Yolcu Sayısı
1

Karaca Ardahan Turizm Otobüs Bileti

Karaca Ardahan Turizm

Firma Hakkında

  • AdresAltıntepsi, Esenler Otogarı Otoparkı No:113, 34035 Bayrampaşa İstanbul
  • Müşteri Servisi444 4075 / 0 (212) 658 08 81
  • İnternet Sitesikaracatur.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Karaca Ardahan Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Karaca Ardahan Turizm Hakkında


Karaca Ardahan Turizm otobüs firması yolcu taşımacılığı alanında faaliyete başladığı günden itibaren müşteri memnuniyeti üstün hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden kuruluşlardan biridir. Karaca Ardahan yerel bir işletme olarak kurulduğundan bu yana vizyonu ve misyonu doğrultusunda belirlediği ilklerin dışına çıkmadan sağladığı hizmeti ile birlikte yolcuları ile arasında belirli bir seviyede güven duygusunun oluşmasını sağlamıştır. Karaca Ardahan otobüs firması yolcularına oluşturduğu güvenin devamını sağlayabilmek için ayrım yapmadan verdiği sözlerin arkasında duruşu ve yönetimi, hizmet kalitesinin her geçen gün iyileşmesine neden olduğu için yolcu sayısında artış göstermektedir. Yolcularının hak ve hukukuna daima saygı gösteren firma bu konunun öneminin bilincinde olarak hareket etmeye devam etmektedir. Karaca Ardahan otobüs firması, kariyerinde emin adımlar ile ilerken kendisine firma sloganı olarak, “Yolunda ilerlemek başarıdır,” sözcüklerini seçmiştir. Bu slogan henüz çalışma yaşamının başında olan firmanın hedeflerini ve ilkelerini en etkili biçimde ortaya sermektedir.
Karaca Ardahan Turizm otobüs firması modern dönemin yolcu ihtiyaçlarını karşılamak adına zamanının gerekliliklerini araç filosundaki otobüslerin teknik ve donanımsal özelliklerini en üst seviyede tutmaya özen göstermektedir. Karaca Ardahan Turizm, müşterilerine sunduğu hizmet ve konfor düzeyini artırmak için otobüs filosunu sürekli genişletip modernize etmektedir. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda gerçekleştirmektedir. Firma, kendisine belirlediği ilkeler kapsamında kendinden ödün vermeden çalışma yaşamında emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.
Karaca Ardahan Turizm bugün, “Kurşunlu, Gümüşhacıköy, Suluova, Taşova, Koyulhisar, Akıncılar, Aşkale, Adana, Adapazarı, Afyon, Ahıska, Amasya, Ankara, Ardahan, Avcılar, Bolu, Bursa, Çerkeş, Çıldır, Damal, Darıca, Dudullu, Düzce, Erbaa, Erzincan, Erzurum, Esenyurt, Eskişehir, Gebze, Gemlik, Gerede, Göle, Hasköy, Horasan, İmranlı, İstanbul, İzmit, Kırıkkale, Kars, Kurtköy, Merzifon, Niksar, Oltu, Orhangazi, Osmancık, Refahiye, Reşadiye, Sarıkamış” gibi ulaşım noktalarına ulaşım hizmeti sağlamaktadır.
Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Karaca Ardahan Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Karaca Ardahan Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Karaca Ardahan Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Karaca Ardahan Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Karaca Ardahan Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Karaca Ardahan otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr