Yolcu Sayısı
1

Tosya Seyahat Otobüs Bileti

Tosya Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresBelediye Otogarı Tosya
  • Müşteri Servisi0 (366) 313 12 47 - 313 37 32
  • İnternet Sitesitosyaseyahat.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

65 %
Toplam Yorum Sayısı (14)
Tosya Seyahat


Çok İyi
35 % (6)
İyi
6 % (1)
İdare Eder
24 % (4)
Kötü
18 % (3)
Çok Kötü
18 % (3)

"İlk defa seyahat ettim bu firmayla "

Valla bence mükemmel di davranış olsun ikram olsun kusursuzdu bilmiyorum belki ben pofidiğimin yanına giderken gözüm bisey girmemiştir olabilir :))

"on numara firma ;)"

samsundan malatyaya gitmiştim. öncelikle birçok otobüs firması wireless imkanı sunduğunu söylüyor fakat araca bindiğinizde olmuyor. tokat seyahat te böyle bir sıkıntı yaşamazsınız. diyeceksiniz sadece internet var diye mi binek ?? tabi ki hayır; güleryüzlü ve genç personel sizi karşılıyor. teşekkürler @tokatseyahat :)

"on numara firma ;)"

samsundan malatyaya gitmiştim. öncelikle birçok otobüs firması wireless imkanı sunduğunu söylüyor fakat araca bindiğinizde olmuyor. tokat seyahat te böyle bir sıkıntı yaşamazsınız. diyeceksiniz sadece internet var diye mi binek ?? tabi ki hayır; güleryüzlü ve genç personel sizi karşılıyor. teşekkürler @tokatseyahat :)

"Karadeniz arabalarini tercih edin."

Mumkunse kesinlikle uzak durulmasi gereken bir firma.Tek firma olmalari sebebiyle cok lakayit ve terbiyesiz insanlarin calistigi bayanlara ve ailelelere karsi kotu muamelenin yapildigi bir seyahat sirketi. Soforleri muavinlerden de berbat igrenc muzikleri millete zorla dinletirler ve sigara icerler. Asla kalkis varis saatleri de belli degildir.

"tosya seyahat"

ben aslen kargılıyım, tosyada bağımız var. tosyaya gidip gelirken tosya seyahati tercih ediyorum. şöförleri ve muavinleri iyi ama bazı muavinler çok kötü oluyor. bunların düzeltilmesini ve yeni otobüslerle yeni filoya geçmelerini temenni ederim

Tosya Seyahat Hakkında

Tosya Seyahat Hakkında

Tosya Seyahat taşımacılık sektörüne 1950'li yıllarda girmiştir. İlk kurulduğunda Tosya Doğan Turizm adında kurulmuştur. İlk kurulduğu yıllarda Kastamonu ve Tosyahalkını İstanbul'a taşımasıyla başlamıştır. Bir kamyon kasası üzerine tahtadan yapılmış 4 adet otobüsle Kastamonu -İstanbul seferleri düzenleyerek ulaşım sektöründekivarlığını göstermeye başlamıştır. Daha sonra birkaç ortakla birlikte Araç sayısını yediye yükseltmiştir. Geçmişten gelen tecrübesiyle günümüz şartlarına kolayca ayakuydurup birçok otobüs firmasının önüne geçebilmektedir. Tosya Seyahat, Cihat Yeşil, Cevat Eracar, Münir Saka, Hüseyin Köle, Mustafa Ateşoğlu, Mustafa Döğücü, YusufAta, Orhan Urkaya, Hilmi Yeşil'in ortaklığıyla 1963 yılında firmanın adı yenilenerek Tosya Seyahat olarak değiştirilmiştir. Bu değişimle birlikte araç filosu 10'açıkarılmıştır. 1963 yılında seferlerine Ankara'yı da eklemiştir. Tosya- Ankara arasında karşılıklı seferler düzenleyerek Tosya halkına hizmet sağlamıştır. TosyaSeyahat 1983 yılında ise Limited şirket olarak hizmete devam etmiştir. 1984 yılında ise araç sayısını 25'e çıkararak hem sefer sayılarını kalitesini arttırmıştır. 1988yılında ise Büyük İstanbul Otogarında kendisine ait bir yazıhaneye sahip olmuştur. 2000li yıllarda ise AŞTİ otogarında kendi yazıhanesine sahip olmuştur.

Tosya Seyahatin Müşterilerine Sunduğu Hizmetler

Geniş, rahat ve konforlu koltukları sayesinde müşterilere vücut sağlığını korumaktadır.

Araç içindeki klimalar ve ısıtma sistemleri ile mevsim şartına uygun şekilde ulaşım sağlamaktadır.

Kendini sürekli yenileyen firma müzik gelişmeleri takip ederek bu teknolojik gelişmeleri müşterilerine sunmaktadır.

Araç içinde bulunan kişisel televizyonlar sayesinde müşterilerine istedikleri televizyon programını izleme olanağı sağlamaktadır

Sınırsız internet ile yolculuklarınızı keyifli hale getirmektedir.

Yolculuk sırasında yiyecek ve içecek ikramları bulunmaktadır.

Belirli periyodik aralıklarla molalar verilmektedir.

Mola çıkışlarında su ve kolonya ikramında bulunulmaktadır.

Araç içindeki akıllı ışıklandırma sistemi ile karanlıkta yolculuk etmek isteyen yolcularımız için karanlık bir ortam, kitap okumak isteyen yolcularımız için yeterikadar aydınlık sağlamaktadır.

En uygun bilet fiyatlarını ve en uygun ödeme şekillerini müşterilerine sağlamaktadır.

DVD, MP3 ve USB’ler sayesinde kişisel zevklerinize göre müzik dinleme ve film izleme imkanı sunar.

Tosya Seyahatin Bilet Satış Noktalarının Olduğu Merkezler

Ankara, Dudullu, İstanbul Atışalanı, İstanbul Otogar, Sultanbeyli, Tosya, Tosya Otogar.

İstanbul, Ankara,


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr