Bu firma satışa kapalıdır.

Lüx Perla Turizm Otobüs Bileti

Lüx Perla Turizm
 

neredennereye.com,
Lüx Perla Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüx Perla Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lüx Perla Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüx Perla Turizm

Aksaray, Küçük Langa Cd. 69/E D:9, 34096 Fatih İstanbul
0212 586 99 08

Lüx Perla Turizm Otobüs Bileti

Lüx Perla Turizm otobüs firması, kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. İstanbul'dan Romanya'ya Bükreş ve Piteşti şehirlerine sefer düzenler.Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak her şeyden önce yürüttüğü hizmetlerin devamını sağlamak adına daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu alana yönelik olarak uygulamaktadır. Lüks Perla Turizm otobüs firması kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunmak ve bu hizmeti her geçen gün bir adım ileriye taşımak için özenli bir gayret gösteren Lüks Perla Turizm günümüzde, “kuruluş alanı” gibi ulaşım noktalarına hizmet taşımaktadır. Kendisine misyon olarak, “Güvenli bir yolculuk hizmeti almak isteyenlerin seyahatleri boyunca her daim güvenli ve konforda hissetmeleri adına elinden gelenin en iyisini yaparak marka kalitesini üst sıralara” çıkarmak ilkesini benimseyen kuruluş çalışma yaşamındaki adımlarını bu yönde atmaktadır

Hizmet sektöründe her daim başarılı olabilmek için oluşturduğu kalite politikasını takip eden Lüx Perla Turizm otobüs firması günümüzde kitlelere ulaşmanın en etkili yolunun İnterneti kullanmak olduğunun bilincinde olarak online işlemlerle bilet satışlarını gerçekleştirmeye başlamıştır. Yolculukları sırasında yolcularına daima olarak gerekli standartlarda hizmet sağlamayı hedef edinen firma bu alanda öncelikli olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek hareket etmektedir. Güvene dayalı bir ilişkinin var olduğu çalışma ortamında müşterilerinin taleplerini karşılamanın, özellikle yerinde ve zamanında karşılamanın öneminin farkında olan firma personelini ve filosunda yer alan araçlarını bu yönde geliştirmeye devam ettirmektedir. Alandaki çalışmalarına bir önce başlayarak ileri de ulaşım ağını daha geniş kitlelere ulaştırmak isteyen Lüx Perla Turizm otobüs firması son dönemde kurulmuş olan bir yapı olarak yolcu taşımacılığında kullanılan ve “Robi” olarak isimlendirilen otobüslerinden biriniş satın alarak resmi olarak çalışma yaşamına başlamıştır. Günümüz dünyasında hizmet sektörünün gerekliliklerinden birinin de daha fazla kullanıcıya daha kısa sürede hizmetini ulaştırabilmek olduğunun bilincinde olan firma biletlerini online olarak internet üzerinden satmaya başlamıştır. Artık en uygun Lüks Perla Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. 

100 üzerinden
80Puan
0%
100%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
İstanbul'dan Romanya'ya Bükreş ve Piteşti şehirlerine sefer düzenleyen firma.