Yolcu Sayısı
1

Rota Turizm Otobüs Bileti

Rota Turizm

Firma Hakkında

  • Adresİstanbul
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Rota Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Rota Turizm Hakkında


Rota Turizm otobüs firması yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bu alanda yetkin ve saygın firmalardan biri olup gelişim sürecine devam eden bir kuruluş portresi çizmektedir. Himzet sektöründe faaliyet gösteren Rota Turizm otobüs firması daima güler yüzlü hizmet anlayışının hizmet sektörünün bel kemiği olduğunun farkında olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde yapmaktadır. Yerel bir işletme olarak kurulan Rota Turizm otobüs firması zaman içerisinde yetkin çalışmalarını devam ettirmeyi başararak gün geçtikçe daha fazla yolcuya ulaşmayı başarıyor. Bununla birlikte yolcularının kendine duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına gerek araç filosundaki otobüslerin gelişimini gerekse de himzet sağlayan personelinin eğitimini sağlam temeller ile güçlendirmektedir.
Rota Turizm otobüs firması günümüzde, “Zaman içerisinde değişen yolculuk algısını en yakından takip ederek, kendisine karşı oluşan ve eskitilmeden korunması gereken güven duygusunu gene zamana bağlı olarak gelişen yenilikler birlikte korumak” korumak ilkesini kendisine vizyon olarak belirlemiştir. Yolculuğunuz sırasında tam hizmet ve konfor teminatı ile güvence sağlayan ve çalışma yaşamını sürdüren firma gelişim görtermeye ve ulaşım ağını büyütmeye devam etmektedir. Rota Turizm otobüs firması kendisine misyon olarak, “Konuklarımıza karşı olan davranışlarımızda karşılıklı güven ilişkisini korumak amacı ile sağlam ilkelerini ve temellerini korumak, Gelişen yapılanma içerisinde zamana yenik düşmeden değişen şartlara uygun davranarak kendisine karşı oluşan güveni boşa çıkarmamak ,” ilkelerini kendisine misyon olarak benimsemiştir.
2000 yılında Karadeniz merkezli olarak kurulan Rota Turizm otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gereklilikerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “6” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “6” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Rota Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Rota Turizm otobüs firması, 0212-351 89 88 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Rota Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor. Firma Türkiye’nin pek çok noktasına taşıdığı yolcularına her zaman söz konusu güzergahlar için en uygun fiyatları sunmayı amaçlamaktadır. Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Rota Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir.
Rota Turizm Otobüs Biletlerini Nasıl Satın Alabilirim?
Artık en uygun Rota Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Rota Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Rota Turizm biletleriniz ile ilgili olarak haftanın 7 günü NeredenNereye.com’a çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilir ya da mail ile bilgi alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr