neredennereye.com, Lüks Yonca Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lüks Yonca Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Yonca Seyahat
Lüsk Yonca Seyahat
 

neredennereye.com,
Lüks Yonca Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Yonca Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lüks Yonca Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Yonca Seyahat

0544 543 8871
Büyük İstanbul Otogarı No:162 İstanbul
0212 

Şehirlerarası yolculukların bir sürü çeşidi vardır. En yaygın olarak tercih edileni de otobüs yolculuğudur. Otobüs yolculuğu için müşterilerin tercihi olmak da kolay değildir. Önce güven aşılayarak rahat bir yolculuk sunarak aranan tercih haline gelinir. Lüks Yonca Seyahat da sunduğu hizmetler ve çalışmalarla marka haline gelen bir otobüs firmasıdır.

Lüks Yonca Seyahat Hakkında

Merkezi İstanbul'da bulunarak insan taşımacılığında yurtiçi ve yurtdışında marka haline gelmeyi amaç edinerek kurulmuş bir otobüs firmasıdır. Avrupa’ya rahat gitmek, ufak geziler yapmak isteyen yolcuların tercihi haline gelmiştir.

Lüks Yonca Seyahatin Vizyonu Ve Hedefleri

Firma günümüzde " önce güven " sloganını benimseyerek saygılı, güler yüzlü ve özverili firma çalışanları ile yurt içi ve yurtdışına yaptığı seyahatleri, gelişen teknoloji paralelliğinde düzenlenmiş bilet otomasyon sistemi yardımı ile memnuniyeti sürekli göz önünde tutulan yolcular ile yurt içinde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Denizli ve yurtdışında Bulgaristan, Haskova, Kırcali gibi birçok yerlere sefer imkanı vermektedir. Değişen ve gelişen teknolojiyi yolcularına sunarak ve güvenin hasıl olduğu bir taşıma hizmetini kusursuz olarak müşterilerine sunmaktadır.

Seyahat sırasında herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için denetim ekipleri tarafından sürekli araçların kontrolleri yapmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve lüks yonca seyahati tercih etmiş yolcuların isteklerini karşılamak işin düzenli olarak çalışmaktadır.

Bu mesleğin getirdiği ilkeleri ve yolculara sağlanmış olan güveni birçok beklentinin üzerinde tutarak, tüm taahhütleri eksiksiz yerine getirmek için özverili çalışmayı görev edinmektedir.

Lüks Yonca Seyahat'a güvenerek bilet alıp yolculuk yapan müşterilerin can ve mal güvenliğini gözetmek, sağlanmış olan güvenin daha da artmasını sağlamak için çalışmayı görev bilmektedir.

Lüks Yonca Seyahatin Sunduğu Hizmetler

Avrupa standartlarında bir yolculuk isteyen yolcuların tercih ettiği firma olan Lüks Yonca Seyahat güvenli yolcuğun adresi gibidir. İşinde yetişmiş, güler yüzlü personel ile beraber özenle dizayn edilmiş rahat koltuklarda seyahat evinizde oturuyormuş hissinden farksızdır. Seyahat esnasında ambalajlı yiyecek ve içecek ikramı olmaktadır. Müzik dinlemeyi sevenler için mp3 yolculuk arkadaşınız olacaktır.

Online olarak internet üzerinden otobüs biletinizi yorulmadan alabilirsiniz.

Lüks Yonca Seyahat’in Seferleri

Her gün Bulgaristan seferleri vardır. Çorlu, Edirne, Haskova, Kırcali, Çerkezköy, Çorlu, Haskova, Plovdiv, Sofya, Bükreş’e seferler bulunmaktadır.

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Tavsiye" Misafir
Öğrenciyim. Ben her hafta sonu İstanbul'dan Çorlu'ya gitmek için kullanıyorum. Ancak Bulgaristan'a kadar gidiyor diye biliyorum
"Tavsiye ederim" Misafir
yolculuk çok oldukça iyi geçti.Herhangi bir aksilik ile karşılaşmadım araç zamanında kalktı ve vardı.Tavsiye ederim oldukça iyi bir firma
"Bilet" Misafir
İstenilen saatte seferi olmadığında başka firmaya yönlendirmiştir. Teşekkürler
"Yeşil aksaray" tahaalperen bektaş
çok iyi bir seyehat