neredennereye.com, Diyarbakır Barış Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Diyarbakır Barış Turizm Otobüs Bileti

Diyarbakır Barış Turizm
Diyarbakır Barış Turizm
 

neredennereye.com,
Diyarbakır Barış Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Diyarbakır Barış Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Diyarbakır Barış Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Diyarbakır Barış Turizm

Garajlar sit. No: 22-23  Diyarbakır
0412 233 13 13

Diyarbakır Barış Turizm, yerel bir işletme olarak Diyarbarkır merkezli olarak kurulmuş ve daha sonrasında yolcularından gelen güven ile büyümesine devam etmiş bir otobüs firmasıdır. Firma çalışma yaşamı boyunca kuruluş prensiplerine bağlı kalarak çalışma devam etmiş ve günümüzde, “Diyarbakır, İstanbul, İzmit, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Adana, Aksaray, Ankara, Bolu, Düzce, Gaziantep, İzmir,Mersin, Uşak” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlayan bir firma haline gelmiştir.

Seferlerini düzenlerken müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmak için daima güler yüzlü hizmet anlayışını belirleyen firmanın biletleri internet üzerinden de alınabilmeketedir. Diyarbakır Barış Turizm otobüs biletlerini almak için NeredenNereye.com adresini kullanabilirsiniz. Kuruluşu aşamasında belirlediği ilkelerle yenilikçiliğe açık olan firma önce kendi çevresinde saygınlık kazanarak ve bu alana yatırım yaparak her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Firma kurulduğu günden bu yana sektörün gerekliliği olan yenilikleri karşılama ve müşterilerinin kendisine olan güvenini pekiştirmek için araç filosunu arttırmakta ve modernize etmeye devam etmektedir. Diyarbakır Barış Turizm firmasının filosunda yer alan araçlarda yolculuk esnasında tv koltuk hizmetinden yararlanmak mümkündür. Firma yaşanılan herhangi bir problemin hızlı ve etkin çözümü için internet üzerinden kendisine ulaşım sağlanmasını olanaklı hale getirmiştir. Yeni açtığı seferleri güncelleyerek her geçen gün hizmetlerini arttırmakta ve bu hizmetlere dair biletlerin online olarak alınması sağlayarak kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır.

Diyarbakır Barış Turizm otobüs bileti fiyatları, Diyarbakır Barış Turizm iletişim ve telefon numaraları, Diyarbakır Barış Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - Gaziantep 380 TL
Gaziantep - Diyarbakır 200 TL
Ankara - Diyarbakır 400 TL
Ankara - Gaziantep 350 TL
Osmaniye - Ankara 350 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
96Puan
75%
25%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Koltuk" Misafir
Çok iyi çok güzel ama koltuklarınız sallanıyor. Her an yerinden çıkacak gibi kıpırdanmaktan uyuyamadım. Bana mı böyle denk geldi bilmiyorum tekrar tercih edip deneyeceğim
"Tavsiye ederim" Misafir
diyarbakır barış çok kaliteli tavsiye ederim diğerleriyle uğraşmayın
"Çok iyi" Misafir
Çok güzel bundan sonra hep tercih edeceğim
"" Misafir
Diyabakır barış en iyisidir.