scorecardresearch
neredennereye.com, Tokat Yıldızı firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Tokat Yıldızı

Tokat Yıldızı
 

neredennereye.com,
Tokat Yıldızı
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Tokat Yıldızı Şubeleri

 

neredennereye.com,
Tokat Yıldızı
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Tokat Yıldızı

444 00 90
 Tokat
0356 

Tokat, Karadeniz bölgesinde bulunan bir ilimizdir. Samsun, Ordu, Sivas, Yozgat ve Amasya illerinde komşudur. Komşu olan bu illerinde seyahatleri karayolundan oldukça kolay olmaktadır. Karayolundan yolcu seyahati denildiğinde ise müşterilerin en çok tercih ettiği firma tokat yıldızıdır. 


Tokat Yıldızı Hakkında 


Tokat merkezli olmak üzere Türkiye'nin pek çok noktasına karayolundan insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 2001 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Üç ortak tarafından kurulan bir şirkettir. Kurulduğundan altı adet otobüs ile faaliyet göstererek seferler düzenlenmiştir. Firma kurulduktan sonra ilk seferlerini Tokat-Sivas-Samsun-Trabzon güzergahında yapmıştır. 2014 senesinde araç filosunda bulunan altı adet otobüsün yerine 29 adet son model otobüs almıştır. Genişlettiği araç filosu ile yeni noktalara seferler düzenlenmiştir. Karayolu ulaşımında öncü firma olma hedefi doğrultusunda 24 saat hizmet vermekte olan bir firmadır. Tokat yıldızı kurulduğundan bu yana ikinci kuşak tarafından yönetilmektedir. Firma sektörde pek çok yenilikler yapmıştır. Birçok dernek, kuruluş ve çalışmalara öncülük etmiştir.


Tokat Yıldızının Misyonu


Firma bünyesinde ki bütün personel ile bir ekip ruhuyla çalışmakta olan tokat yıldızı güvenli, huzurlu, konforlu ve müşteri beklentilerini tam olarak karşılayabildiği faaliyetler ile müşterilerin tercihi bir firma olmak için çalışmaktadır. Sağlamış olduğu güven ortamının sürekliliğini sağlamak istenmektedir. Yurt içi ve uluslararası ulaşım sektöründe lider bir firma olabilmek ve koşulsuz müşteri memnuniyetinde süreklilik sağlamak için her türlü teknolojiden yararlanarak kendini geliştiren bir firma olmak şirketin misyonudur.


Tokat Yıldızının Vizyonu


Müşterilerin haklarına ve zamanlarına saygılı olarak kendini sürekli yenileme bilincinde yurtiçi ve yurtdışında müşteri memnuniyeti sağlayarak hizmet eden bir firma olmak şirketin vizyonudur.


Tokat Yıldızının Seferleri


Türkiye'nin birçok noktasında seferleri bulunan bir firmadır tokat yıldızı. Yurdumuzun pek çok il ve ilçesinde güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aksaray, Amasya, Bingöl, Bitlis, Burdur, Elazığ, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmit, İzmir, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Konya, Malatya, Muş, Niğde, Ordu, Düzce, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Trabzon ve Zonguldak'a birçok saatte seferleri mevcuttur. Yolcularına sunmuş olduğu servis olanağı ile de tam olarak gideceğimiz noktaya varmanızı sağlanmaktadır.

Tokat Yıldızı iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Tokat Yıldızı bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Sivas - Tokat 20 TL
Tokat - Sivas 20 TL
Suluova - Turhal 20 TL
Sivas - Havza 35 TL
Sivas - Turhal 25 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
62Puan
32%
16%
8%
11%
32%
Toplam Yorum Sayısı (20)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Personel" topulyurt
aracta su ıstedım azar işittim ben 2.ciye söfore soyledım yatmaya geliyodu şıkayetımı bildiridim kalk kendın al dedı geriyi kalanları anlatmama gerek yok rezıllık dız boyu( cerkezkoy aracı )
"Namaz" berber37
soner turuzimle gidiyoruz sabah namazı için durmaya niyetiyok söylememe rağmen dedim allahım yardım et 5 dakika sonra birtesisin kenarında polisin çevirmesine takıldık oara benhemen namaza gittim döndüğümde baktım bi münakaşa bizsenimi beklicaz gibisine neyse aldırmadım sonra kastamonuda şöför indi hanım bana dediki şöför milleti gaza getirmiş neymiş efendim namaz kılacaksa kendi özel arabasıyla namaz kılakıla gesin ŞİMDİ SORUYORUM buülkenin nasıl yüzde99 zu müslüman seni şöför alla a havale ediyorum bildiği gibi yapsın
"" onur93
Slm herkese. Size bir sorum olacak, internetten bilet rezarvasyonu yaptım. Daha sonra da satın aldım. Satın aldıktan sonra bileti açik bilete çevir diye bir buton var . 'Açık bilet' in ne anlama geldiğini açıklar mısınız?
"Hizmet" akıncı
ben tokattan malatyaya gittim hizmet çok güsel saygılı personel :))))))))
"Sivas çarşı sorumlusu" mekaya
adam sanki sivasın ağası adamdan bilet alacan azarlıyo milleti sanıyorki herkes kendini çekmek zorunda bişeyde sordurmuyor tersliyor adamı dövecek sanki kız erkek farketmez kabalığı her yerde aynı
"Görevlilerin terbiyesizliği" erdinet
15 nisan 2011'de muştan sivasa gitmek için bilet aldım keşke almaz olaydım en arka koltukta tek başıma oturuyordum yolculuk yorucu olduğu için yanımdaki boş koltuğa kafamı koymuştum bu kesinlikle yanlış bir davranım olmamasına rağmen görevli olan ve kendini çok kültürlü bilgili sanan kültürden yoksun şahış o şekilde kafamı koymamın yasak olduğunu söyledi bunca yıldır o kadar firma ile sayahat ettim ama böyle bir yasakla ilk kez karşılaştım heralde kendini müdür sanan şahsiyetin kendi koyduğu bir kural olsa gerek gündüz öyle yatılmaz gece yatılırmış millet rahatsız olurmuş aile varmış otobüste sanki soyunmuşum da aileyi rahatsız ediyorum. tokat yıldızından bi daha bilet almak mı tövbe önce kendi içlerindeki saygısız terbiyesiz çalışanlardan kurtulsunlar bu şekilde kaliteli hizmet vermeleri imkansız...
"Personel" cripton
bu kadar abazayı nasıl bi araya getirdiklerini cok merak ediyorum. elazıgdan tokata kız arkadasımı gönderdim. gönderdiğime göndereceğime pişman oldum ben. neymiş tanışmak istiyormuş cok tatlıymış. hangi devirde yaşıyorsunuz siz yahu!!! yani anamızı bacımızı sevdiğimizi emanet edemeyeceğiz demekki. aracta bi yolcu yapsa anlarımda, sen bir firmasın, firma calısanısın tutup musterilerini telefondan arıyorsun. rahatsız ediyorsun.. böyle insanlık, böyle firma, böyle adamlık olmaz. kendinize gelin beyler!!
"" oossggee
iyi sayılır..
"Teşekkür" selam
malatyadan batmana ne malatya ne de batman firmaları otobüs kaldırmıyor. siz ise bir tokat firması olarak bunu yapıyorsunuz. fakat saat çok geç oluyo ama yine de çok iyi bir iş yapıyorsunuz. burhan arkadaşıma da katılıyorum otobüsler çok eski biraz yenilik gerekir. ama lütfen malatya-batman seferine çare bulun. gece 3 te otobüse binmek çok zor oluyor!!!
"Hacı bayram dalkılıç" Misafir
tokat yıldızın gelmiş geçmiş en iyi müdürlerindendir. Öyle bir yönetici olduğu için gururluyuz