Yolcu Sayısı
1

Koç Tur Otobüs Bileti

Koç Tur

Firma Hakkında

  • AdresKütahya
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

Koç Tur Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Koç Tur


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Koç Tur Hakkında


Koç Tur otobüs firması, kendi bölgesi içerisinde kurulmuş olduğu gündenbu yana kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Koç Tur otobüs firması, öncelikli olarak kendi kurulmuş olduğu bölgenin ulaşım ihtiyacını karşılamak için zamanla yatırım ve yaptırımlarını sürdürmüş veözellikle yıllar içerisinde kendisini tercih eden kullanıcıları ile güvene dayalı bir bağ oluşturmayı başararak çalışma yaşamına devam etmiştir. Yolculukların kendisini tercih edenlere daima güvenli, huzurlu ve konforlu bir yolculuk sunmak isteyen firma bunun için başta daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemenin ve aynı zamanda konforlu bir yolculuk için gereken teknik gerekliliklerin tamamlanması gerektiğinin bilincinde olan firma yolculuk deneyimlerini hep üst düzeyde tutmak için yatırımlarını bu alan üzerine yapmıştır.
Başlangıçta yerel bir işletme olarak kurulan ve kurulduğu günden bu yanabölgesini, ulaşım ağını her zaman genişletmeyi hedefleyen firmanınbu hedefleri doğrultusunda Kütahya - Gediz arasında olan duraklarının sayısını her geçen gün arttırmayı hedeflemektedir. Küçük bir yapılanma olarak çalışma yaşamına devam eden Koç Tur otobüs firması ilkeleri doğrultusunda çalışarak ulusal çapta hizmet sunan bir yapılanma olmayı hedeflemektedir. Yolcularının gerek duyduğu noktada yanlarında olmayı hedefleyen Koç Tur otobüs firması günümüzde, “Türkiye’nin seyahat imkanı tanınan pek çok alanında ve başta kendi kurulmuş olduğu ulaşım çevresi gibi alanlarda” ulaşım noktalarında yer alan fiziksel Koç Tur otobüs firması şubeleri ile kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.
Koç Tur otobüs firması kendisine misyon olarak, “Sektörde belirleyici ve referans marka olmak, güvenli ve konforlu bir yolculuk için firmanın yapmasını gerekenleri eksiksiz şekilde yerine getirmek, daima kendisine güven duyan yolcuları ve firma ile yeni tanışan yolcular için hizmet kalitesini üst noktada tutmak” ilkelerini belirlemiştir. İçerisinde yaşadığımız modern dünyanın bir sonucu olarak, hizmet kalitesini çok daha fazla insana ulaştırmak isteyen Koç tur otobüs firması bu amaç ile artık kullanıcılarına internet üzerinden online olarak da hizmet sunmaktadır. Artık en uygun Koç Tur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr