Yolcu Sayısı
1

Niğde Vip Turizm Otobüs Bileti

Niğde Vip Turizm

Firma Hakkında

  • AdresBEKTİK MAH. ŞEHİT SEDAT DURUKAN BLV. NO: 58 ÇUKURKUYU KÖYÜ/ BOR Niğde
  • Müşteri Servisi0800 364 33 51
  • İnternet Sitesinigdevipturizm.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Niğde Vip Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Niğde Vip Turizm Hakkında


Niğde VIP otobüs firması, Türkiye’nin farklı noktalarına seferler düzenleyen görece yeni kurulmuş otobüs firmalarından bir tanesidir. Zamanla müşteri memnuniyeti ilkesi bağlamında yolcuları ile sarsılmaz bir köprü kurarak son derece başarılı şekilde ülke genelinde faaliyet gösteren bir firma olmayı amaçlayan Niğde VIP, çalışma yaşamına emin adımlar ile devam etmektedir. Niğde VIP, yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana yolcu taşımacılığı alanındaki faaliyetlerine devam eden ve bu alanda uyguladığı yatırım ve yaptırımlar ile sürekli olarak gelişmeye devam eden bir firmadır. Niğde VIP, henüz başlangıç aşamasında olduğu çalışma yaşamında çok fazla ulaşım bölgesine yolcu taşımacılığı hizmeti sağlayamıyor olsa da kısa zaman içerisinde gösterdiği kaliteli hizmet nedeni ile yolcular tarafından tercih edilen bir firma haline gelmeyi başarmıştır. Düzenlediği kısa seferler boyunca bu sefer sürelerinde yolcularına sağlamış olduğu hizmet neticesinde aralarında güvene dayalı bir bağ oluşturmayı başarmış olan bir firmadır.
Niğde VIP Seyahat Hakkında
2022 yılında Niğde merkezli olarak kurulan Niğde VIP otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Niğde VIP bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır Niğde VIP otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Niğde VIP otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Niğde VIP Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.8/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Niğde VIP otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Niğde VIP otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Niğde VIP biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr