Yolcu Sayısı
1

Kar Bes (Çorum Kargı) Turizm Otobüs Bileti

Kar Bes (Çorum Kargı) Turizm

Firma Hakkında

  • AdresKargı Belediye Otogarı No:3 Kargı
  • Müşteri Servisi0 (364) 651 22 39 - 651 26 08 - 651 31 07
  • İnternet Sitesiwww.kargiturizm.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

66 %
Toplam Yorum Sayısı (38)
Kar Bes (Çorum Kargı) Turizm


Çok İyi
38 % (21)
İyi
13 % (7)
İdare Eder
18 % (10)
Kötü
9 % (5)
Çok Kötü
23 % (13)

"Çok guzel"

Bu kadar iyi bir yolculuk geçireceğimi ummuyordum, şaşırdım. Teşekkür ederim tüm personellerinize :)

"Güvenli"

konforlu ve güvenliydi biraz daha temiz olsa iyi olabilir

"Araç kötüydü"

Aracın camlarında film yoktu. Araç içerisi pisti.

"Berbat bir turizm"

Hayatimda gordugum en kotu otobüs firması

"araçtaki koltuk numaraları"

nereden nereyede 30 numara sag taraf cam kenarı almama rağmen araçtaki koltuk numaraları sitede yüklendiği gibi değildi. ben özellikle sag cam kenarı tarafında yolculuk yapmayı seviyorum. sol tarafta rahat edemiyorum boynumda tutulma oluyor. şikayetimi muavine söylememe rağmen bi çözüm bulamadılar. bu yüzden güzel yolculuk geçiremedim.

Kar Bes (Çorum Kargı) Turizm Hakkında

Kar Bes Turizm (eski adıyla Çorum Kargı Turizm), Türkiye'nin önde gelen otobüs firmalarından biri olarak yıllardır müşterilerine üstün hizmet sunmaktadır. Güvenli, konforlu ve keyifli seyahat deneyimleri sunma taahhüdüyle, Kar Bes otobüs firması her yolculuğu özel kılmayı amaçlamakta ve bunu sağlayabilmek adına eğitimli personeli ile çalışma yaşamının gerekliliklerini yerine getirmektedir.

Kar Bes Turizm, seyahatlerinizi unutulmaz kılmak için konforu en üst düzeyde sunmak adına elinden geleni yatırımı zamanında ve yerinde yapmaya özen göstermektedir. Yenilikçi otobüs tasarımları, geniş iç mekânlar ve ergonomik koltuklarla yapılanmış araçları yolcuların keyifli yolculuklar yapmak adına çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sayede uzun yolculuklar bile rahat ve keyifli hale gelir. Ayrıca, ücretsiz Wi-Fi ve eğlence sistemleri ile yolculuğunuz daha da keyifli getirmektedir.

Kar Bes Turizm (Çorum Kargı Turizm), güvenliği her şeyin üzerinde tutmak için elinden geleni yapmaya özen göstermektedir. Deneyimli ve eğitimli şoförleri, modern güvenlik teknolojileri ile donatılmış araçlar firmanın sefer düzenlediği güzergâhlarda yola çıkmaktadır. Yolculuklarınız boyunca sizin ve sevdiklerinizin güvende olduğundan emin olarak rahat ve konforlu bir seyahat geçirebilirsiniz.

Kar Bes Turizm, yerel olarak kurulmuş bir firma olmasına karşın gelişimine devam ederek ulaşım ağını genişletmeye özen göstermektedir. Kar Bes Turizm, kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarla sunmayı hedefleyen kullanıcı dostu bir otobüs firması olmayı amaçlıyor. Bireysel ve gruplar için uygun fiyatlar ve özel kampanyalarla, bütçenizi zorlamadan seyahat edebilme imkânı bulabilmeniz mümkün.

Kar Bes Otobüs Firması Hakkında

1960 yılında Çorum merkezli olarak kurulan Kar Bes Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Kar Bes Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Kar Bes Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Kar- Bes otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre bütçe dostu olarak belirlenmektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Kar Bes otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.2/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.

Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Kar Bes Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Kar Bes Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Kar Bes Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr