Yolcu Sayısı
1

Tokat Yıldızı Otobüs Bileti

Tokat Yıldızı

Firma Hakkında

  • AdresCumhuriyet Meydanı Belediye Yanı No:7 Tokat
  • Müşteri Servisi444 00 90
  • İnternet Sitesiwww.tokatyildizi.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

64 %
Toplam Yorum Sayısı (67)
Tokat Yıldızı


Çok İyi
24 % (38)
İyi
24 % (38)
İdare Eder
19 % (30)
Kötü
13 % (21)
Çok Kötü
20 % (32)

"güzeldi"

Tokat Yıldızı seyahat güzel

"Yolculuğum "

Rahat bir yolculuk geçirdim. Tavsiye ederim NeredenNereye iyi bir uygulama beğendim

Ayni guzargahta seyreden diger firmalara gore bileti cok pahali. Arada 20 tl fark var. Onun haricinde herseyi ile cok guzel

"Firmadan hiç memnun kalmadım"

İnterneti Burak’ın tv bile açılmadı ikram olarak da içecek ikramı yapıldı ve kekleri otobüs çalışanları yedi gerçekten diyorum bunu ve servis olayı kalması çok kötü olmuş

"Tv Hk."

Tv kanallarında, ekranın sağ, sol, üst ve alt kısımları gözükmüyordu. (ekranın merkezine zoom'un yüksek ölçüde yapılması nedeniyle). Bu sebeple hangi kanalın izlendiği gözükmüyor.

Tokat Yıldızı Hakkında

Tokat, Karadeniz bölgesinde bulunan bir ilimizdir. Samsun, Ordu, Sivas, Yozgat ve Amasya illerinde komşudur. Komşu olan bu illerinde seyahatleri karayolundan oldukça kolay olmaktadır. Karayolundan yolcu seyahati denildiğinde ise müşterilerin en çok tercih ettiği firma tokat yıldızıdır.

Tokat Yıldızı Otobüs Bileti

Tokat merkezli olmak üzere Türkiye'nin pek çok noktasına karayolundan insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 2001 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Üç ortak tarafından kurulan bir şirkettir. Kurulduğundan altı adet otobüs ile faaliyet göstererek seferler düzenlenmiştir. Firma kurulduktan sonra ilk seferlerini Tokat-Sivas-Samsun-Trabzon güzergahında yapmıştır. 2014 senesinde araç filosunda bulunan altı adet otobüsün yerine 29 adet son model otobüs almıştır. Genişlettiği araç filosu ile yeni noktalara seferler düzenlenmiştir. Karayolu ulaşımında öncü firma olma hedefi doğrultusunda 24 saat hizmet vermekte olan bir firmadır. Tokat yıldızı kurulduğundan bu yana ikinci kuşak tarafından yönetilmektedir. Firma sektörde pek çok yenilikler yapmıştır. Birçok dernek, kuruluş ve çalışmalara öncülük etmiştir.

Tokat Yıldızının Misyonu

Firma bünyesinde ki bütün personel ile bir ekip ruhuyla çalışmakta olan tokat yıldızı güvenli, huzurlu, konforlu ve müşteri beklentilerini tam olarak karşılayabildiği faaliyetler ile müşterilerin tercihi bir firma olmak için çalışmaktadır. Sağlamış olduğu güven ortamının sürekliliğini sağlamak istenmektedir. Yurt içi ve uluslararası ulaşım sektöründe lider bir firma olabilmek ve koşulsuz müşteri memnuniyetinde süreklilik sağlamak için her türlü teknolojiden yararlanarak kendini geliştiren bir firma olmak şirketin misyonudur.

Tokat Yıldızının Vizyonu

Müşterilerin haklarına ve zamanlarına saygılı olarak kendini sürekli yenileme bilincinde yurtiçi ve yurtdışında müşteri memnuniyeti sağlayarak hizmet eden bir firma olmak şirketin vizyonudur.

Tokat Yıldızının Seferleri

Türkiye'nin birçok noktasında seferleri bulunan bir firmadır Tokat Yıldızı. Yurdumuzun pek çok il ve ilçesinde güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aksaray, Amasya, Bingöl, Bitlis, Burdur, Elazığ, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmit, İzmir, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Konya, Malatya, Muş, Niğde, Ordu, Düzce, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Trabzon ve Zonguldak'a birçok saatte otobüs bileti mevcuttur. Yolcularına sunmuş olduğu servis olanağı ile de tam olarak gideceğimiz noktaya varmanızı sağlanmaktadır.

En uygun fiyatlarla Tokat Yıldızı otobüs bileti almak için NeredenNereye.com üzerinden arama yaparak sizin için en uygun bileti alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr