Yolcu Sayısı
1

Lüks Muradoğlu Tursel Otobüs Bileti

Lüks Muradoğlu Tursel

Firma Hakkında

  • AdresAksaray, Emniyet Terminali İstanbul
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Lüks Muradoğlu Tursel


Çok İyi
100 % (1)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"Mükemmel !!"

Ciddi söylüyorum daha iyisi yok ya! Bugüne kadar seyahat etmediğime yanıyorum

Lüks Muradoğlu Tursel Hakkında

Lüks Muradoğlu Tursel Hakkında

Lüks Muradoğlu Tursel otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan biridir. Uluslararası bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana sürekli olarak gelişim gösteren Lüks Muradoğlu Tursel her geçen gün hizmet kalitesini daha fazla alana ulaştırmak adına ulaşım ağını genişletmeye devam etmektedir. Başlangıçta yalnızca kendi çevresine sunduğu yolcu taşımacılığı hizmetini bir sonraki adıma taşımak adına sağlam ve kararlı adımlarla ilerlemek eğiliminde bulunan firma yolcuları ile aralarında oluşmuş bulunan güvene dayalı köprünün zedelenmemesi için bir hayli çaba sarf etmektedir.


Lüks Muradoğlu Tursel Otobüs Bileti Fiyatları

Lüks Muradoğlu Tursel, kendisine vizyon olarak, “Kaliteli ve yenilikçi hizmetimizi koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak, kaliteden ödün vermeden, hizmet verdiğimiz sektörün öncüsü olmak. Yenilikleri yakından takip ederek dünyada yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşların modern uygulamalarını en doğru şekilde kendine taşımak ve sürekli olarak alanında gelişim göstermek. Lüks Muradoğlu Tursel günümüzde Türkiye’den Ukrayna’ya seferler düzenlemektedir. Otobüs bileti fiyatları güzergaha göre farklılık göstermektedir. En güncel fiyatlar için yukarıdaki arama motorundan arama başlatarak bilgi alabilirsiniz.


Lüks Muradoğlu Tursel Online Otobüs Bileti

Teknolojinin dünyayı ve yolcu taşımacılığını etkileyen yenilikleri kısa zaman içerisinde uygulamaya alarak seyahatleri sırasında yolcularımıza olabildiğince konforlu bir yolculuk imkanı sunmak. Kendisine bağlılık sergileyen yolcularının haklarını korumak adına başta teknoloji, hijyen, hizmet kalitesi alanlarında olmak üzere yeniliklere açık olarak sürekli gelişim göstermek.” ilkelerini benimsemiştir. Lüks Muradoğlu Tursel firması kendisine misyon olarak, “Yolcu taşımacılığı sektöründe profesyonel ekibiyle, yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek uluslararası normlara uygun, temel ve kültürel değerlerine bağlı daima iyileşme ve gelişme çabası içerisinde olma” ilkesini benimsemiştir. Başlangıçta kurulmuş olduğu alan dışına çıkmayı hedefleyerek çalışan firma her geçen gün ulaşım ağını genişletmek için çaba sarf etmektedir. İçinde bulunduğumuz dünyanın günümüz şartlarında iyi ve kaliteli hizmet sunmak kadar bunu olabildiğince insana en kısa sürede ulaştırmanın gerekliliğinin de farkında olan firma biletlerini online satışa açılmıştır.


Artık en uygun Lüks Muradoğlu Tursel otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr