Yolcu Sayısı
1

Azdavay Aktur Turizm Otobüs Bileti

Azdavay Aktur Turizm

Firma Hakkında

  • AdresAlibeyköy İstanbul
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Azdavay Aktur Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Azdavay Aktur Turizm Hakkında


Azdavay Aktur Turizm, Türkiye'nin önde gelen otobüs firmalarından biridir. Yılların verdiği deneyim ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerine konforlu ve güvenli bir seyahat imkânı sunmaktadır. Siz de seyahatlerinizde rahat ve keyifli bir yolculuk yapmak istiyorsanız, Azdavay Aktur Turizm'i tercih edebilirsiniz.
Firma, geniş bir otobüs filosuna sahiptir ve bu filosunda son teknoloji ile donatılmış araçlar yer almaktadır. Konforlu koltuklar, geniş iç mekân, klima, televizyon ve ücretsiz Wi-Fi gibi özelliklerle donatılmış otobüslerde seyahat etmek, yolculuk süresince konforlu bir deneyim yaşamanızı sağlar. Ayrıca, filosunda bulunan araçların düzenli bakımı ve kontrolleri titizlikle yapılmaktadır, bu sayede seyahat ederken güvende hissedebilirsiniz.
Hizmet sektöründe yer alan bir firma olarak müşteri memnuniyetinin ve “daima güler yüzlü” hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun farkında olan Azdavay Aktur Turizm otobüs firması, zaman içerisinde yolcuları ile arasında kurmuş olduğu güvene dayalı ilişkiyi korumak adına kendisine belirlemiş olduğu ilkelerden ödün vermeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Yolculuk sırasında kullanıcılarının konforun yanı sıra iyi bir hizmet almasını da hedefleyen firma bunu sağlayabilmek adına Azdavay Aktur Turizm kendi bünyesinde yer alan personelinin eğitim ve gelişimine de had safhada özen göstermektedir.

Azdavay Aktur Turizm Otobüs Seferleri
Çalışma yaşamının içerisinde gelişime önem veren Azdavay Aktur Turizm, daha geniş kitlelere hizmet verebilmek adına ulaşım ağını genişletmeye de özen göstermektedir. Firma bugün;
İstanbul – Karabük
İstanbul – Pınarbaşı
Pınarbaşı – İstanbul
Karabük – İstanbul
İstanbul – Azdavay
İstanbul – Eflani
Gibi güzergâhlar arasında otobüs seferleri düzenlemektedir. Sahip olduğu filosunu büyütürken bir yandan da hizmet sunduğu ulaşım noktalarını genişletmeyi amaçlayan firma zamanla seferleri arasına yeni rotalar eklemektedir.

Azdavay Aktur Hakkında
2020 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan Azdavay Aktur Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Azdavay Aktur Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Azdavay Aktur Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Azdavay Aktur Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Azdavay Aktur Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Azdavay Aktur Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Azdavay Aktur Turizm otobüs bileti NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Azdavay Aktur Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
Bilet Destek Hattı0 850 885 1058(7 Gün / 09:00 - 20:00)
visa cardmaster cardipektr