neredennereye.com, Tokat Yıldızı firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Tokat Yıldızı

Tokat Yıldızı
 

neredennereye.com,
Tokat Yıldızı
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Tokat Yıldızı Şubeleri

 

neredennereye.com,
Tokat Yıldızı
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Tokat Yıldızı

444 00 90
Cumhuriyet Meydanı Belediye Yanı No:7  Tokat
0356 

Tokat, Karadeniz bölgesinde bulunan bir ilimizdir. Samsun, Ordu, Sivas, Yozgat ve Amasya illerinde komşudur. Komşu olan bu illerinde seyahatleri karayolundan oldukça kolay olmaktadır. Karayolundan yolcu seyahati denildiğinde ise müşterilerin en çok tercih ettiği firma tokat yıldızıdır.


Tokat Yıldızı Otobüs Bileti


Tokat merkezli olmak üzere Türkiye'nin pek çok noktasına karayolundan insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 2001 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Üç ortak tarafından kurulan bir şirkettir. Kurulduğundan altı adet otobüs ile faaliyet göstererek seferler düzenlenmiştir. Firma kurulduktan sonra ilk seferlerini Tokat-Sivas-Samsun-Trabzon güzergahında yapmıştır. 2014 senesinde araç filosunda bulunan altı adet otobüsün yerine 29 adet son model otobüs almıştır. Genişlettiği araç filosu ile yeni noktalara seferler düzenlenmiştir. Karayolu ulaşımında öncü firma olma hedefi doğrultusunda 24 saat hizmet vermekte olan bir firmadır. Tokat yıldızı kurulduğundan bu yana ikinci kuşak tarafından yönetilmektedir. Firma sektörde pek çok yenilikler yapmıştır. Birçok dernek, kuruluş ve çalışmalara öncülük etmiştir.


Tokat Yıldızının Misyonu


Firma bünyesinde ki bütün personel ile bir ekip ruhuyla çalışmakta olan tokat yıldızı güvenli, huzurlu, konforlu ve müşteri beklentilerini tam olarak karşılayabildiği faaliyetler ile müşterilerin tercihi bir firma olmak için çalışmaktadır. Sağlamış olduğu güven ortamının sürekliliğini sağlamak istenmektedir. Yurt içi ve uluslararası ulaşım sektöründe lider bir firma olabilmek ve koşulsuz müşteri memnuniyetinde süreklilik sağlamak için her türlü teknolojiden yararlanarak kendini geliştiren bir firma olmak şirketin misyonudur.


Tokat Yıldızının Vizyonu


Müşterilerin haklarına ve zamanlarına saygılı olarak kendini sürekli yenileme bilincinde yurtiçi ve yurtdışında müşteri memnuniyeti sağlayarak hizmet eden bir firma olmak şirketin vizyonudur.


Tokat Yıldızının Seferleri


Türkiye'nin birçok noktasında seferleri bulunan bir firmadır Tokat Yıldızı. Yurdumuzun pek çok il ve ilçesinde güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aksaray, Amasya, Bingöl, Bitlis, Burdur, Elazığ, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmit, İzmir, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Konya, Malatya, Muş, Niğde, Ordu, Düzce, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Trabzon ve Zonguldak'a birçok saatte otobüs bileti mevcuttur. Yolcularına sunmuş olduğu servis olanağı ile de tam olarak gideceğimiz noktaya varmanızı sağlanmaktadır.


En uygun fiyatlarla Tokat Yıldızı otobüs bileti almak için NeredenNereye.com üzerinden arama yaparak sizin için en uygun bileti alabilirsiniz.
Tokat Yıldızı otobüs bileti fiyatları, Tokat Yıldızı iletişim ve telefon numaraları, Tokat Yıldızı otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Sivas - Tokat 25 TL
Tokat - Sivas 25 TL
Amasya - Tokat 23 TL
Amasya - Sivas 38 TL
Sivas - Amasya 38 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
62Puan
25%
21%
18%
15%
21%
Toplam Yorum Sayısı (55)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Teşekkürler" Misafir
Güzel bi yolculuktu. Tesekkürler.
"Tokat yildizi" Misafir
Ikram iyi dgldi ekstra cay sekeri bulunmali ayrica yiyecek ikrami yok tvlerde muzik yok
"" Misafir
Araç geç hareket ettiginden dolayı sabahki üniversite sınavına yetişemedik.
"Sivas_konya" Misafir
yolculuk esnasında kaptan defalara sigara içti.zamanında otogara gelmedi.diğer şeyler iyiydi.
"Muavin" Misafir
Muavini zorla tutup getirmişler gibi ilgileniyordu bizle
"Kalitesiz" Misafir
Başka bir firma olmamasından dolayı kullanmak zorunda kaldım Tokat yıldızı firmasını hayatımda gördüğüm en berbat şirketlerden birisi hizmet falan sıfır başka firma varsa onu tercih edin!
"20.04.2018 TARİHLİ BEYSEHİR-SİVAS YOLCULUĞU " Misafir
Otobüs 22.00 da kalkması gerekirken 22:45 te kalktı. Şoför yolculara sürekli kaba davranıp bağırıyordu. İlk otobüse bindiğimde yolcuları doğru düzgün oturtmadıkları için kendi satın almış olduğum koltukta seyahat edemedim. Hız sınırlarını sürekli aşılıyordu. Yolcuların ineceği yerler sürekli karıştırıldı ve bu yüzden yolculuk süremiz uzadı.
"Rezalet" Misafir
Biletsiz yolcu çok fazlaydı köy otobüsü sanki
"Yolculuk çok rahattı " Misafir
Trabzon'dan Amasya'ya seyehatim cok rahat geçti. Metro Turizmin göstermediği ilginin bin katını gösteriyorlar tercih edin pişman olmazsınız
"Takat Yıldızı" Misafir
Tokat Yıldızı adlı firmadan 6 7 defa bilet almışımdır ve her seferinde 15 dk ile 30 dk arasında gecikme oluyor.Bu sürekli böyle.Muavin mola yerlerinde anons yapmıyor bilgi vermiyor çoğu zaman.İkram da yapıldığını görmedim hiç.(uyumadığım halde).Geri kaln kısım iyi.(fiyat)

1 2 3 4 5 6 sonraki yorumlar >