Yolcu Sayısı
1

Tek Silivri Yılmaz Turizm Otobüs Bileti

Tek Silivri Yılmaz Turizm

Firma Hakkında

  • AdresKore Kahramanlar Cad. No:3 Gelibolu Otogarı Gelibolu/ Çanakkale
  • Müşteri Servisi0 (286) 5661031
  • İnternet Sitesiyilmazturizm.com

Tek Silivri Yılmaz Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Tek Silivri Yılmaz Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Tek Silivri Yılmaz Turizm Hakkında


Tek Silivri Yılmaz otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden seyahat ve yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur. Her şeyden önce hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak müşterileri ile arasında çalışma yaşamı boyunca oluşturduğu güvene dayalı ilişkiyi korumanın ne denli önemli olduğunun bilincinde olan otobüs firması kendi yapısı içerisinde özellikle bu konu üzerinde itina ile durarak Tek Silivri Yılmaz ismini ulusal çapta bir marka haline getirerek hedeflerine ulaşmayı amaçlamaktadır. Tek Silivri Yılmaz otobüs firması yakın tarihte kurulan bir firma olarak kurulduğu günden bu yana özverili çalışma yaşamına devam ederek alanında öncü bir yapılanmaya sahip olmayı hedeflemektedir. Temel yatırım ve yaptırımlarını daima güler yüzlü hizmet anlayışı çerçevesinde tutmaya çalışan firma bu alanda günümüze kadar kendi ekseninde başarılar göstermeyi başarmıştır.
Tek Silivri Yılmaz otobüs firması, seyahat ve yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir işletme olarak bu alandaki en temel noktalardan birinin kısa zaman içerisinde yolcuların ihtiyaçlarını karşılamak olduğunu bildiğinden yerel bir işletme olarak kurulmuş olsa da zaman içerisinde sürekli olarak düzenlediği sefer sayısını ve erişim sağladığı ulaşım noktalarını arttırmayı başarmıştır. “Güvenli, keyifli yolculuklar,” sloganı ile çalışma yaşamında yer edinmeyi planlayan Tek Silivri Yılmaz otobüs firması araç filosunda yer alan otobüslerinin teknik bakım ve gelişimini yakından takip etmektedir. Yolcularının, uzun seyahat süreleri boyunca keyifle hareket edebilmeleri için günümüz dünyasının teknik imkanlarını otobüslerine taşımayı hedefleyen firma bu hedefi doğrultusunda çalışmalar yürütmektedir.
Tek Silivri Yılmaz Firmasının Popüler Seferleri
Çanakkale - İstanbul
İstanbul - Çanakkale
İstanbul Gelibolu
Keşan - İstanbul
İstanbul - Edirne
1951 yılında Çanakkale merkezli olarak “Harun Yılmaz, Hamdi Yılmaz, Reşit Yılmaz” tarafından kurulan Tek Silivri Yılmaz otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “9” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “9” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Tek Silivri Yılmaz bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Tek Silivri Yılmaz otobüs firması, 0286 566 1031 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Tek Silivri Yılmaz otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Tek Silivri Yılmaz otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Tek Silivri Yılmaz otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.0/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Tek Silivri Yılmaz otobüs firmasının bugün, “Ezine, Çanakkale, Geyikli, Eceabat, Gelibolu, Keşan, Malkara, Tekirdağ, Beylikdüzü, Kadıköy” gibi Türkiye’nin önemli noktalarında şubeleri bulunmaktadır.
Tek Silivri Yılmaz Otobüs Biletini Nasıl Alabilirim?
Tek Silivri Yılmaz otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Tek Silivri Yılmaz otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Tek Silivri yılmaz biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr