neredennereye.com, Balıkesir Vip Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Balıkesir Vip Turizm Otobüs Bileti

Balıkesir Vip Turizm
Balıkesir Vip Turizm
 

neredennereye.com,
Balıkesir Vip Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Balıkesir Vip Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Balıkesir Vip Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Balıkesir Vip Turizm

0(266) 246 6040
 Balıkesir
0266 246 6040

Balıkesir Vip Turizm Otobüs Firması

Balıkesir Vip Turizm otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana yolcu taşımacılığı alanındaki faaliyetlerine devam Balıkesir Vip ve bu alanda uyguladığı yatırım ve yaptırımlar ile sürekli olarak gelişmeye devam eden Balıkesir Vip Turizm bir firmadır. Firma, henüz başlangıç aşamasında olduğu çalışma yaşamında çok fazla ulaşım bölgesine yolcu taşımacılığı hizmeti sağlayamıyor olsa da kısa zaman içerisinde gösterdiği kaliteli hizmet Balıkesir Vip Turizm ile yolcular tarafından tercih edilen bir firma haline gelmeyi başarmıştır. Düzenlediği kısa seferler boyunca bu sefer sürelerinde yolcularına sağlamış olduğu hizmet neticesinde aralarında güvene dayalı bir bağ oluşturmayı başarmış olan bir firmadır. Balıkesir Vip Turizm otobüs firması, hizmet sektöründe yer alan bir firma olarak bu alanda en önemli konulardan birinin daima güler yüzlü hizmet sunmak olduğunun farkında olan firma, zaman içerisinde göstermiş olduğu çalışma ve geliştirmelerini öncelikli olarak bu alan üzerinde tutmaktadır.

Balıkesir Vip Turizm firması günümüzde, “kendi bölgesinde ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Kurulduğu günden bu yana sürekli olarak gelişimini sürdüren firma günümüzde başta kendi filosunda bulunan araçlarının teknik açıdan çağın şartlarına uyum sağlaması hedefini güderek çalışmalarına devam etmektedir. Firma daima daha fazla kişiye ulaşarak ulusal çapta bir otobüs firması olma hedefi güttüğünden biletlerini internet üzerinden de satışa sunmaktadır. Vizyonu ve misyonu doğrultusunda attığı adımların sonucunda yolcularına konforlu ve güvenli bir yolculuk teminatı veren firma hız kesmeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Başlangıçta sınırlı imkanlara sahip bir coğrafyada kendine güvenen girişimciler tarafından kurulan Balıkesir Vip Turizm otobüs firması zaman içerisinde ilkelerini bozmadan attığı adımlar sayesinde büyümeye devam etmiş ve yönetim kadrosu da dahil olmak üzere ekibini ve filosunda bulunan kadrosunu her geçen geliştirmeye devam etmiştir.

Balıkesir Vip Turizm, her geçen gün ilkeleri doğrultusunda ulaşım ağını geliştirerek daha fazla yolcuya ulaşmaya devam etmektedir. Bugün Balıkesir Vip Turizm, “İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Adana, Kayseri, Konya, Gaziantep, Çanakkale, İzmit, Mersin, Samsun, Diyarbakır, Eskişehir, Balıkesir, Denizli, Hatay, Erzurum” gibi noktalara yolcu taşımacılığı sunmaktadır. Aynı zamanda bu bölgelerde bulunan fiziksel şubeleri ile de yolcularına hizmet sunmaktadır.

Balıkesir Vip Turizm Firmasının Popüler Seferleri

Balıkesir - Bursa

Edremit - Balıkesir

Balıkesir - Ayvalık

Çanakkale - Edremit

Balıkesir - Burhaniye

2018 yılında Balıkesir merkezli olarak Emirhan Asar tarafından kurulan Balıkesir Vip Turizm otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Balıkesir Vip Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Balıkesir Vip Turizm otobüs firması, 0552 843 17 00  nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Balıkesir Vip Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır.

Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Balıkesir Vip Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Balıkesir Vip Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Balıkesir Vip Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.