Yolcu Sayısı
1

Yeni AS Bayburt Turizm Otobüs Bileti

Yeni AS Bayburt Turizm

Firma Hakkında

  • AdresTuran Cad. No:4 Bayburt
  • Müşteri Servisi444 0 269 / 0 (458) 211 64 69-70
  • İnternet Sitesiyeniasbayburt.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

79 %
Toplam Yorum Sayısı (29)
Yeni AS Bayburt Turizm


Çok İyi
66 % (19)
İyi
7 % (2)
İdare Eder
3 % (1)
Kötü
3 % (1)
Çok Kötü
21 % (6)

"Başarılı."

<p>Firmayı, kurban bayramında 1 kere kullanmak zorunda kaldım diğer firmalarda yer olmadığı i&ccedil;in fakat ger&ccedil;ekten memnun kaldım, &ouml;ncelikli firmalarım arasına girdi diyebilirim.</p>

"ÖNERİ!"

Sayın ASBAYBURT Kayseri Şubesi; Müşteri ilişkilerinin pek sıcak ve samimi olmadığı doğrultusundaki beyanımı belirtmekteyim. Müşteriler ile olan iletişiminiz pek iyi olmadığı ve müşteriye olan davranışlarınızı uygun bulmuyorum. Bu şekilde devam etmeniz dahilinde Bizim ve tüm yakınlarımız bundan sonraki seyahatlerinde sizi tercih etmeyecektir. Lütfen müşteri ilişkilerinize sıcak, samimiyetliği ve güveni en iyi şekilde sağlamanızı istiyoruz. TEŞEKKÜRLER!

"AS BAYBURTTA Ac Kaldik"

34 YL 5394 Saat 11 de Istanbuldan hareket eden 34 YL 5394 plakali AsBayburt firmasi otobusu ile yolculuk etmekteyim . Saat 22.30 a kadar yemek molasi bile vermedik. Arac guzargahinda belirtilmemesine ragmen Ankara ya bile ugradi. Resmen dolmus mantigi ile her duraga ugramaktan mola veremedik. Bir daha mı As Bayburt ? Yolcu boyle eziyet gormedi Bayburt Bayburt olali…

"Rezillik"

Kelimenin tam anlamıyla rezillik yaşayabilirsiniz. Özellikle bayram öncesi ve sonrası yada 15 tatilde bayburttan diğer yerlere gidecekseniz yüksek ihtimalle bagajdaki turşu, peynir, et ve benzeri koku yapabilecek suyu dökülebilecek ne varsa valizinize akacaktır. Bunu bizzat yaşadım. Otobüsten indiğimde valizim leş gibi peynir kokuyordu ve ıpıslaktı. Bayburt'ta firmaların yetersiz oluşu rekabet ortamını engellediğinden dolayı firma yetkilileri saldım çayıra mevlam kayıra anlayışıyla vurdum duymaz bir tavır içerisinde para kazanma derdindeler. On tane çuvalı olan yolcu gördüm ben. Otobüs şoförü ilk önce itiraz ediyor ardından bir 100 kağıt atınca hemende yatışıveriyor. Biletleme konusuna gelincede her an kendinizi hostes koltuğunda veya öndeki basamaklarda bulabilirsiniz. ÜStelik biletinizi iki hafta önceden almanıza rağmen...

"küçük ama işi büyük!!... (GENÇ MUAVİN)"

MERHABA AS BAYBURT TRUZİMİ CALIŞANLARI, BEN İZMİRDEN BAYBURT'A YOLCULUK YAPTIM LÜKS KONFORLU OLAN ARAÇIYLA İSMİ SETRA PLAKADA 34 VGZ 68-69 İKİSİNDEN BİR TAM HATIRLAMIORUM 2 TANE MUAVİN VARDI BİRİ 11-15 YAŞLAR ARASI BİRİDE 19-23 YAŞLAR ARASI GERÇEKTEN 2 SİDE ÇOK İLGİLENDİ KÜÇÜK OLAN MUAVİN BUTUN YOLCULARLA ÇOK İLGİLENDİ GERÇEKTEN BRAVO BÜYÜK OLANIDA İLGİLENDİ AMA KÜÇÜK ÇOÇUK KADAR DEĞİL BEN BU YOLCULUGU OKULLARDAN 2-3 HAFTA ÖNCE YAPTIM VE O ÇOÇUK SAYESİNDE AS BAYBURT TURZİM BENDEN + PUAN ALDI BRAVO!!!...

Yeni AS Bayburt Turizm Hakkında


As Bayburt Seyahat, Karadeniz Bölgesinde kurulmuş olan ve yerel çapta yolcu taşımacılığı alanında hizmet sağlayan bir kuruluştur.As Bayburt Seyahat kurulmuş olduğu günden bu yana kendi belirlediği hatlar içerisinde hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden seferler düzenleyerek çalışma yaşamına devam eden otobüs firmalarından biridir. Firma ulusal çapta hizmet sağlayan bir kuruluş olmamasına karşın çalışma yaşamı boyunca yolcularının kendine karşı güvenini boşa çıkarmamak adına ulusal çapta standartları personeli ile birlikte araç filosunda bulunan otobüslerinde sergilemektedir.Karadeniz Bölgesi içerisinde seferler düzenleyerek yolcularının bu kısa mesafeyi konforlu ve güvenli bir şekilde kat etmelerini temin eden firma günümüzde, “Bayburt, İstanbul, Çorum” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır.
Bayburt, Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer alan illerinden biri olmak ile birlikte gelişmişlik düzeyine bakıldığında önde gelen illerinden biridir. Bu nedenle nüfus yoğunluğu da bir hayli fazladır. Neticesinde şehir içi ve yakın bölgelerin ulaşım konusunda insanların yolcu taşımacılığı alanında hizmet ihtiyacı da bulunmaktadır. As Bayburt Seyahat kurulduğu bölge için geçerli olan bu ihtiyacı karşılayarak insanlara en iyi şekilde hizmet etme amacını gütmektedir. Kendi ilkeleri doğrultusunda çalışma yaşamına devam eden As Bayburt Seyahat firması hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak bu alanda en önemli etkenlerden birinin daima güler yüzlü hizmet olduğunun bilincinde olan yapılan bilhassa bu etken üzerinde durmakta ve bu doğrultuda ilerlemektedir.
Bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarla kendinden söz ettirmeyi başaran As Bayburt Seyahat firması zaman içerisinde yolcuları ile arasında kurulan güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi için tam hız çalışmalarına devam etmektedir. Günümüz dünyasının yolcu ihtiyaçlarını müşteri ile buluşturmaya devam eden firma bu kapsamda personel eğitimini ve araç filosunda yer alan araçlarının donanım, ekipmanını son derece titiz şekilde sağlamaya devam etmektedir. Günümüz dünyasında müşterinin hizmete en kısa sürede kolayca ulaşmasının ne büyük önem arz ettiğinin farkında olan firma biletlerini online satışa açmıştır. Artık en uygun As Bayburt Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.
Yeni As Bayburt Turizm otobüs seferleri ve firma hakkında en geniş bilgileri sitemizden öğrenebilirsiniz. Turizm şirketi, merkezi Bayburt ilimizde bulunan ve Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren bir otobüs firmasıdır. Otobüs filosunda Mercedes Travego model araçlar bulunur. Bu araçlar ulaşım sektöründe ileri teknoloji ile donatılmış araçlar olarak firmalar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Hem güvenlik bakımından hem de araç içi eğlence sistemleri ile ön planda olan bir otobüs modelidir.
Yeni As Bayburt Turizm biletleri ile Adapazarı, Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Antalya, Bayburt, Burdur, Bursa, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Nevşehir, Sakarya, Samsun, Sivas, Uşak ve Yalova şehirlerine yolculuk yapabilirsiniz. Firma her yıl gelişen ve büyüyen yapısı ile Türkiye’nin her köşesine ulaşım sağlamaya çalışıyor.
Neredennereye adresi üzerinden seyahat etmek istediğiniz şehir için en ucuz otobüs bileti alımınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunu için önce arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarihi ekledikten sonra bilet sorgulaması yapmanız gerekli. Karşınıza gelen sonuç ekranında her zaman sizin için en uygun fiyatlı seferleri listelersiniz. Seferler arasında seçiminizi yaparak kolayca bilet alımınızı tamamlayabilirsiniz. Biletinizin oluşturulmasının ardından e-mail adresinize ve cep telefonunuza onay mesajı gelecektir. Güvenli ödeme sistemleri ve her gün güncellenen bilet fiyatları ile sitemiz size en uygun fiyatları sunuyor. Seyahatinizi planladığınız tarihten birkaç hafta önce biletinizi alırsanız firmalar tarafından sunulan kampanyalı fiyatlardan da yararlanabilirsiniz. Biletlere dilediğiniz yerden ulaşmak için ücretsiz mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Böylece ne şubelere ne de otogarlara gitmenize gerek kalmadan sitemiz sayesinde; bulunduğunuz yerden biletinizi satın alabilirsiniz.. Yeni As Bayburt Turizm ile yolculuk etmiş olan müşterilerin yorumlarına da sitemizden ulaşabilir ve seyahatiniz sonrası aldığınız tüm hizmetlerle ilgili puanlamada bulunup, yorumunuzu paylaşabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr