Yolcu Sayısı
1

Hatay Güney Tur Otobüs Bileti

Hatay Güney Tur

Firma Hakkında

  • AdresAntakya Otogar Peron : 9 Hatay
  • Müşteri Servisi0 (326) 227 00 33 - 227 10 33
  • İnternet Sitesiwww.hatayguneytur.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

58 %
Toplam Yorum Sayısı (8)
Hatay Güney Tur


Çok İyi
44 % (4)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
11 % (1)
Çok Kötü
44 % (4)

"Güvenli"

Hatay Ankara arası ayda bir kere seyahat etmek zorundayım. Güvenle binebildiğim tek firma

"Berbat"

Ara koridora yatıp uyuyan süriyeliler ayakkabısını çıkarıp gürültü yapan yolcular çorap kokusu ses ve bunlar olmadına ragmen görevli tarafından engel olunmuyor kısacası berbat bir yolculuk

"OLUMSUZ YORUM YAPANLARA ALDANMAYIN"

7 Yaşımdan Beri Bu Firmayı Kullanıyorum Hatay - İstanbul Seferi ni kullanıyorum HARİKA BİR FİRMA DİNLENME TESİSLERİ ŞAHANE GÜRÜLTÜ PATIRTI YOK SURİYELİ ALIMI YASAK GÜLERYÜZ... FEVKALADENİN FEVKİNDE MUHTEŞEM BİR FİRMA!!!! (Olumsuz Yorumlayanlar Hep Boş İnsan)

"Tam bir rezaletti"

Zaten aldığımız yerde oturamadık otobüsün yarıdan fazlası suriyeliydi durduğumuz tesisler rezildi konfor namına hiçbirşey yoktu bidaha kesinlikle binmem . Araç olsa araçı değiştirecektik aştinin içinde değil karşısında durduk eşyaları taşımak zorunda kaldık

"Dönüş seferleri hk."

web sayfalarında Dönüş seferleri bilgisi yoktu. mail attım. kısa sürede ekleyip bilgilendirdiler. Bu kadar kısa sürede cevap alacağımı tahmin etmiyordum. İlgilerine teşekkürler.

Hatay Güney Tur Hakkında

Hatay yurdumuzun güneyinde yer alan sıcak, insanları da güzel ilimizidir. Hatay güney tur turizm de Hatay merkezli kurulmuş bir firmadır.
Hatay Güney Tur Turizm Hakkında
Kurumsallığı benimseyerek bu yolda hizmet vermeyi amaç edinmiş olan Hatay Güney Tur Turizm özellikle güneydoğu ve Anadolu bölgesinde tercih edilen firma haline gelmiştir. Kaliteli hizmetini sürekli geliştirme yönündeki çabalarıyla güvenli yolculuk isteyen müşterilerin tercih ettiği seyahat şirketidir. Sürekli bakımları yapılan otobüs filosu güven karşılığını müşterilerine vermektedir.
Hatay Güney Tur Turizmin çalışan personeli de özenle seçilmektedir. Güler yüz ve anlayışın ilk olarak amaç olduğu personele aşılanarak verilen eğitimler ile personel çalışmaya başlamaktadır.
Hatay Güney Tur Turizmin Misyonu
Yüksek kalitede hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en yukarılara çıkarmak, yolcuların zamanından çalmadan gideceği yere ulaştırmak, müşteri haklarına saygı duymak, firma personelinin çalışma hevesini dinç tutmak ve artmasını sağlamak, çevreye, insanlara ve evrensel olan değerlere olan sorumlulukları bilerek yerine getirmek ve yeni hedef olarak insan taşımacılığında Avrupa Kalite Ödülüne sahip olmak.
Hatay Güney Tur Turizmin Vizyonu Ve Hedefleri
Yolculuk için bizleri tercih etmiş müşterilerin memnuniyeti, firma bünyesinde çalışan personelin işini sevmesi ve memnun olması. Seyahat konusunda müşterilerin her türlü beklentisini karşılamak, yolcu taşımacılığında dünya standartlarını yakalamak ve yaşatmak Hatay güney tur turizmin vizyonudur.
Sürekli kaliteli hizmet vererek bunu yaşam tarzı haline getirmek, yurtiçi ve yurtdışı insan taşımacılığında en iyisi olmak için sürekli çalışmak ve gelişme içerisinde olmak. Müşteri ve personel ilişkilerinde saygılı, adil, içten tavırlar içerisinde olmak firmanın hedefleri arasındadır.
Hatay Güney Tur Turizm’in Sunduğu İmkanlar
Rahat koltuklar eşliğinde uyumak isteyen yolcuların memnuniyetini sağlayan firma 2+1 koltuklarıyla oldukça rahattır. Güler yüzü ilke edinmiş personel tarafından çeşitli ve bol yiyecek ve içecek ikramları yapılmaktadır. Otobüslerin içinde bulunan klimalar sayesinde her türlü hava koşulunda istenilen sıcaklıkta seyahat mümkündür. İşinde deneyimle şoförlerle güvenli yolculuğun adresidir.
Hatay Güney Tur Turizmin Seferleri
Anadolu’ da birçok noktaya seferleri bulunmaktadır. Mardin, Diyarbakır, İstanbul, İzmir, Malatya ve Ankara’ya birçok saatleri seferleri vardır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr