neredennereye.com, Lüks Afşinliler firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lüks Afşinliler

Lüks Afşinliler
 

neredennereye.com,
Lüks Afşinliler
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Afşinliler Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lüks Afşinliler
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Afşinliler

Elçibey Cd. Belediye Otogarı Afşin
0344 511 46 96 - 511 39 91

Kahramanmaraş yurdumuzun güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan birçok doğal güzelliğiyle ünlü ilimizdir. Afşin Kahramanmaraş ilimizin ilçelerinden birisidir.


Lüks Afşinliler Seyahat Hakkında


Lüks Afşinliler Turizm Kahramanmaraş merkez olmak üzere kurulmuş bir otobüs firmasıdır. Deneyimli şoför kadrosuyla güvenli yolculuğun aranan ismi halindedir Afşinliler Turizm. Kaliteyi amaç edinmiş olan firma tanınmış otobüs firmaları klasmanında emin adımlarla ilerliyor ve çalışmaları katlanarak devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini çalışma prensibi edinmiş olan firma sürekli daha da iyi olma yönünde kendini geliştirici çalışmalarda bulunmaktadır. İlk otobüse binerken güler yüz ile karşılan yolcular bütün yol boyunca karşılandığı şekilde güler yüzlü personelden hizmet almaktadır.


Afşinliler turizme göre aşılmayacak yol yoktur. Özlemek artık eskide kalmıştır. Bu kadar rahat ve güvenli bir yolculuk sunulurken siz müşterilere kavuşmak kalmıştır.


Lüks Afşinliler Turizmin Vizyonu


-Tereddütsüz yolculuk yapma güvenini yolcularına verebilmek.


-Yolcularının haklarına saygılı olarak yol boyuncu huzurlu bir seyahat geçirmelerini sağlamak.


-Afşinliler turizmi tercih etmiş yolcuların can ve mal güvenliğini sağlamak.


-Yurt içinde sağladığı kaliteli hizmet ile bir numaralı aranan otobüs firması olmak.


Lüks Afşinliler Turizmin Sunduğu Hizmetler


İlk anda oturduğunuzda rahatlığını hissedeceğiniz ergonomik koltuklar sayesinde uykusuz yolculuklarınız sona erecek. Kişiye özel sunulan televizyonlarda uydu yayınıyla canlı tv izleyebilirsiniz. Günümüz değişen ve gelişen teknolojisiyle internetsiz yaşamak artık çok zor. Lüks afşinliler turizm kablosuz internet ile yolcularına eğlenceli vakit geçirebilmek imkanı sunuyor. Güler yüzlü personeli ile ikram edilen ambalajlı ve kaliteli yiyecek ve içecekler yolculara takdim edilmektedir. Arzuya göre gazete ve dergi okumayı seven yolcular da personel arkadaştan isteyerek okuyabilir. Mp3 müzik sistemi yolculuk sırasında müzik dinlemeyi sevenlerin yanındadır. Yol görüş kamerası sayesinde de gidilen yolu önünüzdeki televizyondan takip edebilirsiniz. Bu sayede her türlü havada yolculuk yaparken arkalarda oturuyor dahi olsanız yoldan haberiniz olur ve içiniz rahat eder.


Lüks Afşinliler Turizmden bilet almakta oldukça kolay. Online bilet ile otobüs biletinizi internet aracılığıyla oturduğunuz yerden kolay bir şekilde alabilirsiniz.


Lüks Afşinliler Turizm’in Seferleri


Geniş filosuyla yurdumuzun birçok yerine ulaşım sağlamaktadır. İstanbul, Ankara, Antalya, Gebze, İzmir, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Kayseri, Malatya, Manavgat, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Uşak seferlerin olduğu illerdir.


 

Lüks Afşinliler otobüs bileti fiyatları, Lüks Afşinliler iletişim ve telefon numaraları, Lüks Afşinliler otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Kayseri - Göksun 32 TL
Göksun - Kayseri 35 TL
Adana - Göksun 55 TL
Adana - Kahramanmaraş 35 TL
Kayseri - Ankara 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
62Puan
35%
10%
10%
16%
29%
Toplam Yorum Sayısı (28)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Yolculuk" Misafir
Koltuklar rahatsiz edici
Camlar yağ tutmuş dokununca elimize yüzümüze bulaşıyor.
Koltukta TV bozuk kulaklik yok sessiz sinema izledik.
Yolcular ayakkabılarını çıkarıp onde ki koltuklarin kafa hizasına ayaklarını uzatip uyudu bol bol ayak kokusu cektik.

Hizmet ve aracın kalkış ve bitiş saati iyiydi.

Muavin iyi biriydi.
Şoför profesyoneldi.
"Koltuk numarası" Misafir
41 numaradan bayan olarak aldigim biletimin yan koltuguna erkek birey vermişler yerim degişti, pencere kenari olarak aldigim bilet bir iş yaramadı koridor tarafinda oturdum, çok uğraştırdılar ayrıca, tamamen rezaletti.
"Yolculuk düzeni " Misafir
Hayatım boyunca böyle yolculuk yapamadım ben böyle rezillik görmedim sanki belediye otobüsü ile İstanbuldan kayseriye geldim en arka da bulunan 44 45 46 47 48 numaralı koltuklar tek sırada 5 kişi omuz omuza yolculuk yaptım sitede bilet alırken koştular yan yana görünmüyordu bu son yolculuğum afşınlılar ile gerçekten böyle saçma ve rezil bir yolculuk yapamadım
"Lüks afşinliler firması" Misafir
Kesinlikle kötü bir firma, bir daha düşünmem. Otobüs çok soğuktu, tv si çok kötüydü, hiç bir şeyini beğenmedim.
"" Misafir
Yolcuya davraniş hic begenmedim arac konforlu degildi
"İkinci otobüsle gitmem" Misafir
Benim beklediğim yere girmedi otobüs ve beni arasaydın gelirdim diye bir cümle kullandı üç saat gecikmeli gittim bir daha asla kullanmıcam gerekirse şikayette bulunacağım böyle saçmalık olmaz
"Teşekkür ederim" Misafir
güzel bi yolculuktu
"Bir de bu kadar yerde durmasa" Misafir
Kahramanmaraş’tan Adana’ya neredeyse sorunsuz bir yolculuk gerçekleştirdik. Osmaniye ve Ceyhan’a girmese daha da güzel olacaktı. Yine de teşekkürler. Tekrar kullanma şansım büyük.
"Merhaba" Misafir
Tüm emeği geçenlere Teşekkürler çok rahat bir seyahat oldu host sağolsun güler yüzlü ve efendi
"Cok ii yolculuk yaptım teşekkür edrim " hasan afşinli
05 12 2009 tarihinde istanbuldan geldim arabadan ve personelden cok memmun kaldım her arabanın böyle hizmet vermesini isterim cok teşekkür ederim size işinizde başarılar dilerim hasan

bir afşinli olarak devamlı afşınlıları tercih ederim, kendi hemşerim varken neden başkalarına para kazandıralım ki milliyetçi olalım hepimiz. işinizde başarılar allah kazaan beladan korusun