neredennereye.com, Tokat Yıldızı firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Tokat Yıldızı Otobüs Bileti

Tokat Yıldızı
Tokat Yıldızı
 

neredennereye.com,
Tokat Yıldızı
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Tokat Yıldızı Şubeleri

 

neredennereye.com,
Tokat Yıldızı
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Tokat Yıldızı

444 00 90
Cumhuriyet Meydanı Belediye Yanı No:7  Tokat
0356 

Tokat, Karadeniz bölgesinde bulunan bir ilimizdir. Samsun, Ordu, Sivas, Yozgat ve Amasya illerinde komşudur. Komşu olan bu illerinde seyahatleri karayolundan oldukça kolay olmaktadır. Karayolundan yolcu seyahati denildiğinde ise müşterilerin en çok tercih ettiği firma tokat yıldızıdır. 


Tokat Yıldızı Otobüs Bileti


Tokat merkezli olmak üzere Türkiye'nin pek çok noktasına karayolundan insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 2001 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Üç ortak tarafından kurulan bir şirkettir. Kurulduğundan altı adet otobüs ile faaliyet göstererek seferler düzenlenmiştir. Firma kurulduktan sonra ilk seferlerini Tokat-Sivas-Samsun-Trabzon güzergahında yapmıştır. 2014 senesinde araç filosunda bulunan altı adet otobüsün yerine 29 adet son model otobüs almıştır. Genişlettiği araç filosu ile yeni noktalara seferler düzenlenmiştir. Karayolu ulaşımında öncü firma olma hedefi doğrultusunda 24 saat hizmet vermekte olan bir firmadır. Tokat yıldızı kurulduğundan bu yana ikinci kuşak tarafından yönetilmektedir. Firma sektörde pek çok yenilikler yapmıştır. Birçok dernek, kuruluş ve çalışmalara öncülük etmiştir.


Tokat Yıldızının Misyonu


Firma bünyesinde ki bütün personel ile bir ekip ruhuyla çalışmakta olan tokat yıldızı güvenli, huzurlu, konforlu ve müşteri beklentilerini tam olarak karşılayabildiği faaliyetler ile müşterilerin tercihi bir firma olmak için çalışmaktadır. Sağlamış olduğu güven ortamının sürekliliğini sağlamak istenmektedir. Yurt içi ve uluslararası ulaşım sektöründe lider bir firma olabilmek ve koşulsuz müşteri memnuniyetinde süreklilik sağlamak için her türlü teknolojiden yararlanarak kendini geliştiren bir firma olmak şirketin misyonudur.


Tokat Yıldızının Vizyonu


Müşterilerin haklarına ve zamanlarına saygılı olarak kendini sürekli yenileme bilincinde yurtiçi ve yurtdışında müşteri memnuniyeti sağlayarak hizmet eden bir firma olmak şirketin vizyonudur.


Tokat Yıldızının Seferleri


Türkiye'nin birçok noktasında seferleri bulunan bir firmadır Tokat Yıldızı. Yurdumuzun pek çok il ve ilçesinde güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aksaray, Amasya, Bingöl, Bitlis, Burdur, Elazığ, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmit, İzmir, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Konya, Malatya, Muş, Niğde, Ordu, Düzce, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Trabzon ve Zonguldak'a birçok saatte otobüs bileti mevcuttur. Yolcularına sunmuş olduğu servis olanağı ile de tam olarak gideceğimiz noktaya varmanızı sağlanmaktadır.


En uygun fiyatlarla Tokat Yıldızı otobüs bileti almak için NeredenNereye.com üzerinden arama yaparak sizin için en uygun bileti alabilirsiniz.

100 üzerinden
64Puan
24%
24%
19%
13%
20%
Toplam Yorum Sayısı (69)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Güzeldi" Misafir
Tokat Yıldızı seyahat güzel
"Yolculuğum " Misafir
Rahat bir yolculuk geçirdim. Tavsiye ederim
NeredenNereye iyi bir uygulama beğendim
"" Misafir
Ayni guzargahta seyreden diger firmalara gore bileti cok pahali. Arada 20 tl fark var. Onun haricinde herseyi ile cok guzel
"Firmadan hiç memnun kalmadım" Misafir
İnterneti Burak’ın tv bile açılmadı ikram olarak da içecek ikramı yapıldı ve kekleri otobüs çalışanları yedi gerçekten diyorum bunu ve servis olayı kalması çok kötü olmuş
"Tv Hk." Misafir
Tv kanallarında, ekranın sağ, sol, üst ve alt kısımları gözükmüyordu. (ekranın merkezine zoom'un yüksek ölçüde yapılması nedeniyle). Bu sebeple hangi kanalın izlendiği gözükmüyor.
"" Misafir
Film olayını düzeltmeleri gerekiyor.
"" Misafir
5 saatlik yolu 7 saat te gittik
"" Misafir
Dolmuş gibi sürekli şehir içinde dur kalk!
"Yavaş" Misafir
Çok geç gitti her yerde durdu
"Çok kötü " Misafir
An itibariyleTokat-Trabzon üzeri yapmış olduğum yolculuğun süresi 9 saate çıktı! Ve daha ne kadar uzayacağı merak konusu..

1 2 3 4 5 6 7 sonraki yorumlar >