scorecardresearch
neredennereye.com, Tokat Yıldızı firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Tokat Yıldızı

Tokat Yıldızı
 

neredennereye.com,
Tokat Yıldızı
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Tokat Yıldızı Şubeleri

 

neredennereye.com,
Tokat Yıldızı
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Tokat Yıldızı

444 00 90
 Tokat
0356 

Tokat, Karadeniz bölgesinde bulunan bir ilimizdir. Samsun, Ordu, Sivas, Yozgat ve Amasya illerinde komşudur. Komşu olan bu illerinde seyahatleri karayolundan oldukça kolay olmaktadır. Karayolundan yolcu seyahati denildiğinde ise müşterilerin en çok tercih ettiği firma tokat yıldızıdır. 


Tokat Yıldızı Hakkında 


Tokat merkezli olmak üzere Türkiye'nin pek çok noktasına karayolundan insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 2001 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Üç ortak tarafından kurulan bir şirkettir. Kurulduğundan altı adet otobüs ile faaliyet göstererek seferler düzenlenmiştir. Firma kurulduktan sonra ilk seferlerini Tokat-Sivas-Samsun-Trabzon güzergahında yapmıştır. 2014 senesinde araç filosunda bulunan altı adet otobüsün yerine 29 adet son model otobüs almıştır. Genişlettiği araç filosu ile yeni noktalara seferler düzenlenmiştir. Karayolu ulaşımında öncü firma olma hedefi doğrultusunda 24 saat hizmet vermekte olan bir firmadır. Tokat yıldızı kurulduğundan bu yana ikinci kuşak tarafından yönetilmektedir. Firma sektörde pek çok yenilikler yapmıştır. Birçok dernek, kuruluş ve çalışmalara öncülük etmiştir.


Tokat Yıldızının Misyonu


Firma bünyesinde ki bütün personel ile bir ekip ruhuyla çalışmakta olan tokat yıldızı güvenli, huzurlu, konforlu ve müşteri beklentilerini tam olarak karşılayabildiği faaliyetler ile müşterilerin tercihi bir firma olmak için çalışmaktadır. Sağlamış olduğu güven ortamının sürekliliğini sağlamak istenmektedir. Yurt içi ve uluslararası ulaşım sektöründe lider bir firma olabilmek ve koşulsuz müşteri memnuniyetinde süreklilik sağlamak için her türlü teknolojiden yararlanarak kendini geliştiren bir firma olmak şirketin misyonudur.


Tokat Yıldızının Vizyonu


Müşterilerin haklarına ve zamanlarına saygılı olarak kendini sürekli yenileme bilincinde yurtiçi ve yurtdışında müşteri memnuniyeti sağlayarak hizmet eden bir firma olmak şirketin vizyonudur.


Tokat Yıldızının Seferleri


Türkiye'nin birçok noktasında seferleri bulunan bir firmadır tokat yıldızı. Yurdumuzun pek çok il ve ilçesinde güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aksaray, Amasya, Bingöl, Bitlis, Burdur, Elazığ, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmit, İzmir, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Konya, Malatya, Muş, Niğde, Ordu, Düzce, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Trabzon ve Zonguldak'a birçok saatte seferleri mevcuttur. Yolcularına sunmuş olduğu servis olanağı ile de tam olarak gideceğimiz noktaya varmanızı sağlanmaktadır.

Tokat Yıldızı otobüs bileti fiyatları, Tokat Yıldızı iletişim ve telefon numaraları, Tokat Yıldızı otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Sivas - Tokat 20 TL
Tokat - Sivas 20 TL
Suluova - Turhal 20 TL
Sivas - Havza 35 TL
Sivas - Turhal 25 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
66Puan
27%
26%
15%
9%
23%
Toplam Yorum Sayısı (30)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Sadece Zamanında Yetişmedi" Misafir
Yolculuk iyidi aractaki prizler cok isime yaradi yolculuk iyidi fakat sitede varış saati 13.00 yazıyordu 14.30 gibi yetiştim
Şoför veya firma ile alakalı değildi yollar çok bozuktu hatta yolun olmadığı yerler vardı sadece sitedeki varış saatinin guncellenmesi gerek o da yollardan kaynaklı
Tekrar tercih edeceğim firmalar arasında gibi duruyor
"Araca biletsiz yolcu alımı " Misafir
firma araç personelinin kazanç sağlamak amaçlı yol kenarından yolcu almalarını bildirmek istiyorum. başıma gelen olaydan kısaca bahsedecek olursak sarhoşun birisi otobüse alındı ve ben dahil birkaç yolcuyu rahatsız ettiğine tanık oldum firma yetkilisinin dikkatine. ayrıca biletimi yanlışlıkla of ilçesine değil de trabzona almışım ofta inmek istediğimi dile getirdiğimde benden ücret talep edildi buraya kadar sorun yok ama ne bir makbuz kesildi ne de bir fatura ki zaten iki durak arası ücretin ne kadar olduğunu biliyorum benden iki katı alındı. firmayla 4 yıldır yılda en az 6 kere seyahat ediyorum ilk kez başıma gelmiyor artık dile getirmek istedim. dikkate alınırsam sevnirim
"Ekonomik yolculuk" Misafir
Seyehat beklediğinizden uzun sürüyor.
"İdare eder yolculuk" Misafir
Yolculuk beklediğinizden uzun sürüyor. Bilet alırken yazan saate 1 saat ekleyin.
"Zamanında gidilmedi" Misafir
30 dk Geç geldik Malatyaya. Bu kadar olmaz
"Tokat seyahat yolculugu" Misafir
Güzel bir yolculuk geçirdik.tesekkurler
"Bagaj sorunu" Misafir
Bagaja koyulan valizler ve çantaların güvenliği ve düzeni çok zayıftı hatta benim valizim başkasının valiziyle karışmış 1 saat Sonra farkettim ve biraz uğraş sonucu çok şükür elimize ulaştı bagajdaki ürünlere koltuk numarası etiketi konulması lazım !
"Çok memnun kaldım" Misafir
Elazığdan sivasa yolculuk yaptım çok memnun kaldım teşekkür ederim
"Seyahat suresi ve internet" Misafir
Seyahat suresi belirtildigi surenin disina cikti ve hicbir sekilde bilgilendirme yapilmadi 12 saatlik yolculugum nerdryse 16 saat oldu ve internet cok asiri yavas muzik bile dinleyemiyorhm zamani nasil gecirecegimk bilemedim 1. Mavi karadeniz 2. Side tokat yildizini artik daha kullanmicam suanda elazidayim mis amasyadan aldim biletimi samsun icin lutfen duzeltmeleri yapiniz. Tesekkurler
"Memnunum " Misafir
Tokat yıldızı isimli firmadan memnun kaldım. Teşekkürler