Bu firma satışa kapalıdır.

Tek Silivri Yılmaz Turizm Otobüs Bileti

Tek Silivri Yılmaz Turizm
Tek Silivri Yılmaz Turizm
 

neredennereye.com,
Tek Silivri Yılmaz Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Tek Silivri Yılmaz Turizm

Kore Kahramanlar Cad. No:3 Gelibolu Otogarı Gelibolu/ Çanakkale
0286 5661031

Tek Silivri Yılmaz Turizm

Tek Silivri Turizm otobüs firması Çanakkale merkezli olarak kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ndan feragat etmeden ulaşım alanındaki faaliyetlerine devam eden bir kuruluştur. İlkeli yapılanmasının ardında yer alan daima güler yüzlü hizmet anlayışı ile yerel bir işletme olarak başladığı çalışma yaşamını mümkün olduğunca kendi ilkelerinden kopmadan ve çağın gerekliliklerini yadsımadan yürütmeye devam etmekte, bu eylemleri ile ulusal çapta kendine ve yakın rakiplerine örnek olabilecek işler yapmaya devam etmektedir. Türkiye'nin zorlu yol şartları altında, inci gibi değerli ilimiz Samsun sınırları içerisinde kurulan ve bu zor yol şartlarında yolcularına daima güvenli, konforlu, mutlu, çağdaş, zamanlı, gelişmiş bir yolculuk sunan Tek Silivri Yılmaz Turizm bölgenin en çok bilinen ve en çok tercih edilen ulaşım markalarından biridir. Tek Silivri Yılmaz Turizm firması, çalışma yaşamında ilkelerini takip ederek bugün kullanıcılarından 4,7/5 gibi yüksek bir deneyim puanı elde etmeyi başarmıştır. Dilerseniz sizler NeredenNereye.com üzerinden Tek Silivri Yılmaz Turizm sayfasını ziyaret ederek bu otobüs firması hakkındaki deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Tek Silivri Yılmaz Turizm Firmasının Popüler Seferleri

Çanakkale - İstanbul

Eceabat - Keşan

Eceabat - İstanbul

Gelibolu - İstanbul

İstanbul - Gelibolu

1951 yılında Çanakkale merkezli olarak “Harun Yılmaz, Rüştü Yılmaz, Hamdi Yılmaz” tarafından kurulan Tek Silivri Yılmaz Turizm otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “8” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “8” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Tek Silivri Yılmaz Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Tek Silivri Yılmaz otobüs firması, sabit hat hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Tek Silivri Yılmaz Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor, ancak her zaman için en uygun Tek Silivri Yılmaz Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Tek Silivri Yılmaz Turizm hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir yapılanma olarak bu alanda müşterinin kendisine duyduğu güveni etkileyen en önemli unsurların başında daima güler yüzlü hizmet anlayışının olduğunun farkında olan firma başta kendi yaptırım ve yatırımları gene kendi içerisinde ve çevresinde değerlendirerek sektöre yeterli, uzman, güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş ve yolcuların önceliklerini kavrayan personeller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Artık en uygun Tek Silivri Yılmaz otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Tek Silivri Yılmaz biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.