neredennereye.com, Tosya Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Tosya Seyahat Otobüs Bileti

Tosya Seyahat
Tosya Seyahat Tur. Tic. Ltd.Şti.
 

neredennereye.com,
Tosya Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Tosya Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Tosya Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Tosya Seyahat

Belediye Otogarı Tosya
0366 313 12 47 - 313 37 32

Tosya Seyahat Hakkında


Tosya Seyahat taşımacılık sektörüne 1950'li yıllarda girmiştir. İlk kurulduğunda Tosya Doğan Turizm adında kurulmuştur. İlk kurulduğu yıllarda Kastamonu ve Tosya halkını İstanbul'a taşımasıyla başlamıştır. Bir kamyon kasası üzerine tahtadan yapılmış 4 adet otobüsle Kastamonu -İstanbul seferleri düzenleyerek ulaşım sektöründeki varlığını göstermeye başlamıştır. Daha sonra birkaç ortakla birlikte Araç sayısını yediye yükseltmiştir. Geçmişten gelen tecrübesiyle günümüz şartlarına kolayca ayak uydurup birçok otobüs firmasının önüne geçebilmektedir. Tosya Seyahat, Cihat Yeşil, Cevat Eracar, Münir Saka, Hüseyin Köle, Mustafa Ateşoğlu, Mustafa Döğücü, Yusuf Ata, Orhan Urkaya, Hilmi Yeşil'in ortaklığıyla 1963 yılında firmanın adı yenilenerek Tosya Seyahat olarak değiştirilmiştir.  Bu değişimle birlikte araç filosu 10'a çıkarılmıştır. 1963 yılında seferlerine Ankara'yı da eklemiştir.  Tosya- Ankara arasında karşılıklı seferler düzenleyerek Tosya halkına hizmet sağlamıştır. Tosya Seyahat 1983 yılında ise Limited şirket olarak hizmete devam etmiştir. 1984 yılında ise araç sayısını 25'e çıkararak hem sefer sayılarını kalitesini arttırmıştır. 1988 yılında ise Büyük İstanbul Otogarında kendisine ait bir yazıhaneye sahip olmuştur. 2000li yıllarda ise AŞTİ otogarında kendi yazıhanesine sahip olmuştur.


Tosya Seyahatin Müşterilerine Sunduğu Hizmetler


Geniş, rahat ve konforlu koltukları sayesinde müşterilere vücut sağlığını korumaktadır.


Araç içindeki klimalar ve ısıtma sistemleri ile mevsim şartına uygun şekilde ulaşım sağlamaktadır.


Kendini sürekli yenileyen firma müzik gelişmeleri takip ederek bu teknolojik gelişmeleri müşterilerine sunmaktadır.


Araç içinde bulunan kişisel televizyonlar sayesinde müşterilerine istedikleri televizyon programını izleme olanağı sağlamaktadır


Sınırsız internet ile yolculuklarınızı keyifli hale getirmektedir.


Yolculuk sırasında yiyecek ve içecek ikramları bulunmaktadır.


Belirli periyodik aralıklarla molalar verilmektedir.


Mola çıkışlarında su ve kolonya ikramında bulunulmaktadır.


Araç içindeki akıllı ışıklandırma sistemi ile karanlıkta yolculuk etmek isteyen yolcularımız için karanlık bir ortam, kitap okumak isteyen yolcularımız için yeteri kadar aydınlık sağlamaktadır.


En uygun bilet fiyatlarını ve en uygun ödeme şekillerini müşterilerine sağlamaktadır.


DVD, MP3 ve USB’ler sayesinde kişisel zevklerinize göre müzik dinleme ve film izleme imkanı sunar.


Tosya Seyahatin Bilet Satış Noktalarının Olduğu Merkezler


Ankara, Dudullu, İstanbul Atışalanı, İstanbul Otogar, Sultanbeyli, Tosya, Tosya Otogar.


İstanbul, Ankara, Bolu, Düzce, İzmit ve Sakarya illeri arasında faaliyet gösteren Tosya otobüs firmasından online otobüs bileti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Neredennereye.com’da firma hakkında tüm bilgilere erişebilmeniz çok kolay. Üstelik Tosya otobüs sefer saatleri ve en ucuz otobüs bileti fiyatlarına ulaşabileceksiniz.

 

100 üzerinden
64Puan
35%
6%
24%
18%
18%
Toplam Yorum Sayısı (17)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"İlk defa seyahat ettim bu firmayla " Misafir
Valla bence mükemmel di davranış olsun ikram olsun kusursuzdu bilmiyorum belki ben pofidiğimin yanına giderken gözüm bisey girmemiştir olabilir :))
"On numara firma ;)" bahtiyar05
samsundan malatyaya gitmiştim. öncelikle birçok otobüs firması wireless imkanı sunduğunu söylüyor fakat araca bindiğinizde olmuyor. tokat seyahat te böyle bir sıkıntı yaşamazsınız. diyeceksiniz sadece internet var diye mi binek ?? tabi ki hayır; güleryüzlü ve genç personel sizi karşılıyor. teşekkürler @tokatseyahat :)
"On numara firma ;)" bahtiyar05
samsundan malatyaya gitmiştim. öncelikle birçok otobüs firması wireless imkanı sunduğunu söylüyor fakat araca bindiğinizde olmuyor. tokat seyahat te böyle bir sıkıntı yaşamazsınız. diyeceksiniz sadece internet var diye mi binek ?? tabi ki hayır; güleryüzlü ve genç personel sizi karşılıyor. teşekkürler @tokatseyahat :)
"Karadeniz arabalarini tercih edin." ironengineer
Mumkunse kesinlikle uzak durulmasi gereken bir firma.Tek firma olmalari sebebiyle cok lakayit ve terbiyesiz insanlarin calistigi bayanlara ve ailelelere karsi kotu muamelenin yapildigi bir seyahat sirketi. Soforleri muavinlerden de berbat igrenc muzikleri millete zorla dinletirler ve sigara icerler. Asla kalkis varis saatleri de belli degildir.
"Namaz Vakti" omer07
Seferisin sonra kılarsın ne demek??? Seferi olduğunu anladık da sonra kılarsın kısmını anlamadık. Seferi olduğunda sadece kolaylık olsun diye az kılınmasına müsade edilmiştir. Ama sonra kılarsın diye birşey yoktur. Zaten namaz kılmak isteyen kişi o kadar otobüs dolusu yolcuyu bekletmek istemez, namazını uzatmaz. Toplasan on dakika almaz, on dakika gecikmeden de kimse kimseye birşey diyemez. Hemde yüzde 90 ı müslüman olan bir ülkede kimse demez aksine desteklerler. Çözümün bulunmasını vicdanınıza bırakıyorum.
"Bilet" yusuf honatlı
Bilet fiyatları tek kişi için makul olsa da 4 kişi için gaz parasından daha fazla. aile indirimleri ile bu yolcular desteklenirse çok mükemmel olur ama tosya seyahat firması bunu asla yapmaz onlar bi bayandan bile 1 torbası için para diye rahatsız etmekten çekinmiyorlar. bu aksaklıklar ne zaman bitecek.
"Tosya seyahat" ahmet taş
ben aslen kargılıyım, tosyada bağımız var. tosyaya gidip gelirken tosya seyahati tercih ediyorum. şöförleri ve muavinleri iyi ama bazı muavinler çok kötü oluyor. bunların düzeltilmesini ve yeni otobüslerle yeni filoya geçmelerini temenni ederim
"Yok mu başka otobüs firması" Misafir
otobüs firması olarak eksikleri çok. bunların ge
lişmesi için çok zaman gerekli, gereksiz firma....
"Muavinlere terbiye lazım" Misafir
ben tosyalı bi bayanım, sık sık ankara gider gelirim ama geçenlerde bi muavinle boştan şeyler için kavgamız oldu benim 1 yaşında bi bebişime bilet almadım die beni otobüse almamaya çalştılar çok büyük terbiyesizlik tek firma die kendilerinie muhtacız sanıyolar
"Molalar" emin çakar
ben tosya seyahatla gurur duyuyorum ama molaları çok az bununla ilgilenilirse sevinirim sevgilerimle