Yolcu Sayısı
1

Koçtur Otobüs Bileti

Koçtur

Firma Hakkında

  • AdresGediz Kütahya
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

En Popüler Koçtur Seferleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Koçtur


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Koçtur Hakkında


Koçtur, Türkiye’de yerel olarak kurulan ve özellikle İç Anadolu Bölgesine gerçekleştirdiği konforlu ve kaliteli hizmeti ile ön plana çıkan, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren otobüs firmalarından biridir. Koçtur otobüs firması kurulduğu günden bu yana kendi bünyesinde belirlemiş olduğu ilkeler kapsamında, her geçen gün attığı yeni ve sağlam adımlar neticesinde çalışma yaşamında ilerlemeye devam etmektedir. Koçtur otobüs firması vermiş olduğu ülkeler arası yolcu taşımacılığı hizmetinin yanı sıra aynı zamanda yolcuları için çeşitli tatil bölgelerinde turlar da düzenlemektedir. Yolcularına ve yolcusu olmak isteyenlere daha hızlı ve güvenli şekilde ulaşmak isteyen firma fiziksel şubelerini yanı sıra çevrimiçi olarak da hizmet sağlıyor. Yerel bir işletme olarak kurulmanın zorluklarını bilen firma zaman geçtikçe ulaşım ağını arttırmanın yanı sıra yolcularının kendisine duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına araç filosunda bulunan otobüslerini çağın gerekliliklerini en iyi şekilde karşılayacak biçimde güncellenmektedir.
Koçtur otobüs firması klasik anlamda yolcu taşımacılığı alanında sergilediği hizmetinin yanı sıra, gelişimini kayda değer şekilde ilerleterek günümüzde aynı zamanda, “VIP servis hizmeti, şehirlerarası ve şehir içi otobüs hizmeti, servis ve özel ulaşım hizmeti” gibi yaptırımlarda da bulunmaktadır. Türkiye’de küçük bir alan içerisinde kurulan bir işletme olarak daima ileriye dönük hedefleri ile dikkat çeken otobüs firması bu özelliğinden vazgeçmeden sürekli çalışmaya ve yeni adımlar atmaya devam etmektedir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak müşteri memnuniyetinin temel yapılarından birinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun farkında olan firma bu nedenle temel yaptırım ve yatırımlarını başta kendi personeli üzerine kurmuş ve uygulamıştır.
Koçtur Otobüs Firması Hakkında
Kütahya merkezli olarak kurulan Koçtur otobüs firması, belirlediği görev ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Koçtur bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Koçtur otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Koçtur otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.8/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Koçtur otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Koçtur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr