Yolcu Sayısı
1

Iğdırlı Turizm Otobüs Bileti

Iğdırlı Turizm

Firma Hakkında

  • AdresSular Sok. No:22 Akbank Yanı Iğdır
  • Müşteri Servisi0 (476) 227 74 92
  • İnternet Sitesiwww.igdirliturizm.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

59 %
Toplam Yorum Sayısı (63)
Iğdırlı Turizm


Çok İyi
32 % (35)
İyi
11 % (12)
İdare Eder
12 % (13)
Kötü
7 % (8)
Çok Kötü
37 % (40)

"Teşekkürler"

Bavulumla ilgili yaşanan karışıklığa gösterdiğiniz hassasiyet için çok teşekkür ederim.

"çok iyi"

çok iyi

"çok kötü "

Aşti'ye bile girmedi sabahin köründe astinin dışında indim. Her açıdan çok kötüydü.

Otobüsde gürültü vardı ve İnternet, film ve müzikten mini televizyon bozuk olduğundan hizmet alamadım

"2 saat gecikmeli geldi"

2 saat gecikmeli gelen otobüs yolda otogarlara girmeyip cevre yol uzerlerinde yolcu indirdi

Iğdırlı Turizm Hakkında

Iğdır yurdumuzun Doğu Anadolu bölgesinde bulunan illerindendir. Ermenistan ile komşuluğu vardır. Türkiye'nin en yüksek dağı olan Ağrı dağının bir bölümü bu ilin sınırları içerisindedir.
Iğdır merkezli olarak hizmet veren bir otobüs firmasıdır. Iğdırlı Turizm 1989 yılında faaliyete başlamış olup günümüzde hizmet vermeye devam etmektedir. Yıllardır insan taşımacılığı yapan otobüs firmasının Türkiye'nin birçok noktasına seferleri bulunmaktadır. Sunduğu kaliteli hizmetten asla vazgeçmeyerek müşterilerinin memnuniyeti için çalışmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında birçok noktaya ulaşım sağlamaktadır.
Iğdırlı turizmi tercih etmiş olan müşterilerinin haklarına saygılı olarak yolcuların huzurlu bir seyahat geçirmesini sağlamak. Müşterilerin gidecekleri yerlere zamanında ulaştırarak onların zaman kavramını saygı da bulunmak. Otobüs firmasına tercih etmiş olan müşterilerinin can ve mal güvenliğini gözetlemek. Bünyesinde güler yüzlü çalışanların olmasına dikkat ederek personele bu konuda gerekli eğitimleri vermek. Çalışan personelin haklarını koruyarak onlara adil davranmak. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurularak kaliteli hizmeti yolculara sunmak ve verdiği hizmeti sürekli geliştirmek ilkeleri arasındadır.
Avrupa ve dünya standartlarında hizmeti müşterileri sunmak, teknolojik gelişmeleri takip ederek taşımacılık sektöründe öncü firmalardan olmak hedefleri arasındadır.
Güvenli ve konforlu seyahati yolcularının hizmetine sunan Iğdırlı Seyahat müşterileri için özel dizayn edilmiş koltuklarıyla rahat bir yolculuk için tercih edilen firma olmaktadır. Otobüslerde müşteriler için kablosuz internet imkanı bulunmaktadır. Bu sayede yolcular seyahat boyunca her türlü teknolojik gelişmeyi takip etme fırsatı bulmaktadırlar. Otobüslerde yolculara sunulan uydu yayını ile yolcuğun daha keyifli bir hal almasını sağlamaktadır. İlgili personel tarafından müşterilere taze yiyecek ve sıcak ve soğuk içecek ikramı yapılmaktadır.
Iğdırlı turizmin sürekli yenilenen internet sayfasından artık biletinizi arzu ettiğiniz her yerden kolayca alabilirsiniz.Firmanın hem yurtiçine hem de yurtdışına seferleri bulunmaktadır. Yurtiçinde Afyon, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bayburt, Bolu, Burdur, Bursa, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, İstanbul, İzmir, İzmit, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Nevşehir, Ordu, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Uşak ve Yozgat’a seferleri vardır.
Yurtdışında Azerbaycan, İran, Irak ve Suriye’ye seferleri olmaktadır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr