Yolcu Sayısı
1

Diyarbakır Barış Turizm Otobüs Bileti

Diyarbakır Barış Turizm

Firma Hakkında

  • AdresGarajlar sit. No: 22-23 Diyarbakır
  • Müşteri Servisi0 (412) 233 13 13
  • İnternet Sitesiwww.diyarbakirbaris.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

95 %
Toplam Yorum Sayısı (4)
Diyarbakır Barış Turizm


Çok İyi
75 % (3)
İyi
25 % (1)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"Koltuk"

Çok iyi çok güzel ama koltuklarınız sallanıyor. Her an yerinden çıkacak gibi kıpırdanmaktan uyuyamadım. Bana mı böyle denk geldi bilmiyorum tekrar tercih edip deneyeceğim

"tavsiye ederim"

diyarbakır barış çok kaliteli tavsiye ederim diğerleriyle uğraşmayın

"Çok iyi"

Çok güzel bundan sonra hep tercih edeceğim

Diyabakır barış en iyisidir.

Diyarbakır Barış Turizm Hakkında

Diyarbakır Barış Turizm, yerel bir işletme olarak Diyarbarkır merkezli olarak kurulmuş ve daha sonrasında yolcularından gelen güven ile büyümesine devam etmiş bir otobüs firmasıdır. Firma çalışma yaşamı boyunca kuruluş prensiplerine bağlı kalarak çalışma devam etmiş ve günümüzde, “Diyarbakır, İstanbul, İzmit, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Adana, Aksaray, Ankara, Bolu, Düzce, Gaziantep, İzmir,Mersin, Uşak” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlayan bir firma haline gelmiştir.
Seferlerini düzenlerken müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmak için daima güler yüzlü hizmet anlayışını belirleyen firmanın biletleri internet üzerinden de alınabilmeketedir. Diyarbakır Barış Turizm otobüs biletlerini almak için NeredenNereye.com adresini kullanabilirsiniz. Kuruluşu aşamasında belirlediği ilkelerle yenilikçiliğe açık olan firma önce kendi çevresinde saygınlık kazanarak ve bu alana yatırım yaparak her geçen gün büyümeye devam etmektedir.
Firma kurulduğu günden bu yana sektörün gerekliliği olan yenilikleri karşılama ve müşterilerinin kendisine olan güvenini pekiştirmek için araç filosunu arttırmakta ve modernize etmeye devam etmektedir. Diyarbakır Barış Turizm firmasının filosunda yer alan araçlarda yolculuk esnasında tv koltuk hizmetinden yararlanmak mümkündür. Firma yaşanılan herhangi bir problemin hızlı ve etkin çözümü için internet üzerinden kendisine ulaşım sağlanmasını olanaklı hale getirmiştir. Yeni açtığı seferleri güncelleyerek her geçen gün hizmetlerini arttırmakta ve bu hizmetlere dair biletlerin online olarak alınması sağlayarak kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr