Yolcu Sayısı
1

Genç Tur Otobüs Bileti

Genç Tur

Firma Hakkında

  • AdresGediz Kütahya
  • Müşteri Servisi0506 947 7853
  • İnternet Sitesi

En Popüler Genç Tur Seferleri

Genç Tur Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Genç Tur


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Genç Tur Hakkında


Genç Tur otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana kendi içerisinde oluşturduğu ilkeler doğrultusunda hareket ederek, müşteri kitlesi üzerinde güven duygusunu aşılamayı başarmış yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Genç Tur yolcularının gelişen ulaşım standartları doğrultusunda değişen isteklerine etkin bir şekilde cevap verebilmek için gelişen bir ivme ile kendi yapılanmasını şekillendirmeye devam etmektedir. Zaman içerisinde kendisine belirlediği hedefler kapsamında, “sektörde belirleyici ve referans marka olmak, müşterilerimizin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almak, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini çağın gerekliliklerine uygun biçimde karşılayarak kendisine karşı duyulan güveni boşa çıkarmamak,” ilkeleri yer alan firma çalışmalarına hız kesmeden devam ederek sektörde lider konuma yükselmeyi hedeflemektedir.
Kendi ilkeleri doğrultusunda sağlam adımlar ile çalışma yaşamında ilerlemeye devam eden Genç Tur otobüs firması vizyonu ve misyonu dahilinde gelişim göstermeye devam etmektedir. Yerel bir işletme olarak kurulmanın zorluğunun farkında olan Genç Tur otobüs firması, belirli bir ölçüye taşıdığı hizmet kalitesini her geçen gün daha da yukarılara çekerek yolcu taşımacılığı alanındaki faaliyetlerine devam etmektedir. Firma kurulmuş olduğu içerisinde bulunduğumuz yıllar itibari ile hizmetleri ve sergilediği güler yüzlü karşılama ile yolcuları ile arasında sağlam temellere dayanan güven köprüleri kurmayı başarmıştır. Yolcuları ile arasında kurulan güven üzerine yürütülen iletişimi farklı bir boyuta taşımak için online ortamda da biletlerinin satışını gerçekleştirmeye başlayan firma kurulduğu günden bu yana yürüttüğü güler yüzlü hizmet anlayışını çok daha fazla kişiye taşımayı hedeflemektedir.
Genç Tur Seferleri
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.0/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Genç Tur otobüs firmasının bugün, “Kütahya - Gediz” gibi Türkiye’nin önemli noktalarında seferler düzenlemektedir.
Genç Tur Firmasının Popüler Seferleri
Kütahya - Gediz Gediz - Kütahya
Genç Tur otobüs firması bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır.
En Uygun Genç Tur Otobüs Bileti
Artık en uygun Genç tur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Genç Tur biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi numaramız üzerinden bizlere ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr