Yolcu Sayısı
1

Bandırma Vip Otobüs Bileti

Bandırma Vip

Firma Hakkında

  • AdresMerkez Bandırma
  • Müşteri Servisi0 (266) 715 5861
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Bandırma Vip


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Bandırma Vip Hakkında


Bandırma Vip Otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan bir tanesidir. Yıllardır turizm ve yolcu taşımacılığı alanlarında faaliyet gösteren Bandırma Vip Otobüs firmasının kuruluş tarihi yakın bir zamana tekabül etmektedir. Kendi çevresinde yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana yolcularının kendisine karşı takındığı güven tutumunu boşa çıkarmamak adına adımlar atan firmaya duyulan saygı her geçen gün artmaktadır. Kendi içerisinde belirlediği hedef dairesi içerisinde, “sektörde lider olmayı” hedefleyen Bandırma Vip Otobüs firması bu hedefleri kapsamında hizmet kalitesini düşürmemek adına bünyesinde barındırdığı araç filosunu ve personel ekibini, genç, zinde, dinamik, canlı ve daima donanımlı tutmaya özen göstermektedir.
Bandırma Vip otobüs firması zamanın ruhunu yakalamaya çalışan bir yapılanma olarak yolcuları ile kurulan güvene dayalı köprünün yıkılmaması adına elinden gelinen çalışmanı en iyisini gerçekleştirme niyetindedir. Gün geçtikçe sefer düzenlenmiş olduğu rotaları fazlalaştırıp geniş bir ağ kurmayı ve burada sergilediği hizmet ile ülkede adından söz ettiren bir kuruluş olmayı hedefleyen firma bu amaç uğrana emin adımlarla ilerlemektedir.
Bandırma Vip Otobüs Firması Hakkında
Bandırma Vip otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Bandırma Vip bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Bandırma Vip otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Bandırma Vip otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Bandırma Vip otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.4/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Bandırma Vip otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Bandırma Vip otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Bandırma Vip biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr