaliteli hizmetten asla vazgeçmeyerek müşterilerinin memnuniyeti için çalışmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında birçok noktaya ulaşım sağlamaktadır.


Iğdırlı Turizmin Hedef Ve İlkeleri
Iğdırlı turizmi tercih etmiş olan müşterilerinin haklarına saygılı olarak yolcuların huzurlu bir seyahat geçirmesini sağlamak. Müşterilerin gidecekleri yerlere zamanında ulaştırarak onların zaman kavramını saygı da bulunmak. Otobüs firmasına tercih etmiş olan müşterilerinin can ve mal güvenliğini gözetlemek. Bünyesinde güler yüzlü çalışanların olmasına dikkat ederek personele bu konuda gerekli eğitimleri vermek. Çalışan personelin haklarını koruyarak onlara adil davranmak. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurularak kaliteli hizmeti yolculara sunmak ve verdiği hizmeti sürekli geliştirmek ilkeleri arasındadır.

Avrupa ve dünya standartlarında hizmeti müşterileri sunmak, teknolojik gelişmeleri takip ederek taşımacılık sektöründe öncü firmalardan olmak hedefleri arasındadır.


Iğdırlı Turizmin Sunduğu Olanaklar
Güvenli ve konforlu seyahati yolcularının hizmetine sunan Iğdırlı Seyahat müşterileri için özel dizayn edilmiş koltuklarıyla rahat bir yolculuk için tercih edilen firma olmaktadır. Otobüslerde müşteriler için kablosuz internet imkanı bulunmaktadır. Bu sayede yolcular seyahat boyunca her türlü teknolojik gelişmeyi takip etme fırsatı bulmaktadırlar. Otobüslerde yolculara sunulan uydu yayını ile yolcuğun daha keyifli bir hal almasını sağlamaktadır. İlgili personel tarafından müşterilere taze yiyecek ve sıcak ve soğuk içecek ikramı yapılmaktadır.

Iğdırlı turizmin sürekli yenilenen internet sayfasından artık biletinizi arzu ettiğiniz her yerden kolayca alabilirsiniz.

Iğdırlı Turizmin Seferleri
Firmanın hem yurtiçine hem de yurtdışına seferleri bulunmaktadır. Yurtiçinde Afyon, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bayburt, Bolu, Burdur, Bursa, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, İstanbul, İzmir, İzmit, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Nevşehir, Ordu, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Uşak ve Yozgat’a seferleri vardır.

Yurtdışında Azerbaycan, İran, Irak ve Suriye’ye seferleri olmaktadır.

100 üzerinden
60Puan
34%
11%
12%
7%
36%
Toplam Yorum Sayısı (70)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Teşekkürler" Misafir
Bavulumla ilgili yaşanan karışıklığa gösterdiğiniz hassasiyet için çok teşekkür ederim.
"çok iyi" Misafir
çok iyi
"çok kötü " Misafir
Aşti'ye bile girmedi sabahin köründe astinin dışında indim. Her açıdan çok kötüydü.
"" Misafir
Otobüsde gürültü vardı ve İnternet, film ve müzikten mini televizyon bozuk olduğundan hizmet alamadım
"2 saat gecikmeli geldi" Misafir
2 saat gecikmeli gelen otobüs yolda otogarlara girmeyip cevre yol uzerlerinde yolcu indirdi
"Tabletler çalışmıyor" Misafir
Tabletlerin hiçbiri usbler dahil çalışmıyor .
"Valiz ıslaklığı" Misafir
İndiğimde otogara girmemişti yol kenarında bırakmıştı valizimi verdiğinde valiz ıslaktı neden ıslak dedim muavine sordum bişeyler geveledi sonra beni duymamazlıktan gelip otobüse atladı ve yola çıktılar giysilerim ıslanmıştı ama cevap hakkım bile yoktu söylemek istedin
"KUTUUUUUUU" Misafir
GERCEKTEN KUTU
1. SAAT 23 BILET ALDIM, SAAAT 24 DE GELDI.
2. KONU DOLAB DA VALIZ ICIN YER BULAMADILAR CANTALARIMIZ KOYSUNLAR.
3. 27 VE 28 NUMARA KULTUK BIZIM BILET DE, BINERKEN BAKTIK BIZIM KULTUKLARI BASKA ADAMLARA SATMISLAR ,
GECEKTEN KUTU, BELI DEILDI KIM KIMEDIR, HER KES BASKA YERDE OTURDU
"" Misafir
Saatinden yarim saat sonra geldi ve arac cok bakimsiz
"Teşekkürler. " Misafir
Keyifli ve güvenilir bir yolculuk oldu teşekkürler.

1 2 3 4 5 6 7 sonraki yorumlar >