Yolcu Sayısı
1

Iğdırlı Turizm Ordu Otobüs Seferleri

Iğdırlı Turizm

Şubeler

Iğdırlı Turizm Ordu Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Fatsa0452 423 1519
Ordu (Merkez)0452 233 1668

Şubeler Hakkında

Iğdırlı Turizm Ordu Şubeleri
Iğdırlı Turizm yaygın ulaşım ağı ile Ordu ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Ordu ilinde yer alan Iğdırlı Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Iğdırlı Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Iğdırlı Turizm Ordu Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Iğdırlı Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Iğdırlı Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Ordu Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Ordu Iğdırlı Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

30 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Iğdırlı Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
50 % (1)
Çok Kötü
50 % (1)

"Valiz ıslaklığı"

İndiğimde otogara girmemişti yol kenarında bırakmıştı valizimi verdiğinde valiz ıslaktı neden ıslak dedim muavine sordum bişeyler geveledi sonra beni duymamazlıktan gelip otobüse atladı ve yola çıktılar giysilerim ıslanmıştı ama cevap hakkım bile yoktu söylemek istedin


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr