neredennereye.com, Hatay Güney Tur firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Hatay Güney Tur Otobüs Bileti

Hatay Güney Tur
Hatay Güney Tur
 

neredennereye.com,
Hatay Güney Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Güney Tur Şubeleri

 

neredennereye.com,
Hatay Güney Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Güney Tur

Antakya Otogar Peron : 9  Hatay
0326 227 00 33 - 227 10 33

Hatay yurdumuzun güneyinde yer alan sıcak, insanları da güzel ilimizidir. Hatay güney tur turizm de Hatay merkezli kurulmuş bir firmadır.

Hatay Güney Tur Turizm Hakkında

Kurumsallığı benimseyerek bu yolda hizmet vermeyi amaç edinmiş olan Hatay Güney Tur Turizm özellikle güneydoğu ve Anadolu bölgesinde tercih edilen firma haline gelmiştir. Kaliteli hizmetini sürekli geliştirme yönündeki çabalarıyla güvenli yolculuk isteyen müşterilerin tercih ettiği seyahat şirketidir. Sürekli bakımları yapılan otobüs filosu güven karşılığını müşterilerine vermektedir.  

Hatay Güney Tur Turizmin çalışan personeli de özenle seçilmektedir. Güler yüz ve anlayışın ilk olarak amaç olduğu personele aşılanarak verilen eğitimler ile personel çalışmaya başlamaktadır.

Hatay Güney Tur Turizmin Misyonu

Yüksek kalitede hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en yukarılara çıkarmak, yolcuların zamanından çalmadan gideceği yere ulaştırmak, müşteri haklarına saygı duymak, firma personelinin çalışma hevesini dinç tutmak ve artmasını sağlamak, çevreye, insanlara ve evrensel olan değerlere olan sorumlulukları bilerek yerine getirmek ve yeni hedef olarak insan taşımacılığında Avrupa Kalite Ödülüne sahip olmak.

Hatay Güney Tur Turizmin Vizyonu Ve Hedefleri

Yolculuk için bizleri tercih etmiş müşterilerin memnuniyeti, firma bünyesinde çalışan personelin işini sevmesi ve memnun olması. Seyahat konusunda müşterilerin her türlü beklentisini karşılamak, yolcu taşımacılığında dünya standartlarını yakalamak ve yaşatmak Hatay güney tur turizmin vizyonudur.

Sürekli kaliteli hizmet vererek bunu yaşam tarzı haline getirmek, yurtiçi ve yurtdışı insan taşımacılığında en iyisi olmak için sürekli çalışmak ve gelişme içerisinde olmak. Müşteri ve personel ilişkilerinde saygılı, adil, içten tavırlar içerisinde olmak firmanın hedefleri arasındadır.

Hatay Güney Tur Turizm’in Sunduğu İmkanlar

Rahat koltuklar eşliğinde uyumak isteyen yolcuların memnuniyetini sağlayan firma 2+1 koltuklarıyla oldukça rahattır. Güler yüzü ilke edinmiş personel tarafından çeşitli ve bol yiyecek ve içecek ikramları yapılmaktadır. Otobüslerin içinde bulunan klimalar sayesinde her türlü hava koşulunda istenilen sıcaklıkta seyahat mümkündür. İşinde deneyimle şoförlerle güvenli yolculuğun adresidir.

Hatay Güney Tur Turizmin Seferleri

Anadolu’ da birçok noktaya seferleri bulunmaktadır. Mardin, Diyarbakır, İstanbul, İzmir, Malatya ve Ankara’ya birçok saatleri seferleri vardır.

100 üzerinden
58Puan
44%
0%
0%
11%
44%
Toplam Yorum Sayısı (9)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Güvenli" Misafir
Hatay Ankara arası ayda bir kere seyahat etmek zorundayım. Güvenle binebildiğim tek firma
"Berbat" Misafir
Ara koridora yatıp uyuyan süriyeliler ayakkabısını çıkarıp gürültü yapan yolcular çorap kokusu ses ve bunlar olmadına ragmen görevli tarafından engel olunmuyor kısacası berbat bir yolculuk
"OLUMSUZ YORUM YAPANLARA ALDANMAYIN" Misafir
7 Yaşımdan Beri Bu Firmayı Kullanıyorum Hatay - İstanbul Seferi ni kullanıyorum
HARİKA BİR FİRMA DİNLENME TESİSLERİ ŞAHANE
GÜRÜLTÜ PATIRTI YOK SURİYELİ ALIMI YASAK
GÜLERYÜZ...
FEVKALADENİN FEVKİNDE MUHTEŞEM BİR FİRMA!!!! (Olumsuz Yorumlayanlar Hep Boş İnsan)
"Tam bir rezaletti" Misafir
Zaten aldığımız yerde oturamadık otobüsün yarıdan fazlası suriyeliydi durduğumuz tesisler rezildi konfor namına hiçbirşey yoktu bidaha kesinlikle binmem . Araç olsa araçı değiştirecektik aştinin içinde değil karşısında durduk eşyaları taşımak zorunda kaldık
"Dönüş seferleri hk." gokhan1300
web sayfalarında Dönüş seferleri bilgisi yoktu. mail attım. kısa sürede ekleyip bilgilendirdiler. Bu kadar kısa sürede cevap alacağımı tahmin etmiyordum. İlgilerine teşekkürler.
"Bilet fiatı" mustafa akın
Ben aslen hataylıyım, yıllardır her zaman hatay otobüs firmalarını tercih ediyor olmama rağmen 18/9/2009 tarihinde her zaman bindiğim hatay güney tur firmasından geldim. fakat nevarki herzaman 35tl ye gelip gittiğim yola 45 tl ücret aldı. ankara yazanesi bunu bayram fırsatçılıgına mı dönüştürdü, otobüs firması ki evet fırsatçık yaptı benimde canımı sıktı şikayet etmeme rağmen baş sorumlu otobüs boş gitti ankaradaki yolcuları almaya diyerek kendine pay çıkarttı ama kaybeden kendisi oldu. bir daha asla güney turla seyahat ne ben ne de dostlarım yapmayacaklar bunu da bilsin firma
"" gokhan1300
Uzun süredir kayıpları oynuyorlar, iki travego 15'leri vardı, ne oldu acaba?
"Süper" süper
hatay güney tur mükemmel bir firma çok sevdigim bi firma hele 403 otobüsleri konaklama yerleri güzel mürettebat ek kelibeyle mükemmel sizden biricam var 403leri kaldırmayın tşk güney tur
"Yalan" mecit aksoy
ya hatay kırıkhan dan bolu istikametine gidcektim ve bolu biletini aldım ama onlar beni kafalarıne göre otobanda indirdiler yasak delmi hem benden bolu ücreti aldılar