Yolcu Sayısı
1

Batı Antalya Otobüs Bileti

Batı Antalya

Firma Hakkında

 • AdresYeni Doğan Mh. Dumlupınar Blv. Şehirlerarası Otobüs Terminali No:2/14 Kepez Antalya
 • Müşteri Servisi0 (242) 331 40 81
 • İnternet Sitesibatiantalyatur.com.tr

Batı Antalya Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

82 %
Toplam Yorum Sayısı (8)
Batı Antalya


Çok İyi
45 % (5)
İyi
27 % (3)
İdare Eder
18 % (2)
Kötü
9 % (1)
Çok Kötü
(0)

"hızlı ve rahat"

Rahat bir yolculuk yaptım tavsiye ederim.

güzel bir yolculuk geçirdim tavsiye ederim

"Tavsiye"

Rahat bir yolculuktu tavsiye ederim.

"Süper"

Gerçekten çok iyi! Çok teşekkürler

"tavsiye ederim"

Araçtaki koltuklar çok rahat ve temizlerdi .Yolculuk kalkış ve iniş süresi nerdeyse aksamadı .Çok iyi bir yolculuktu tavsiye ederim.

Batı Antalya Hakkında

Batı Antalya Seyahat, Antalya içerisinde ayrıca Fethiye - Dalaman - Ortaca - Köyceğiz - Marmaris yerleşim yerlerine taşımacılık hizmeti veren bir firmadır. Firma, Antalya bölgesinde bulunan irtibat ofisleri sayesinde kullanıcılarına hizmet vermektedir. Ayrıca kendine ait internet sitesi üzerinden, seferleri ve ilkeleri hakkında yolcularını bilgilendirirken, bilet satışı da gerçekleştirmektedir. Bu firmanın otobüs biletlerine ulaşmak için en ucuz ve hızlı yol olarak NeredenNereye.com adresini kullanabilir, ekonomik ve kaliteli hizmetleri gözden geçirebilirsiniz.

Batı Antalya Otobüs Bileti Fiyatları

Batı Antalya Seyahat, 2000 yılında kurulmuş, günümüzde ise Antalya’nın tüm ilçeleri, Fethiye ve Marmaris’e kadar yolcu taşımacılığı hizmeti vermektedir.

, bir hizmet kuruluşu olarak 41 adet 17 kişilik, 17 adet 27 kişilik, 12 adet 31 kişilik araç takımı bulundurmaktadır. Bünyesinde bulunan uzman ve güler yüzlü personeli ile yolcularının memnuniyet seviyesini yukarıda tutmayı amaçlamaktadır. Kuruluş olarak verdiği hizmet kalitesini düşürmeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yolcu taşımacılığı hizmeti sektöründe ilerken bağlı bulunduğu prensip ve kaliteden ödün vermemeyi amaçlamaktadır.

Misyon olarak kendisine, “Antalya'nın Batı ilçelerine yayladan ve sahilden Fethiye-Marmaris'e kadar faaliyette bulunan firmamız aynı yöreli meslektaşlarımızla bir araya gelip takım ruhu içinde siz değerli yolcularımıza hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bölgesel taşımacılıkta özlenen değerleri "Türk şoförü en asil duygunun insanıdır" sözünden hareketle yolcu taşımacılığını kariyer olarak gören meslek anlayışımız 30 yılı aşkın bir süredir ulaşım sektörünün her bölümünde (yolcu taşımacılığı, turizm taşımacılığı, yurtiçi -yurtdışı yük taşımacılığı) gibi alanlarda faaliyette bulunmuş tecrübeli personelimiz aracılığıyla sizlerinde desteği ile mesleğimizi icra etmek arzusundayız.” İlkesini benimsemiştir.

Batı Antalya Seyahat Hakkında

Batı Antalya Seyahat, 1970’li yılların başlarında kurulmuş olan köklü bir otobüs firmasıdır. Aynı ilde yaşayan birkaç firma sahibinin bir araya gelerek ortak bir şekilde kurdukları Antalya ve Antalyalılar için çok önemli bir yere sahip olan Batı Antalya Seyahat Antalyalıların en çok tercih ettiği firmalardan biridir. Kurulduğu ilk günden itibaren müşterilerine daha iyi bir hizmet vermek için uğraşan ve bu yıldır yolda kendini sürekli yenileyip geliştiren firma 47 yıldır hizmetlerine aralıksız bir şekilde devam etmektedir. İlk hizmete Antalya ve ilçeleri arasında hizmet verirken şimdilerde ise yaklaşık tüm Akdeniz Bölgesinde ulaşım hizmeti sunmaktadır.

Batı Antalya Seyahatin Misyon ve Vizyonları

 • Yolcu taşımacılığı, yurt içi, yurt dışı yük taşımacılığı ile alanında uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet vermek.
 • Müşterilerine eşit haklarda bulunmak ve eşit hizmetleri sunmak.
 • Her türlü gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerine geniş hizmet ağı sağlamak.
 • Güler yüzlü hizmet anlayışından hiçbir şey kaybetmeden yolcularına sınırsız hizmet sunmak.
 • Konfor ve kaliteli hizmette sınır tanımayarak müşteri memnuniyetini sağlamak.
 • Batı Antalya Seyahatin Yolcularına Sunduğu Hizmetler
 • Araç içerisinde bulunan klima ve ısıtma sistemleri ile hem yaz hem de kış aylarında rahatlıkla yolculuklarınızı yapmanızı sağlar.
 • Araç içindeki rahat koltuklar sayesinde konforunuzu en üst seviyede tutmaktadır.

Araç içindeki koltukların arkalarında bulunan kişisel televizyon üniteleri, DVD, MP3 seçenekleriyle yolculuğunuz son derece keyifli bir hale gelmektedir. Ayrıca televizyon sistemindeki USB seçeneği sayesinde kendinize ait film, dizi, müzik vb. şeylerle de istediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.

Koltuk altlarında ayaklarınızı rahatlatmak için konulmuş olan aparatlar sayesinde ayaklarınız oturmaktan yorulmaz ve kan dolaşımını daha hızlı hale getirir.

Oturduğunuz koltukların üzerinde bulunan muavin çağırma butonu sayesinde istediğiniz her an muavine ulaşarak ihtiyacınız olan her şeyi rahatlıkla isteyebilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr