neredennereye.com, Metatur Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Metatur Turizm Otobüs Bileti

Metatur Turizm
Metatur Turizm
 

neredennereye.com,
Metatur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Metatur Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Metatur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Metatur Turizm

Belediye Otogarı Boğazlıyan Yozgat
0354 645 11 83


Metatur otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana kendi içerisinde oluşturduğu ilkeler doğrultusunda hareket ederek, müşteri kitlesi üzerinde güven duygusunu aşılamayı başarmış yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Metatur yolcularının gelişen ulaşım standartları doğrultusunda değişen isteklerine etkin bir şekilde cevap verebilmek için gelişen bir ivme ile kendi yapılanmasını şekillendirmeye devam etmektedir. Zaman içerisinde kendisine belirlediği hedefler kapsamında, “sektörde belirleyici ve referans marka olmak, müşterilerimizin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almak, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini çağın gerekliliklerine uygun biçimde karşılayarak kendisine karşı duyulan güveni boşa çıkarmamak,” ilkeleri yer alan firma çalışmalarına hız kesmeden devam ederek sektörde lider konuma yükselmeyi hedeflemektedir.


Metatur Otobüs Bileti Fiyatları


Metatur otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana küçük adımlarla ilerlemeye devam ederek ulaşım ağını her geçen gün genişletmeyi hedeflemektedir. Bugün Metatur firması, “Akdağmadeni, Boğazlıyan, Çorum, Havza, Kayseri, Merzifon, Samsun, Sarıkaya, Sorgun, Yozgat, ” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Bunun yanı sıra firma kullanıcılarına daha sağlıklı ve hızlı hizmet sağlamak için “Akmağdeni, Boğazlıyan, Çorum, Havza, Kayseri, Merzifon, Samsun, Sarıkaya, Sorgun, Yozgat” gibi ulaşım noktalarında Metatur’un fiziksel şubelerini barındırmaktadır. Elbette çağın gerekliliklerinin bir parçası olarak araç filosunun sürekli olarak yenilenmesinin ve gelişim göstermesinin gerekliliğinin farkında olan firma araçlarını teknik ekipman ve hizmet kalitesini benimsemiş personel olarak donatmaya devam etmektedir. Günümüzde geniş kitlelere ulaşmak için internete açılmanın gerekliliğinin farkında olan firma bunun için yapılanmasını sağlamaktadır. Artık en uygun Metatur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.


 

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"En iyisi" Misafir
Merzifon için daha iyisi mi var? Bence yok!
"Teşekkürler" Misafir
Sorgun'a giderken sık sık kullandığım bir firma memnunum