scorecardresearch
neredennereye.com, Batı Antalya firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Batı Antalya

Batı Antalya
 

neredennereye.com,
Batı Antalya
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Batı Antalya Şubeleri

 

neredennereye.com,
Batı Antalya
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Batı Antalya

BÜYÜKŞEHİR OTOBÜS TERMİNALİ KIRSAL KESİM KZ-14 KEPEZ - ANTALYA Antalya
0242 331 40 81 - 331 40 82

Firma, Antalya içerisinde ayrıca Fethiye - Dalaman - Ortaca - Köyceğiz - Marmaris yerleşim yerlerine taşımacılık hizmeti veren bir firmadır. Firma, Antalya bölgesinde bulunan irtibat ofisleri sayesinde kullanıcılarına hizmet vermektedir. Ayrıca kendine ait internet sitesi üzerinden, seferleri ve ilkeleri hakkında yolcularını bilgilendirirken, bilet satışı da gerçekleştirmektedir. Bu firmanın otobüs biletlerine ulaşmak için en ucuz ve hızlı yol olarak www.neredennereye.com adresini kullanabilir, ekonomik ve kaliteli hizmetleri gözden geçirebilirsiniz. 


Şirket, 2000 yılında kurulmuş, günümüzde ise Antalya’nın tüm ilçeleri, Fethiye ve Marmaris’e kadar yolcu taşımacılığı hizmeti vermektedir. 


Firma, bir hizmet kuruluşu olarak 41 adet 17 kişilik, 17 adet 27 kişilik, 12 adet 31 kişilik araç takımı bulundurmaktadır. Bünyesinde bulunan uzman ve güler yüzlü personeli ile yolcularının memnuniyet seviyesini yukarıda tutmayı amaçlamaktadır. Kuruluş olarak verdiği hizmet kalitesini düşürmeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yolcu taşımacılığı hizmeti sektöründe ilerken bağlı bulunduğu prensib ve kaliteden ödün vermemeyi amaçlamaktadır. 


Misyon olarak kendisine, “Antalya'nın Batı ilçelerine yayladan ve sahilden Fethiye-Marmaris'e kadar faaliyette bulunan firmamız aynı yöreli meslektaşlarımızla bir araya gelip takım ruhu içinde siz değerli yolcularımıza hizmet vermekten gurur duyuyoruz.


Bölgesel taşımacılıkta özlenen değerleri "Türk şoförü en asil duygunun insanıdır" sözünden hareketle yolcu taşımacılığını kariyer olarak gören meslek anlayışımız 30 yılı aşkın bir süredir ulaşım sektörünün her bölümünde (yolcu taşımacılığı, turizm taşımacılığı, yurtiçi -yurtdışı yük taşımacılığı) gibi alanlarda faaliyette bulunmuş tecrübeli personelimiz aracılığıyla sizlerinde desteği ile mesleğimizi icra etmek arzusundayız.” İlkesini benimsemiştir.

Batı Antalya iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Batı Antalya bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Kaş - Kemer 29 TL
Kaş - Antalya 28 TL
Antalya - Demre 22 TL
Kaş - Finike 14 TL
Antalya - Kaş 28 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Kaliteli firma." Misafir
Seferimi hem konforlu hem de gerçekten çok uygun fiyata yaptım ve memnun kaldım. Kalitenizi hiç bozmayın lütfen.