Yolcu Sayısı
1

Lüks Afşinliler Otobüs Bileti

Lüks Afşinliler

Firma Hakkında

  • AdresElçibey Cd. Belediye Otogarı Afşin
  • Müşteri Servisi0 (344) 511 46 96 - 511 39 91
  • İnternet Sitesiwww.luksafsinliler.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

64 %
Toplam Yorum Sayısı (29)
Lüks Afşinliler


Çok İyi
39 % (13)
İyi
9 % (3)
İdare Eder
9 % (3)
Kötü
15 % (5)
Çok Kötü
27 % (9)

"Teşekkürler"

Gördüğüm en güleç firma. Samimi söylüyorum şaşırdım demek hala işini severek yapanlar var. Mutlu ve memnun ettiğiniz için teşekkür ederim.

"Öneririm"

Uzun zamandır keyifli ve rahat bir yolculuk yapmamıştım. Tavsiye ederim.

"Yolculuk"

Koltuklar rahatsiz edici Camlar yağ tutmuş dokununca elimize yüzümüze bulaşıyor. Koltukta TV bozuk kulaklik yok sessiz sinema izledik. Yolcular ayakkabılarını çıkarıp onde ki koltuklarin kafa hizasına ayaklarını uzatip uyudu bol bol ayak kokusu cektik. Hizmet ve aracın kalkış ve bitiş saati iyiydi. Muavin iyi biriydi. Şoför profesyoneldi.

"Koltuk numarası"

41 numaradan bayan olarak aldigim biletimin yan koltuguna erkek birey vermişler yerim degişti, pencere kenari olarak aldigim bilet bir iş yaramadı koridor tarafinda oturdum, çok uğraştırdılar ayrıca, tamamen rezaletti.

"Yolculuk düzeni "

Hayatım boyunca böyle yolculuk yapamadım ben böyle rezillik görmedim sanki belediye otobüsü ile İstanbuldan kayseriye geldim en arka da bulunan 44 45 46 47 48 numaralı koltuklar tek sırada 5 kişi omuz omuza yolculuk yaptım sitede bilet alırken koştular yan yana görünmüyordu bu son yolculuğum afşınlılar ile gerçekten böyle saçma ve rezil bir yolculuk yapamadım

Lüks Afşinliler Hakkında

Kahramanmaraş yurdumuzun güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan birçok doğal güzelliğiyle ünlü ilimizdir. Afşin Kahramanmaraş ilimizin ilçelerinden birisidir.
Lüks Afşinliler Seyahat Hakkında
Lüks Afşinliler Turizm Kahramanmaraş merkez olmak üzere kurulmuş bir otobüs firmasıdır. Deneyimli şoför kadrosuyla güvenli yolculuğun aranan ismi halindedir Afşinliler Turizm. Kaliteyi amaç edinmiş olan firma tanınmış otobüs firmaları klasmanında emin adımlarla ilerliyor ve çalışmaları katlanarak devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini çalışma prensibi edinmiş olan firma sürekli daha da iyi olma yönünde kendini geliştirici çalışmalarda bulunmaktadır. İlk otobüse binerken güler yüz ile karşılan yolcular bütün yol boyunca karşılandığı şekilde güler yüzlü personelden hizmet almaktadır.
Afşinliler turizme göre aşılmayacak yol yoktur. Özlemek artık eskide kalmıştır. Bu kadar rahat ve güvenli bir yolculuk sunulurken siz müşterilere kavuşmak kalmıştır.
Lüks Afşinliler Turizmin Vizyonu
-Tereddütsüz yolculuk yapma güvenini yolcularına verebilmek.
-Yolcularının haklarına saygılı olarak yol boyuncu huzurlu bir seyahat geçirmelerini sağlamak.
-Afşinliler turizmi tercih etmiş yolcuların can ve mal güvenliğini sağlamak.
-Yurt içinde sağladığı kaliteli hizmet ile bir numaralı aranan otobüs firması olmak.
Lüks Afşinliler Turizmin Sunduğu Hizmetler
İlk anda oturduğunuzda rahatlığını hissedeceğiniz ergonomik koltuklar sayesinde uykusuz yolculuklarınız sona erecek. Kişiye özel sunulan televizyonlarda uydu yayınıyla canlı tv izleyebilirsiniz. Günümüz değişen ve gelişen teknolojisiyle internetsiz yaşamak artık çok zor. Lüks afşinliler turizm kablosuz internet ile yolcularına eğlenceli vakit geçirebilmek imkanı sunuyor. Güler yüzlü personeli ile ikram edilen ambalajlı ve kaliteli yiyecek ve içecekler yolculara takdim edilmektedir. Arzuya göre gazete ve dergi okumayı seven yolcular da personel arkadaştan isteyerek okuyabilir. Mp3 müzik sistemi yolculuk sırasında müzik dinlemeyi sevenlerin yanındadır. Yol görüş kamerası sayesinde de gidilen yolu önünüzdeki televizyondan takip edebilirsiniz. Bu sayede her türlü havada yolculuk yaparken arkalarda oturuyor dahi olsanız yoldan haberiniz olur ve içiniz rahat eder.
Lüks Afşinliler Turizmden bilet almakta oldukça kolay. Online bilet ile otobüs biletinizi internet aracılığıyla oturduğunuz yerden kolay bir şekilde alabilirsiniz.
Lüks Afşinliler Turizm’in Seferleri
Geniş filosuyla yurdumuzun birçok yerine ulaşım sağlamaktadır. İstanbul, Ankara, Antalya, Gebze, İzmir, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Kayseri, Malatya, Manavgat, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Uşak seferlerin olduğu illerdir.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr