neredennereye.com, Karaca Ardahan Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Karaca Ardahan Turizm Otobüs Bileti

Karaca Ardahan Turizm
Karaca Ardahan Turizm
 

neredennereye.com,
Karaca Ardahan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Karaca Ardahan Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Karaca Ardahan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Karaca Ardahan Turizm

444 4075
Altıntepsi, Esenler Otogarı Otoparkı No:113, 34035 Bayrampaşa İstanbul
0212 658 08 81

Karaca Ardahan Turizm

Karaca Ardahan Turizm otobüs firması yolcu taşımacılığı alanında faaliyete başladığı günden itibaren müşteri memnuniyeti üstün hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden kuruluşlardan biridir. Karaca Ardahan yerel bir işletme olarak kurulduğundan bu yana vizyonu ve misyonu doğrultusunda belirlediği ilklerin dışına çıkmadan sağladığı hizmeti ile birlikte yolcuları ile arasında belirli bir seviyede güven duygusunun oluşmasını sağlamıştır. Karaca Ardahan otobüs firması yolcularına oluşturduğu güvenin devamını sağlayabilmek için ayrım yapmadan verdiği sözlerin arkasında duruşu ve yönetimi, hizmet kalitesinin her geçen gün iyileşmesine neden olduğu için yolcu sayısında artış göstermektedir. Yolcularının hak ve hukukuna daima saygı gösteren firma bu konunun öneminin bilincinde olarak hareket etmeye devam etmektedir. Karaca Ardahan otobüs firması, kariyerinde emin adımlar ile ilerken kendisine firma sloganı olarak, “Yolunda ilerlemek başarıdır,” sözcüklerini seçmiştir. Bu slogan henüz çalışma yaşamının başında olan firmanın hedeflerini ve ilkelerini en etkili biçimde ortaya sermektedir.

Karaca Ardahan Turizm otobüs firması modern dönemin yolcu ihtiyaçlarını karşılamak adına zamanının gerekliliklerini araç filosundaki otobüslerin teknik ve donanımsal özelliklerini en üst seviyede tutmaya özen göstermektedir. Karaca Ardahan Turizm, müşterilerine sunduğu hizmet ve konfor düzeyini artırmak için otobüs filosunu sürekli genişletip modernize etmektedir. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda gerçekleştirmektedir. Firma, kendisine belirlediği ilkeler kapsamında kendinden ödün vermeden çalışma yaşamında emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Karaca Ardahan Turizm bugün, “Kurşunlu, Gümüşhacıköy, Suluova, Taşova, Koyulhisar, Akıncılar, Aşkale, Adana, Adapazarı, Afyon, Ahıska, Amasya, Ankara, Ardahan, Avcılar, Bolu, Bursa, Çerkeş, Çıldır, Damal, Darıca, Dudullu, Düzce, Erbaa, Erzincan, Erzurum, Esenyurt, Eskişehir, Gebze, Gemlik, Gerede, Göle, Hasköy, Horasan, İmranlı, İstanbul, İzmit, Kırıkkale, Kars, Kurtköy, Merzifon, Niksar, Oltu, Orhangazi, Osmancık, Refahiye, Reşadiye, Sarıkamış” gibi ulaşım noktalarına ulaşım hizmeti sağlamaktadır.

Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Karaca Ardahan Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Karaca Ardahan Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Karaca Ardahan Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Karaca Ardahan Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Karaca Ardahan Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Karaca Ardahan otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.